Zdravim bikeri,

chcem si nechat od vas poradit ohladom kupu noveho biku s cenovkou niekde okolo 1000E. Jazdim prevazne les Male karpaty. Velmi sa v tom nevyznam, takze neviem ci full alebo Ht. vdaka za kazdu dobru radu
04.09.2020 - 13:30:40
00
Ahoj, ono dosť ťažko sa bude radiť ohľadom tohto, keď si v podstate nenapísal nič, čo preferuješ, resp. očakávaš od bicykla. Určite, ale viem na jedno odpovedať a myslím si, že viacero bajkerov bude so mnou súhlasiť, za 1000€ nemôžeš očakávať nejakú kvalitu na "fulle". Hovorí sa, že je lepšie kúpiť drahšie HT ako najlacnejší "full". Čo sa týka konkrétne bajkov/značiek, tiež som pozeral a stále pozerám (a to nie len ja, tém je tu X) o bajku v tejto cenovej hladine a najviac sa mi pozdávajú:
- CTM hlavne Rascal 2.0/3.0
- Kellys Gate
- v dobrom svetle sa ukazujú sa Ghosty
- v tejto cenovke vieš kúpiť aj SUP, pripadne Konu (napr. Kahunu)
Naozaj závisí od toho, či preferuješ jednoprevodník, či radšej dvoj, typ geometrie a podobne.
04.09.2020 - 15:17:06
00
vdaka KingOfFails za odpoved. v podstate som nic nepovedal aj naschval, chcel som tomu dat volny priebeh bez nejakych mojich predsudkov, kedze sa do bikov v podstate vobec nevyznam. tym padom, sa neviem zariadit ci jedno alebo dvoj-prevodnik, geometria atd.
04.09.2020 - 15:35:34
00
Šak si napísal že jazdis tak hádam vieš ako sa ti jazdí a čo by si chcel kúpiť a čo máš teraz
04.09.2020 - 20:25:23
00
Myslim ze si treba v prvom rade aj tak ujasnit iste veci lebo jazda na hardtaile a fulle je diametralne odlisna. Ak jazdis prevažne les Male Karpaty tak v tej cenovej hladine hardtail. Ak chces ist do fullu tak potom asi navysit rozpocet
05.09.2020 - 08:34:36
01
https://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/horske-bicykle/pevne-a-hardtail/superior-xp-919-model-2020-neonovo-zeleny.html

trosku nad ale nejaky nazor na tuto znacku ? komponenty ? ked vsetci tolko nadavaju na sram tak toto vyzera vcelku fajn ked to porovnavam s takym rascalom 2,0 od CTM
09.09.2020 - 22:27:08
00
keyboard_arrow_up