to - pockat na jesen - si povedia zvysni turisti co by tam chceli ist a ked je pekna jesen je to tam to iste (zazil som) :-D
29.07.2020 - 11:45:41
01
https://noizz.aktuality.sk/news/turisticke-sialenstvo-v-tatrach-neustava/szlk1sf?utm_source=pokec.azet.sk&utm_medium=box-magaziny-noizz&utm_content=clanok1
som zvedavy dokedy toto vydrzi - a kto a aky napad dostane co stym

ja dnes Klak - rychlovka o pol 4 z Fackovskeho sedla - stretol som do desat ludi - na vrchole takmer nikto, o 6 naspat vo Fackovskom

Prílohy:

IMG_6180.JPG
IMG_6180.JPG 201.33 KiB thumb_up2thumb_down

IMG_6181.JPG
IMG_6181.JPG 245.34 KiB thumb_up3thumb_down

IMG_6182.JPG
IMG_6182.JPG 429.5 KiB thumb_up1thumb_down

IMG_6183.JPG
IMG_6183.JPG 487.19 KiB thumb_up2thumb_down

29.07.2020 - 21:29:01
07
user_id napísal:
Ja rozumiem faktorom leto, prazdniny a pocasie a ich vplyve na ludi pri rozhodovani vyrazit si na turu. Nerozumiem vsak tomu, preco stale do Tatier.

myslim si, ze je to sluzbami..
nech su v Tatrach ake su, ale su... ak cestujem po republike, mam problem zohnat akekolvek sluzby, bez ohladu na kvalitu.
Napr. minuly rok nemali na Murani 1 ks rohliku za 10centov v obchode... lebo som si ho neobjednal 1 tyzden dopredu. Takze nepredali ani maslo, syr a salam...
29.07.2020 - 23:08:12
00
Gusto0 napísal:
https://noizz.aktuality.sk/news/turisticke-sialenstvo-v-tatrach-neustava/szlk1sf?utm_source=pokec.azet.sk&utm_medium=box-magaziny-noizz&utm_content=clanok1
som zvedavy dokedy toto vydrzi - a kto a aky napad dostane co stym

ja dnes Klak - rychlovka o pol 4 z Fackovskeho sedla - stretol som do desat ludi - na vrchole takmer nikto, o 6 naspat vo Fackovskom

Krasicka. Roky som tam nebol.
30.07.2020 - 07:08:52
00
Hosť napísal:

Beránek teraz asi ani nespí a nosí tie sudy s pivom 24/7 :lol:
30.07.2020 - 07:52:23
00
zihadlo 5 tiez som tam niekolko rokov nebol - chodnik je stale sirsi a vrchol zacina zarastat
Dudo sluzby v Tatrach? :lol: po celodennej ture som sa chcel niekde najest o 7 vecer - tackaren zatvorena, pred jednou restikou stoja ludia v rade, cakaju na stol, z druhej nas posiela casnicka prec vraj maju plno - videl som 3 stoly bez reserve, dalej som to vzdal, siel na stanicu ze si dam aspon pivo - stojim v rade, zrazu vyjde chlapik z poza pultu, buchne po vypinaci - tma - a krici - vsetci von!. ludia nedopite opustaju krcmu. tak som sadol na vlak a napchaval sa zasa konzervami.
do ciech nosim penazenku s peniazmi - este sa mi nestalo ze by som bol niekde hladny - a to som sa vzdy najedol dobre a za rozumny peniaz. na slovensku nosim prazdnu penazenku a plny batoh jedla - lebo hladny som tu zostal uz niekolko krat.
a to sme este v ten vecer dostali o 11 vecer sodu od domacej na ubytku - ze toto este nezazila, ze vraj sme tam posledny krat (mna tam teda uz neuvidi) - lebo nas bolo cez 10 ludi a rozpravali sme sa - nehulakali, no ked sa desiati rozpravaju tak je to pocut.
30.07.2020 - 08:49:04
06
bikemartin Neboj nič, má tam určite dosť brigádnikov. Pondelok utorok bude pršať, tak doplnia sklad.
30.07.2020 - 08:59:49
00
user_id napísal:
By ma zaujimalo, ze preco? IG/FB turisti [chodia na zname miesta, lebo sa chcu pochvalit na sockosietach] alebo je v tom neznalost inych slovenskych kras?

Mam odsledovane, ze ludia co presli od klasickeho telefonu na smartfon, sa urcitym sposobom zmenili. Neviem ako tu zmenu pomenovat, ale je to nejaky prechod od individualneho vedomia k nejakemu vseobecnemu...neviem comu :)
Ako ten svet bude vyzerat, ked budeme zit podla jednej sablony? Vsetci budu vediet to iste. Nas mozog sa prestane ucit (lebo nebude mat s cim porovnat) a budeme generaciu od generacie sprostejsi tak, ze to nikomu nepride ani divne :)
30.07.2020 - 09:10:18
04
Gusto0
Sluzby si vystihol presne.
Na Kubinke sa po 17.00 nenajes (nejdu lanovky, nejdu bufety), okrem novootvorenej restiky Katka. Stanky zavrete, 3*hotel nevari, pretoze chysta veceru pre ubytovanych hosti (wtf?)...a takto mozeme pokracovat.
S Cechmi mas absolutnu pravdu, so sluzbami su uplne niekde inde (jazdim do CR casto sluzobne).
30.07.2020 - 11:52:33
04
chceli sme sa najest cez velku noc niekde na zaciatku Ziarskej doliny - ludi kopec no vsade mrtvo len jedna tabula - dnes varime - vraj chystaju veceru pre 120 ludi ale ked si dame toto a toto a sadneme za tento stol tak nas este obsluzia. jedlo chutne, obsluha vobec nebola mrzuta ze tam sme. chata Třinec, Kovo odborovy svaz :lol:
30.07.2020 - 13:16:27
00
Ja ani neviem aké služby sú na SK, nikdy som ich nevyhľadával, max. nejaký ten privát, pričom vždy som natrafil na skvelých majiteľov :)
30.07.2020 - 16:16:13
00
Dudo Este sa mi nestalo, ze by mi nieco nechceli predat. Pre ludi z vacsieho mesta mozno moze isty diskomfort nastat pri obmedzenych otvaracich hodinach v obchodoch na dedinach, ale aj to sa da riesit predzasobenim, alebo zabehnutim do okresneho mesta.

fradog Hlboka myslienka ;)

Gusto0 Kde v Tatrach si sa chcel najest o 7-ej vecer?
30.07.2020 - 21:29:49
00
romanx napísal:
Gusto0
Sluzby si vystihol presne.
Na Kubinke sa po 17.00 nenajes (nejdu lanovky, nejdu bufety), okrem novootvorenej restiky Katka. Stanky zavrete, 3*hotel nevari, pretoze chysta veceru pre ubytovanych hosti (wtf?)...a takto mozeme pokracovat.
S Cechmi mas absolutnu pravdu, so sluzbami su uplne niekde inde (jazdim do CR casto sluzobne).

ten hotel je tragedia odkedy ho otvorili :D stanky funguju len v zimnej sezone, v lete sa to koli par ludom nikomu neoplatí.... a lanovky predsa len do 16:30 ako v zime :D
ta katka restika je zjav.. uvidíme kolko im to vydrží, mimo sezony je na holi mrtvo...
30.07.2020 - 21:50:13
00
Len žihadlo sa tam každý deň preháňa, on to tam udrží aj mimo sezónu :lol:
30.07.2020 - 22:21:51
01
user_id v Starom Smokovci
30.07.2020 - 23:10:34
00
keyboard_arrow_up