Cyklostore maratón Horné Srnie

01.08.2020
MTB maratón
Horné Srnie (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
Prvé videjko, od nového dronistu Olivera hotové :clap:
02.08.2020 - 22:23:01
08
A na svete už aj druhé videjko z dronu nad Nemšovou :clap:
03.08.2020 - 19:33:06
08
Chcel by som aj ja poďakovať za super zorganizované podujatie. Obdivujem zapálenosť organizačného tímu ako aj podporu miestnych obyvateľov. Držím palce, nech vám to čo najdlhšie vydrží.
Dovolím si zopár pripomienok, ktoré by mohli pomôcť k dlhému fungovaniu.
- značenie - pre pretekárov naozaj super, ale z dlhodobého hľadiska by som odporúčal nezabíjať klince do živých stromov a taktiež nestriekať sprejom na stromy.
- dlhá trať sa mi zdala príliš náročná (prudkými stúpaniami) počas prvých kilometrov a v druhej časti bolo pomerne veľa asfaltu. Chcem zdôrazniť, že nepoznám lokálne možnosti (trasy) a náročnosť je čisto môj osobný pocit.
Určite rád prídem opäť.
04.08.2020 - 08:06:09
01
Mne dlhá trať neprišla náročná. Niektoré časti boli strmšie, ale dal som všetko v sedle a to nemám nejak moc natrénované. Asfaltu by mohlo byť aj menej, ale hlavne by to chcelo ešte nejaký trail na dlhej. Ten trail po spojení dlhej a krátkej trate bol pekný, ale vo výsledku trápenie pre rýchlejších jazdcov a hobbikov, čo boli radi, že ten chodník vôbec prejdú.
04.08.2020 - 08:33:40
02
Tento rok som sa maratónu v Hornom Srní zúčastnil prvý krát a tiež nemôžem šetriť chválou. Pekná trať, parádne značená, Jarošov chodník super len škoda že som mal tak tvrdé pneu :) občerstvenie a celkový servis tiež na výbornú. To že som tam bol ako jeden z mála, ktorý nepreteká za žiadny tím sa podpísalo aj na celkovom výsledku, ale o to vôbec nešlo, užil som si to po svojom a vychutnal súťažnú atmosféru za perfektného počasia. Určite rád prídem aj o rok. Možno sa niektorí z vás nájdu aj vo videu :) a klobúk dole pred výkonom, niektorých borcov z dlhej trate, ktorý ma obiehali :)
thumb_up0thumb_down
04.08.2020 - 17:28:17
17
A nakoniec aj celkový, skoro 20 min. zostrih z celého maratónu.Ešte raz vám všetkým ďakujeme za pozitívne hodnotenia, presne toto, je to, čo nás každý rok ženie v pred...Ďakujeme boli ste super :clap:
04.08.2020 - 21:58:07
010
keyboard_arrow_up