Jo. pekny usek aj na bezkach (v zime)
01.08.2020 - 20:39:25
01
ja_michalko napísal:
Pogan tabor?


https://imgur.com/is5b1Es
01.08.2020 - 20:47:29
01
infinitipp a od kojsovky dalej chces ist ako? po cervenej? no tak okolo kloptani sa priprav, tam je to dost divocina. popodane stromy, trochu slabo znacena trasa,atd. co sa tyka jahodna - kojsovka, tak ako tu uz pisali. z jahodnej je lahsia stara zidovska, je to vlastne oznacena cyklotrasa. takisto to obchadzanie zjazdovky na kojsovke je tiez fajn napad, ta zjazdovka da zabrat.
02.08.2020 - 17:31:36
01
No chybaju mi este 2 body do Spiskej cyklistickej koruny ten 1. bod je este Erika planujem po cervenej z KE na Jahodnu ale tiez neviem este ktorou lebo ako pozeram na mapy.cz mate tam asi kopu singlacov tak este premyslam ci mam ist hore cez Klatov alebo od Cermelskej zeleznice nepoznam to vobec musim si to poriadne nastudovat po Jahodnu a potom neviem ci rovno po Cervenej cez hreben na Lajosku alebo po juznej ci severnej strane kopca su tam z oboch stran cyklotrasy. Z Lajosky uz iba po cervenej SNP az hore co najkratsie... strme vyslapy mi nevadia. Nasledne 2. bod mam sedlo Sulova pri Hnilci to je uz pomerne daleko tak asi najrychlejsie po asfaltke cez Nalepkovo a zo sedla Sulova uz opat terenom cez Slovensky raj az domov do PP ;)
02.08.2020 - 17:54:59
00
choď cez Klatov,to je najrýchlejšie, DI2F4Y tam na žiletke jazdí takto : https://www.youtube.com/watch?v=RohsW2mbWxk#t=4m22s ... :D :D :D ...
02.08.2020 - 20:02:22
00
moj nazor
Ak chces spoznat trasy v okoli Ke, nespajal by som to s cielom ukoncit korunu.
Koruna Vystupis na stanici, prejdes cez mesto, cyklochodnikom do Čermeľa. Ak okolo vlacika, tak po modrej na Alpinku. Toto nie je oficiálna bike trasa, cize pozor na kardiakov, bezcov, rodicov atď. Mozes ju obist asfaltkou smerujucou na Bankov a z nej odbocit medzi Dolným a Horným Bankovom, vypľuje je Ťa na Alpinke. Potom Céčkom na Findorákovú a Jahodnú. Odtiaľ po Starej Židovskej na Lajosku, cize zo severu. Z Lajosky okolo Lorelay do Idčianskeho sedla. Po červenej na Golgotu. Tu sa mozes pucit po zjazdovke, ja by som to strihol na asfaltku a po nej na Eriku. Fakultativny vylet na Kojsovku sa patrí spravit. Cervenu smer Kloptan by som vypustil, spustil by som sa Perlovou dolinou ( tu to mozes strihnut cez Izbicu a zist do Prakoviec, obides Gelnicu) tahal hore Hnileckou dolinou po asfaltke až do Nalepkova. V Nalepkove odbocit na Céčko smer Peklisko a odtiaľ je zvaznica do sedla Sulova. Existuje vela modifikácii tejto trasy. S mojim navrhom sa nemusia vsetci stotoznit.
02.08.2020 - 20:11:36
21
infinitipp chce najkrajšiu, nie najrýchlejšiu trasu, on je makač ... z Bankova by som odporúčal ísť po trase Košického MTB maratónu cez "kopec pravdy" do sedla pod Kamenným hrbom, potom po žltej značke na Jahodnú a z Jahodnej po červenej značke (nie je to C) cez Lajošku až na Kojšovku ...
02.08.2020 - 20:19:49
00
a na Bankov najlepsie z cermela po šusterke
02.08.2020 - 20:51:40
00
Ja ti zase radím aby si šiel z Bankova po červenej a potom sa napojil na trail Hupiky ktorý ťa vypľuje na cyklochodníku ktorým sa dostaneš na Jahodnú a potom na pravej strane zjazdovky Stará židovská cesta - tiež značený cyklochodník až na Lajošku, ďalej červená až na Kojšu. To sa ti bude páčiť. ✌️
02.08.2020 - 22:13:38
00
Alebo pojazdi vsetky single co tu mame a domov chod vlakom
02.08.2020 - 22:39:42
02
kuva jediny som kto ho kuva (infinitipp) pozve na pivo ? Ciel nie je predsa dolezity :-) :beer:
02.08.2020 - 23:22:44
00
Alebo keď to chceš divoké tak z Bankova hneď doprava popri prístrešku s ohniskom. Tá cestička ťa vypľuje na Kopci pravdy. Pár metrov od vrcholu toho kopca začínajú Hupiky. 😝
03.08.2020 - 05:13:55
00
Izzy68 mudro vravis. sme totalne odbocili od samotnej pointy. je jedno co,kde a ako jazdis,aj tak skoncis v "Kembridži" :D
03.08.2020 - 07:49:31
01
Dik chlapi za rady vážim si to :y: na pivo by som zašiel len mám taký dojem že keď budem vyrážať budú otvorené max tak benzínky či mokré lakte :D pojazdiť všetky trailiky je dobrý nápad ale nie pre môj trip potrebujem sa dostať na cyklovrcholi a do PP nie blázniť na trailoch ;) ale prejazd cez ne si rád vychutnám smerom na Jahodnú to určite nech niečo zažijem. Píšete že mam odbočiť na ten a ten trail ale mne to ako nedomácemu nič nehovorí. Pravdepodobne by som sa priklonil k názoru ***** aj keď tvoj nik nepôsobí dvakrát dôverihodne :lol: už viac krát sa tu spomínala ta židovská cesta až na Lájošku...vedel by si mi niekto poslať GPX prípadne odkaz zo Stravy alebo fotku z mapy.cz kadiaľ konkrétne by viedli moje cestičky po ktorých singláčoch a cyklochodníkoch až na tu Lájošku ? Vďaka. Dostal som aj jednu ponuku na sprievodcu :y: od fóristu ale ak by to nevyšlo aby som mal v zálohe istotu kadiaľ ísť.
03.08.2020 - 09:39:44
00
Kedy a o ktorej chces startovat? Doviezol by som ta na lajosku peknymi cestickami bez zbytocnych obchadzok
03.08.2020 - 10:23:31
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up