strava asi chce len inkasovat od externych vyrobcov /garmin,atd/ .. so vsetkym ta ich appka ma problem, ich technicke riesenie je asi pekne blbe .. taky locus nema problem s nicim. Ani s padanim, ani s casom v zazname, ani s parovanim ... /okrem exportu do stravy v mojom pripade :D :D :D .. a zase ta strava/
27.07.2020 - 18:28:40
00
no len kolko ma locus uživatelov :)a funguje ako sportový fakbuk? to je myslím hlavným cielom novej stravy :)
27.07.2020 - 18:44:58
00
Ano, locus ma problem len s kvalitou a presnostou nameranych dat ...
27.07.2020 - 19:32:13
00
Trochu OT,vyjadrim po 3 rokoch svoj nazor na Stravu.Pre mna sa postupne stala Strava zlom.Ani som si neuvedomil a uz som pocas jazdy len tahal ako blazon,aby som nahodou nemal slabu priemerku,alebo velmi neklesol v rebricku oblubenych segmentov..Detto,ak som si chcel nahodou dat pauzu..to hned bolo ci som chory,ze nejazdim..kks,vazne ?Odkedy tam nechodim,konecne si viem znovu jazdu aj vychutnat a neberiem ten sport uz len ako fet,alebo nejaku povinnost. 90% ludi by uz obycajne bicyklovanie bez stravy asi ani nebavilo..hroza :) Poznam to,bolo strasne,ked sa mi po "uzasnom vykone" nezaznamenala trasa a ja som sa nemohol pochvalit..Proste jazdit sam pre seba ? wtf ? :D
Dalsia vec,kudos..nejak to sklzlo k tomu, "nedas,nedostanes" :)
Komy a tie buduce leganda ranky ? To by bolo fajn,sak vacsina ludi je sutazivych..skoda ze obcas ti ludia letia napr dole kopcom tak sialene,ze je im jedno ze oproti nieco moze vybehnut,alebo ze su na ceste aj ludia.

Toto nie je z mojej strany start diskusie, tak ak na mna nahodou niekto bude reagovat,snad sa neurazi,ak ja na neho nie..(kedze nemam protrebu dalej citat tuto temu ) Netreba to brat vobec ofenzivne, co tu pisem,je to len moj nazor, "kratky review" ;)
28.07.2020 - 01:21:52
218
a koho je to vina ze sa strava stala zlom? jedine tvoja :D ja od zaciatku beriem stravu ako taky facebook, kde sa pochvalim nejakou tou fotkou a podobne, popripade kde to bol/boli. to ze su tam segmenty na ktory cielene obcas ideme, je len spestrenie nejakeho intervaloveho treningu. hodne sa mi tam paci map planner ktory mne osobne vyhovuje najviac oproti ostatnym konkurentom.
28.07.2020 - 06:40:41
03
@per môžes si nastaviť účet tak, že aktivity budeš vidieť iba ty a budeš jazdiť sám pre seba
28.07.2020 - 07:41:14
04
nedáš/nedostaneš :) potvrdzujem, že to funguje :D
28.07.2020 - 07:47:38
04
Ano Strava sa da vseliako brat, ale aj FB moze byt zaujimavy a uzitocny. Ide o to kto si to ako nastsvi a pracuje s tym. Pre mna je Strava uzitocny pomocnik, lebo sa viem zlepsovat a porovnavat aj s ostatnymi ked chcem. Vdaka kamaratom som uz objavil vela peknych tras a stupani ktore mam radsej ako zjazdy 🙂
Jazdim si ale podla seba a ak aj mam v podvedomi nejaky segment tak uvazujem o tom ako si zlepsit PR.
Tak isto FB mam ako zdroj cyklo noviniek a zaujimavosti zo sveta cyklistiky, tiez fotenia a outdooru. Okrem toho tam mam par kamaratov s ktorymi cas od casu zdielam uzitocne, alebo poucne veci. Nemam tam nikoho kto dava bezduche prispevky typu co som prave "vysr4l" 😁
Takze je to len o cloveku ako ten ktory "nastroj" pouziva a do akej miery vie vyuzit jeho potencial.
28.07.2020 - 07:51:49
012
By som to zhrnul: Strava je dobrý sluha ale zlý pán. Koniec diskusie :)
28.07.2020 - 08:42:03
45
Ja beriem Stravu ako športový Facebook. Mám tam ľudí ktorí športujú, inšpirujú ma trasami, viem sa s nimi porovnať, prípadne motivovať niekoho iného. Jasné, že PR vždy poteší, ale užívam si každú jazdu. 😎
28.07.2020 - 16:38:48
04
S tym sa viem stotoznit, k Strave mame tiez pristup ako ***** :D. Ak by som si mal vybrat iba jednu socialnu siet z tych, na ktorych som aktivny (IG, FB, LinkedIn, Strava), tak by som si vybral Stravu. Napriek mnozstvu nedostatkov, ktore sme len v tomto vlakne spominali. Minimalne tam ludia nezdielaju konspiracny a politicky bulshit a ludia nevedu nenavistne diskusie (aspon zatial). IG je uz prilis popretkavany reklamami a vdaka tomu mam stale pocit, ze vegetativnym prezeranim obsahu IG len prispievam nejake drobne majitelom a moj osoh, okrem najprimitivnejsej formy rozptylenia, nie je prakticky ziadny. Ale IG aspon prinasa menej negativnych emocii ako FB. LinkedIn je fajn iba ak si chces pozriet CV potencialneho zamestnanca, kolegu, klienta. Ostatny obsah je lacny, rovnako ako aj velka vacsina postov.
Co sa tyka tych Kudos na Strave, tak ludia k tomu podobne ako lajkom na FB pristupuju bud reciprocne alebo len tak marnotratne, kedze ich to nic nestoji. Ale spravny postoj je, dat Kudos len za aktivitu, ktora sa to zasluzi. Napriklad osobne by som dal Kudos za Everesting, za Gerlaching uz nie (#hejt) ;).

Edit: tie hviezdicky odkazuju na uzivatela s vulgarnym nickom, ktory berie Stravu ako sportovy Facebook :D
29.07.2020 - 09:52:56
04
Oko za oko, kudos za kudos. 😁
30.07.2020 - 03:12:36
00
Funguje Vam v pohode synchronizácia strava a polar? Mne nechcelo nahrať vobec jazdy a uz vobec mi neukazuje segmenty napriek tomu ze im mam označené polar pise ze nemam.. islo mi to istý cas - skúšobná verzia sa mi zmenila na normálnu platenú a nefunguje 🤷‍♀️
30.07.2020 - 12:16:05
00
Odporucam opat autorizovat Stravu 🙂
30.07.2020 - 14:10:44
01
Uz som urobila niekoľko krát a stale nic 🤷‍♀️
30.07.2020 - 21:24:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up