ja neviem mne je to sedlo fajn netlaci ani nic podobne je to vec zvyku ta vidla neni ziadna RS ani FOX-ka atd ale pomali sa zlepsuju a rozsiruju ponuku k tej vymene to neviem ale vidlu asi tazko lebo ta ma uz skrateny krk na mieru a predajca by musel hladat niekoho komu bude sediet :roll:
07.05.2008 - 14:59:33
00
stacilo by mi vymenit betale sak su tam tie nasuvacky :) alebo ako sa to vola
dik za nazor :) sakra ale uz by mohol aj niekto iny povedat svoj nazor nech mam vacsi prehlad :)
07.05.2008 - 17:08:50
00
co sa obchodu tyka urcite cyklo1... ochota fakt na dost vysokej urovni... :)
07.05.2008 - 18:25:24
00
cyklo 1 ochota?
to uz tvrdit ze je tam super servis.
08.05.2008 - 01:21:53
00
cyklo1 moc nemusim, velmi tazko sa tam zjednavaju ceny, a aj ked hej tak minimum.
12.05.2008 - 00:23:46
00
cyklo1 moc nemusim, velmi tazko sa tam zjednavaju ceny, a aj ked hej tak minimum.


tak kde odporucis kupit ot GT? ak ho zozenu niekde inde v TN tak pohode:D

a neviete niekto ci ma cytklo1 mailovu adresu?? nemam cas tam ist tak by som sa spital nieco ohladom toho GT
25.05.2008 - 01:33:11
00
Proste keď ti sedlo nesadne na riť či naopak, tak ich tak ľahko k súladu nepresvedčíš (do istej miery sa zvyknúť dá, ale iba do istej)... a na svete je 6 miliárd rôznych prdelí... ak po niekoľkých jazdách zistíš že to nepôjde, skúšaš iné sedlo. A pri tom, ako sa ceny zostáv tlačia dole, tak základné sedlo sa dáva také, "aby bolo", a nie aby bolo aj dobré. Pričom z rôznosti prdelí vyplýva, že čo sedí mne, nemusí vôbec sedieť tebe. A to sa týka hoci aj fi'zi:ku... jediná možnosť je skúšať.
Tá suntourka je proste typická low-end vidla... bez ladenia viac ako 3-4 cm zdvihu z údajných 10 dá len ak v slušnej rýchlosti kúpiš nejakú jamu na hranici lomu vidly :twisted: je to samozrejme pružinovka, takže jediné možné nastavenie na tvoju hmotnosť je výmena pružiny v servise (spravidla za podstatne mäkšiu), mazanie je vazelína - vyššia viskozita - vyššie trenie ako u olejom mazaných, ale zas to umožňuje použitie menej kvalitných tesnení a teda stlačenie ceny k tej hranici ktorú si ty predstavuješ. Zaplatíš za to vyššími odpormi, teda odtrhom niekde asi nad 20 kg. Žehlička to nie je a nemá ako byť.
Keď som kupoval bike, menil som pedále a bol mi tuším účtovaný iba rozdiel cien bez roboty, ale za toto ti ruku do ohňa nestrčím, koniec koncov výmena komponentov nezvykne stáť nejakú závažnú cenu.
25.05.2008 - 15:04:35
00
a aku vidlu by si odporucil dokupit?
nieco co sa hned nedolame nieco co je pevne nemusi to byt nic extra

co take rock shock toru?
nieco okolo 5k alebo aj menej :D
25.05.2008 - 22:33:21
00
nooo, Tora nie je zlá, ale skús nejakého výpredajového Recona, resp. zloženého z biku... ten je vzduchový, tak sa môžeš viac hrajkať s optimálnym nastavením :)
aj keď sa obávam že ten bude tak tesne pod 5, ale českých
a ako si si asi všimol, RockShox celkom môžem :lol:
26.05.2008 - 00:52:14
00
mne osobne sa ta znacka paci nieje zla a ani moc draha podla mna
26.05.2008 - 09:22:50
00
keyboard_arrow_up