No veď píšem, že som si jeden mesiac zaplatil. Ale v tom odkaze sú linky, kde údajne dostaneš "free trial". Sú tam 30 a 60 dňové, ale teda mne to nefungovalo.
19.07.2020 - 20:33:17
00
mne uz konci ten 60 dnovy a ked dam spravovat odbery tak mi tam dava len rocne predplatne, ktore nechcem a neviem zmenit na mesacnu platbu
19.07.2020 - 20:44:19
00
:)

Prílohy:

str.jpg
str.jpg 84.03 KiB thumb_up0thumb_down

19.07.2020 - 21:07:39
11
neviem prist na koren zahade, ktora sa objavila na poslednych vyjazdoch: "moving time" na mnohých (ale nie vsetkých) segmentoch je kratsí ako celkovy cas na segmente, aj napriek tomu ze som pocas celej jazdy vobec nezastavil, ani na segmente, ani dlho pred nim, ani dlho za nim ... ked pozriem detaily segmentov, tak vsetky parametre (rychlost, tep, kadencia) cyklokomputer dostával zo vsetkych senzorov, nie su tam ziadne vypadky ani nulove hodnoty ...
ako spravny sa javí celkovy cas segmentu, len nechapem preco je moving time na segmente iny (kratsí) ...
21.07.2020 - 16:24:39
00
link na tvoj zaznam?
lebo u mna na segmente na kt. som nezastavil, mam moving time rovnaky ako effort time
21.07.2020 - 16:29:40
00
https://www.strava.com/activities/3794690913
21.07.2020 - 16:36:31
00
mas tam par vypadkov,
napr. 26:54 mas rychlost 0km pri kadencii 143

Prílohy:

Annotation 2020-07-21 170046.png
Annotation 2020-07-21 170046.png 100.08 KiB thumb_up0thumb_down

21.07.2020 - 17:02:12
00
to je v poriadku, v tom case (mimo segmentu) som stal, resp. pomaly s jednou nohou na zemi som schadzal prudky kamenisty usek zjazdu ... ja pisem o konkretnych segmentoch, pozri napr. segment Smrekovica a nasledujuce tri v ramci nej
21.07.2020 - 17:13:35
00
Bezna vec, stava sa to najma v prudkych stupaniach. Aj na behu. Skratka Strava zhodnoti tvoj sucasny stav namiesto Moving ako Standstill. Cize ak si vybehnem lanovku na Kamzik, tak Elapsed Time mam povedzme 9 minut, ale moving time 7:45. Segment mi vyhodnoti ako 9 minut. Kilometrove splity su pokazene. Meriam to Garminmi. Pokial si ale nastavim Activity type ako Race, mam aj splity aj celkovy cas v poriadku. V poslednej dobe sa to tusim stava castejsie, nastastie na bajku sa mi to nestava a pri rovinatych behoch vobec.
Kamarat ale napriklad behava tempo nad 5 min/km a behy okolo 20km. Strava mu na 20 km ukaze celkovy cas 1:15 a vsetky kilometre zabehnute pod 4 minuty, hoci cely cas kluse rovnakym tempom. Meria to novym iPhonom.
Tych bugov, ktore Strava ma je neurekom. Na vsetky, aj na toto, ludia upozornuju, avsak podla vsetkeho sa Strave prilis nechce investovat do zdokonalovania aplikacie. Okrem Heatmaps si nespominam na ziadny upgrade Stravy od svojho vzniku. Myslim, ze by na appke najradsej hned vycashovali, ci uz predajom, ale vela ludmi ochotnymi platit si za Multisport social network.
21.07.2020 - 22:19:05
00
Ja som sa pred casom spoliehal na appku iWatt. Stacilo nazbierat 8000 bodov a slubovali Stravu premium na rok. Ked som mal 8000, tak este som mal aktivnu predoslu subscription. Neskor uz iWatt Stravu prestal ponukat. Chvilu mal Stravu ako docasne nedostupnu, neskor uz vobec. Vlastne uz neponuka nic uzitocne. Cele iWatt mi pride ako obycajna slovenska sr4cka, aby ziskali od ludi cenne data. Je mozne, ze sa s iWatt mylim? Je to na nieco uzitocne, alebo je to len dalsia neuzitocna appka, ktoru treba vymazat?
22.07.2020 - 00:22:18
00
Volodja Pre kluby to moze mat prinos. Nas klub je tam zapojeny a krasne vidiet, ako sa tam da podvadzat a tak nemame sancu :) Pocet nazbieranych bodov klubu sa deli poctom clenov, takze ak niekto napise ze maju 10 a realne ich je 200, tak to vyhraju :) Tiez to zaratava aj manualne aktivity (niektor eklubyu futbalistov a kadejakych zapasnikov tam mozu davat len fejkove udaje) a v pohode to zarata body pre klub :) Proste je to hnupovina.
22.07.2020 - 00:29:55
00
Nám sa podarilo od nich už získať čosi cez tisíc euro, tak sme spokojní. Len teraz problém na čo ich ideme minúť, lebo je to limitované :D.
22.07.2020 - 07:34:47
00
randy my sme tiez v iWatt a uz som zistil konecne ako to ich financne ohodnotenie funguje :D v zozname sa umiestnuju timy podla poctu bodov, ALE ak ma vyherny /prvy v poradi/ tim 10 clenov dostane len 200 eur. Ale ak ma dajme tomu desiaty tim 40 clenov, dostane 800 eur ;) ohodnocuje sa vacsinou cca 15 priecok, a je jedno ktory v poradi si, lebo vzdy dostanes len pocet clenov x 20 eur. Uz som videl aj ze prvy mali tusim 300 a skoro na chvoste 15tky cez 1000€ lebo mali 52 clenov tusim. Takze cely iWatt je pre mna jeden podvod. Tych par stoviek sa timu samozrejme zide, ale to nebude do nekonecna. Zadarmo ani kura nehrabe. Ak sa im nepodari zohnat peniaze na dalsie kola, /co sa uz raz skoro stalo a aj o tom pisali/ ma iWatt pre sportovca nulovu hodnotu, lebo to nerobi nic okrem zbierania bodov resp penazi. Ale ako pises aj tam sa urcite podvadza a vsetci vieme asi ako :)
Samozrejme ako pises, to kolko ma tim clenov neodraza kolko ludi im prispieva bodmi.
22.07.2020 - 09:09:02
00
Ja nie som v ziadnom time, ani ziadnemu nefandim, takze ak tomu spravne rozumiem, tak iWatt pre jednotlivca nema momentalne ziadnu pridanu hodnotu. Na Strava Premium z iWatt asi mozem zabudnut. Cize zbavit sa bodov - povedzme pre nejaky tim, ktory sa venuje hendikepovanym sportovcom - a zrusit to cele.
22.07.2020 - 09:24:04
00
Veď tie podmienky majú jasne napísané. Do každého kola ide nejaký obnos financií. Kľúč na delenie je jasne daný 20Eur na člena s tým že minimálna odmena je 200Eur (maximálna je vari 4000Eur). To znamená že podľa toho aké veľké tímy sa umiestnia na prvých priečkach, toľko peňazí z balíka na dané kolo sa ukrojí a teda priamo to ovplyvní počet odmenených tímov. iWatt s.r.o. je dcéra VSE ktorý je sponzorom.
Počet členov tímu si kontrolujú s informačným systémom športu do ktorého sú povinné všetky športové kluby evidovať členov, trénerov, sponzorské zmluvy, atď ...
Podľa všetkého, ide o myšlienku ako prerozdeľovať sponzorské financie do športu od súkromnej firmy, tak aby to bolo v rámci možností transparentné a nedávali sponzorské len do futbalu a hokeja vo svojom meste lebo o ostatných športoch nikto nevie. Podľa mňa je to pekná myšlienka.
22.07.2020 - 10:12:10
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up