Samo dostane hnačku 😉
18.09.2020 - 12:41:48
00
A vyhra hnede kratasy
18.09.2020 - 13:26:46
04
Nie je to uplne blba teoria
https://www.cas.sk/clanok/1026424/byvaly-cyklista-ma-blaznivu-teoriu-co-je-dovodom-saganovej-slabej-formy/
Ja viem, novy cas ale tak ide o obsah
18.09.2020 - 15:17:38
00
Tak peleton nechal chlapov, nech si to daju na ferovku :).
18.09.2020 - 16:48:18
00
opat skvely nastup Andersena, normalne mu fandim, nech to da :)
18.09.2020 - 17:07:27
00
To uz nedotiahnu. Skoda, som sa tesil na spurt.
18.09.2020 - 17:12:41
00
To sa dalo čakať, že to takto dopadne. Neveril som na špurt. Škoda, že Peter tento rok nie je taký silný. Zelený ma netrápi, mohlo byť nejaké víťazstvo...
18.09.2020 - 17:28:01
00
Musím sa zopakovať, ale podpora Bory nie je bohviečo. Aj túto etapy vraveli, že idú 100% na Sagana, ale takisto ako v tej etape predtým čo vyhral Andersen, tak aj v tejto, opäť tam nebol nikto s ním, kto by sťahoval útoky. V tej včerajšej horskej etape som v úniku čakal minimálne Schachmanna, možno aj Buchmanna alebo Kämnu - minimálne tiež dopredu deklarovali agresívnu jazdu kopcoch.
Bennett vyzerá, že chce vyhrať bez pochýb ( t.j. viac ako o tých 43 či koľko bodov). Vyzerá, že sa mu to podarí. Ak mal niekto zosadiť zo zeleného trónu Petra, tak budem omnoho radšej, ak to bude tento Samko, ako by to mal byť WVA, GVA, či Demare.
18.09.2020 - 17:44:16
04
Bude to podobné ako vlani. Pred rokom vyhral najlepší, teraz to bude ten kto získa najviac bodov. :D Je to skoro to isté. :D Ale vyzerá že Bennet získa celkovo o pár bodov viac vdaka Morkovovi a vdaka francúzom ktorí dali viac špurtérskych prémií v prvých častiach etáp ešte pred kopcami a eliminovali tým lepšiu tourminátorovu univerzalitu, aj keby sme Saganovi prirátali body stratené pre problém s reťazou a diskvalifikácii v jednej etape. Uvidíme po poslednej etape.
18.09.2020 - 19:55:01
01
ivan napísal:
Bude to podobné ako vlani. Pred rokom vyhral najlepší, teraz to bude ten kto získa najviac bodov. :D Je to skoro to isté. :D Ale vyzerá že Bennet získa celkovo o pár bodov viac vdaka Morkovovi a vdaka francúzom ktorí dali viac špurtérskych prémií v prvých častiach etáp ešte pred kopcami a eliminovali tým lepšiu tourminátorovu univerzalitu, aj keby sme Saganovi prirátali body stratené pre problém s reťazou a diskvalifikácii v jednej etape. Uvidíme po poslednej etape.

rozlisujes medzi diskvalifikaciou a penalizaciou?

matt zbytocne riesis. nezazije nepochopi...
18.09.2020 - 20:39:02
00
Zas riešiš ,,podstatné,, veci. Slovíčka. Vdaka nejakej ,,cii,, je rozdiel medzi Bennetom a Saganom o 53 bodov väčší. To je podstatné. A ešte je ,,podstatné,, morálne podporiť kamaratta. :D

Okrem toho, že francúzi dali väčšinu rýchlostných prémií pred väčšími kopcami, nezaradili pre istotu tento rok ani jednu etapu pre klasikárov s dojazdom na kratšie stúpanie. Aspoň to vedia. Vyskladať tak a také etapy aby niekto nevyhral zelený dres. Ked už sami nevedia vyhrať žltý. :D
Konečne im to vyšlo. Najprv upravili bodovanie v cieli rovinatých etáp pre top špurtérov a ked to nepomohlo pohrali sa s rýchlostnými prémiami, odstránili rovinaté etapy s dojazdami na kratšie prudšie stúpanie pre klasikárov a ešte to zabetonovali aj jednou ,,ciou,, :D
18.09.2020 - 20:43:18
01
treti edit. pod este aspon 2 das kym zo seba vytlacis vsetko.
18.09.2020 - 22:34:56
01
ani na jednej premii po tej penaliacii ho to dako nebavilo co som videl, ale tak ani sa nedivim no, najskor pride o body koli retazi potom koli pochybnej penalizacii...
ked to porovnam s jakobsenom tak rozdiel tam bol len ten ze jakobsen to hnal do uzkeho a nevyslo mu, peto si spravil radsej cesticku. keby si jakobsen pomohol hlavou a peto sa nechal zavret a zdrbal sa, tak by jakobsena penalizovali a peto by bol odrazu obet? cele divne
ta ale nak si to samko uzije, vytrapil sa dost aj dnes tak si to hadam zasluzi. akurat ze to tento rok nebolo velmi na ferovku
19.09.2020 - 01:13:02
01
Tak mňa už nejak celá tá tour netrápi, a tento ročník obzvlášť, čo sa týka bodovačky, tak väčšina prémii krátko po štarte na nudných miestach, športovo sterilná metodika "všetko proti saganovi"... Už to nie je záživné. A mohli by ten z. dres premenovať na dres pre najlepšieho štartéra etap (vid prémia 14km po štarte), alebo najlepšieho voziča sa v pelotóne... už to má pramálo s najkonzistentnejším finisherom. Oveľa zaujímavejšie vyzerá Giro, keby ho Peťo odjazdil celé...
19.09.2020 - 08:04:31
01
Zase chlapi, keď sa odprostíme od toho že 8 rokov to bolo šité na Sagana, že bodovačky za kopcom, tak tento rok to jednoducho postavili ozaj na špurtérov, ktorým je ten dres určený. Doteraz mohli všetci tí nemeckí, francúzki či nórski a iní fandovia 8 rokov kričať, že bodovačky za kopcom predsa nie sú pre špurtérov a že je to strašne nespravodlivé.
19.09.2020 - 08:39:59
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up