Skôr sa obávam že možno mu 8. dres bude stačiť na zápis do histórie a na TdF sa vybodne
31.08.2020 - 21:42:56
00
To len sranda.
31.08.2020 - 21:43:49
00
Keď som videl dnes toho Cousina, akým štýlom bicykluje, tak ma hned napadlo, že nech to skúsi na slovenských cestách. By ho rýchlo vyučili :)
31.08.2020 - 22:18:40
00
Aká smola :
Smoliarom dňa bol Anthony Perez. V úvode etapy naskočil do úniku a na stúpaniach bojoval o body do vrchárskej súťaže.
Získal ich najviac a ako nový líder si mal v cieli obliecť bodkovaný dres. Lenže neskôr v etape mal defekt a zaostal za pelotónom.
Keď sa pokúšal vrátiť späť v klesaní z Col des Leques, narazil do vlastného tímového auta a zlomil si kľúčnu kosť.
31.08.2020 - 22:42:54
00
Kristina napísal:
Pokiaľ myslíš, že tým že "až" v jednej etape za posledné 3 roky použili kotúčové brzdy tak sa zaradili medzi tímy, ktoré jazdia "iba" disky tak máš pravdu, že už v minulej sezóne Jumbo jazdilo disky :)
Som zvedavá aký zdôvodnenie si vymyslíš, keď o rok bude Jumbo jazdiť iba kotúče na nových bajkoch :lol:


to si zase vysvetlujes len ty, ze pouzili len v jednej etape. a ja som nikde netvrdil, ze jazdili iba disky.
proste tim ich testoval a stale aj jazdi a vyhrava s nimi etapy, ale prvy tim jumba sa jednoducho rozhodol, ze niesu taky prinos na GC na GT. ci si myslis ze sa rozhodli po jednej etape?
asi im budes musiet vysvetlit, ze testovali malo.

tu su fotky Lars Boomovho, ktory bol v time este v 2018 a uz testoval model 2019 a fotky juniorky z pretekov a zo sustredena.

a ked budu jazdit cervelo, tak automaticky budu jazdit kotuce? a preco teraz jazdci sunwebu potom pouzivaju rafikove brzdy??? aj tymto to musis vysvetlit, aby pouzivali radsej kotuce.

co bude o rok to bude a rozhodnu sa podla svojich uvazeni, ale vysledky zatial hovoria pre rafikove.
za minuli rok, vsetky 3 GT na prvych 3 miestach jazdci na rafikovych brzdach.
01.09.2020 - 05:12:01
01
Nechápem o čom stále točíš. V živote si nesedel na cesťáku s karbonovými kolesami a ráfkovými brzdami v daždi a taktiež si nikdy nemal cesťák s kotúčami. To že sa 3 tímy rozhodli, že je pre nich výhodnejšie (alebo pre ich sponzora) nejazdiť kotúče neznamená, že nemajú prínos v bezpečnosti a lepších brzdných vlastnostiach.
Kotúčové brzdy sú na cesťáku podľa mojich skúseností lepšie a bezpečnejšie ako ráfkové.
01.09.2020 - 08:18:14
13
Sú, ale kedy bol profi šport o bezpečnosti a zdravom rozume? Keby mohli tak pôjdu s jednou brzdou a ušetria 250g navyše. Sú to profesionáli a proste vymenili bezpečie za nižšiu hmotnosť. Kto z vás by si kúpil a jazdil napríklad tie ineos ultralight kolieska do horských etáp? Ved tie by som nazval vyslovene životu nebezpečné. Jedna trafená jama a sa rozletia na kúsky.
01.09.2020 - 09:20:24
02
LukeBikerider uz prestan :D
01.09.2020 - 09:24:43
23
Kotučove brzdy maju oproti rafkovym vyhody aj nevyhody. Pri zamerani timu pocas GT - TDF na top vysledok v GC prevladaju u kotucovych brzd ich nevyhodne vlastnosti.
01.09.2020 - 10:58:59
01
Kristina, ty ma poznas, ze vies co mam, ako a kedy jazdim? ked ti dochadzaju argumenty trepes taketo sprostosti. v mojich fotkach si najdes, ze mam aj karbonove rafikove a aj kotucove.
tu sa ale bavime o profipelotone a nie o tom co chcu jazdci, ako to perfektne zhrnul LukeBikerider.
a nie, ze sa rozhodli nejazdit kotuce. su to timy, ktore aj kotuce jazdia, ale na poradie v GC uprednostnuju rafikove brzdy pred kotucovymi, INEOS- Pinarello, Movistar- Canyon, UAE- Colnago, Sunweb- Cervelo, AG2R- Eddy Merckx (mozno aj viac, nechce sa mi vsetko hladat) a neviem ci aj dalsi neuprednostnia, napr Quintana- Canyon, alebo ma na to malo skuseny tim. lebo ako sama snad uznas, je lahsie tahat do kopcov kolieska len cca 1100g oproti napr o 200g tazsim a casom sa to nazbiera a pripadne stratit nejaky cas v rozhodujucich okamihoch pri vymene, ako napisal ivan.
01.09.2020 - 11:01:02
00
Zalozete si vlastne vlakno kotucovky vs rafkove brzdy😀😀😀😀
01.09.2020 - 11:47:23
08
Toto vlákno sa s pravidelnou periódou mení na kotúče vs ráfkové brzdy, keď ide prvý monument a prvá z veľkej trojky 😀
01.09.2020 - 11:55:53
00
kua! a pokaždé jeden a ten istý nick, už mi normálne chodí po rozume že to fakt nie je len tak zadarmo.
01.09.2020 - 12:12:31
00
tak cela debata zacala tipovanim, co bude mat vitaz. aku sadu, kotuce, rafikove, tubeles, galusky a podobne.
a teda aj v 2018 na vsetkych 3 GT na prvych 3 miestach jazdci na rafikovych. aj Enric Mas na S-Workse.
01.09.2020 - 12:25:35
00
A zltak dokonca jazdi na dusiach, ako si to len mohol dovolit! 😜
01.09.2020 - 12:32:09
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up