Čo už...

Prílohy:

0aa8ce7705ef4420bd283c1b99d32f5f5e33e7752e4855046f20b8a34a0dc1e5.jpg
0aa8ce7705ef4420bd283c1b99d32f5f5e33e7752e4855046f20b8a34a0dc1e5.jpg 0 bajtov thumb_up2thumb_down

27.08.2020 - 15:12:01
03
tino888 napísal:
Tipujem ze si si vytvoril v hlave oponenta ktorý popiera alebo dokonca podporuje násilnosti v USA a preto nám tu, a mne menovite odporucas ten Twitter účet. Pritom sme iba reagovali na tvoj retardovany vtip.

Vedel som, že ty si tunajší fake news maskot, a teraz vidím, že si sa pasoval aj do role hovorcu.

To primitívne násilie a rabovačky časť US politickej triedy buď ignoruje, zľahčuje alebo víta. #Squad doslova vyzýva na nepokoje v uliciach. A pomedzi to indoktrinuje masy bulšitom o “systémovom” rasizme. Tož ten mém je trefný tak akurát :)

Títo dvaja truhlíci to celé priznali rovno do éteru ...že táto ignorácia už začína liberálom škodiť (asi videli Bidenov prepad v prieskumoch).

A títo si idú dezinfo úplne na štýl Hlavných správ: "Fiery, but mostly peaceful" lol

Prílohy:

fcnn.jpg
fcnn.jpg 0 bajtov thumb_up3thumb_down

28.08.2020 - 20:12:51
00
Uz len cakam, ked natocia film s cernosskym supermanom alebo najlepsie thorom
28.08.2020 - 20:22:53
07
Trump je nevzdelaný blb a nepozná niečo také ako win-win,ale len only for usa.ale tá zbolševizovaná lúza mu tie voľby nakoniec vyhraje.

https://echo24.cz/a/SUf72/video-kdo-neni-s-nami-je-proti-nam-radikalove-z-blm-napadli-zenu-pred-restauraci
28.08.2020 - 20:27:28
01
nie nechapeme sa... ja sa nepasujem do role nikoho a rabovacky v usa neignorujem, nezlahcujem a nevitam. Spolocnost v Usa je natolko rozdelena ze tam len tazko existuje nejaky nadhlad. Pisal som uz ze antifu povazujem za extremisticku organizaciu... Biden je senilny stary typek co straca myslienkove pochody (ak ma nejake originalne) a Trump je vyje*any predavac hrncov co sa prepracoval az na top poziciu v kapitalizme. Tymto kapitalizmus nijak nezahadzujem, ale skromne nepoznam nic lepsie. A uprimne (hlavne po precitanni Talebovych knih) nemam sajnu ze ako by to malo byt a hlavne ze co bude.
28.08.2020 - 20:29:18
00
Navaľný, Floyd, Covid, Bielorusko sú na dennom poriadku, ale už sa vrchný plagiátor vyjadril k smrti nášho občana Jozefa Chovanca v Belgicku?
Takisto naše médiá sú nejako tichúčko na to že v Belgicku je to horúca téma.

Prílohy:

1221.jpg
1221.jpg 0 bajtov thumb_up2thumb_down

28.08.2020 - 21:11:24
03
LMS ty si ktori z tej fotky po smrti Chovanca? Bráni ti niekdo spravit pochod? Jeho zbytočná smrt bol sice hnus aj ked... J.ebalo mu pekne, Floyd bol posledna kvapka a Henryho zabil napity sfefovany nacek... Kedy konecne všetci zdielaci fotiek nespravodlivosti zdvihnú svoju lenivu rit a vyjdú do ulic?
29.08.2020 - 00:24:03
06
Zrejme si úplne nepochopil čo som chcel povedať. Kvôli zabitémú americkému recidivistovi a (údajne) priotrávenému rusovi na nohách celý svet. Zabitý slovák? Ani jeho vlastnej vláde to nestojí za reč. Ešte že aspoň v Belgicku sa to rieši. Nie som rusofil, ale dovolím si tvrdiť že ak by sa táto vec odohrala v Rusku, tak vyhosťujeme diplomatov, posielame nóty do Moskvy a každý deň by bola tlačovka.
Ale reagoval si len na fotku, takže kto má teda ísť na protesty keď médiá sú ticho? Nejaký protest bol pred belgickým veľvyslanectvom, v médiách opäť ani ťuk. Teraz sa ukazuje vplyv médií na ľudí, čo nevidia večer v správach, akoby sa nestalo.
Ale trnafčan dá možno nejaký primitívny status o tom ako kopu ľudí nasral tým že mu smrť slovenského občana nestála za vyjadrenie.
29.08.2020 - 01:16:03
09
lapaloma napísal:
Uz len cakam, ked natocia film s cernosskym supermanom alebo najlepsie thorom

Nova Spiderman hra bude s černochom :D
Inak toto ma dnes zabilo:
http://nhl.cz/misto-modrych-car-cerne-asociace-proti-rasismu-chce-zmeny/5021985
Amerika ide dole riekou sračiek na dieravom kanoe, no a jedine čo sa bude meniť je len to že pôjde rýchlejšie a rýchlejšie.
29.08.2020 - 01:53:55
02
Ale však aj u nás boli prípady, keď policajti strieľali napr. po aute a zabili nevinných a pod. To za každým takým nešťastím, aj keď s vysokým podielom zavinenia policajtmi, sa masovo protestuje? Čo ty na to LMS?

Ten obrázok vyššie slúži iba na rozoštvávanie. Však, ako hovorí staré pravidlo KGB a GRU: "Keď vyhrávaš, kontroluj. Keď prehrávaš, rob chaos."
29.08.2020 - 16:29:34
08
LMS napísal:
Ale trnafčan dá možno nejaký primitívny status o tom ako kopu ľudí nasral tým že mu smrť slovenského občana nestála za vyjadrenie.


Ako nikto ma nemôže považovať ani len za platonického fanúšika IM, ale môžem vedieť prečo je problém len s "trnafčanom"? Je to prípad z februára 2018 a aj keď je to kvalitný škandál, nespomínam si ani na významnú kritickú a štátnickú reakciu ex-premiéra, ba ani ex-ex-premiéra...
29.08.2020 - 17:36:44
01
Smeráci boli tak zosratí z vyšetrovania Kuciakovej vraždy, že toto ich ale absolútne nezaujímalo, aj keď tú informáciu mali
29.08.2020 - 17:40:23
04
No ale teraz sa to náramne hodí.
29.08.2020 - 19:23:40
00
laco napísal:
Ale však aj u nás boli prípady, keď policajti strieľali napr. po aute a zabili nevinných a pod. To za každým takým nešťastím, aj keď s vysokým podielom zavinenia policajtmi, sa masovo protestuje? Čo ty na to LMS?


Ja na to že je to vnútroštátna záležitosť a úplne od veci príklad. Ak smrť občana zavinia oficiálne orgány iného štátu, je to trochu rozdiel. A k tomu tvojmu príkladu, auto je smrtiaca zbraň a policajti naň nestrieľajú z nudy a ak to niekto riskuje neuposlúchnutím výzvy na zastavenie je to jeho problém.

gebula Preto že je vedúci člen vlády? Ex-premiéri sa k tomu vyjadrovali. Ich vyjadrenie je teraz asi také podstatné ako moje, mandát má niekto iný.
Nevieš aké informácie dostala od belgickej strany naša vláda v roku 2018, zrejme sa to zametalo pod koberec v Belgicku. A komu by sa už len toto mohlo teraz hodiť netuším. V niekom v Belgicku sa pohlo svedomie a pustil video von.
Ale ak nie je nikomu ani trochu čudné že to nemáme na tanieri aspoň 10x za deň ako Floyda a od ústavných činiteľov je ticho po pěšině tak už fakt neviem.
29.08.2020 - 21:36:17
04
Hodí sa to teraz aj tebe.🤫
29.08.2020 - 22:15:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up