O zdravení : minulý utorok som došiel pod rozhladňu na Panskej Javorine dolu bolo asi 15-20ľudí keď som k nim prišiel aj keď som ledva lapal dych /napriek e-biku/ som normálne pozdravil . Niekto odzravil niekto nie. Po mne prišlo asi 5-6 bikerov a nepozdravil ani jeden. ale nebudem vyhlasovať, že bikeri su tí čo nezdravia. Možno som mal len šťastie na takých.
A začal som si všimať, že keď pozdravím peších turistov odzdravia takmer všetci. Ale u bikerov odzravuje čoraz menej ludí.
21.09.2020 - 20:30:01
06
https://m.youtube.com/watch?v=WedGwD14i88
21.09.2020 - 20:41:05
00
Nuz a boli tu i ebajkeri ktory si kupili ebajk, zrazu jazdili viac, na vydrickom traily v BA nevedeli prejst ani nie metrovy usek korenov ktori vela ludi v pohode jazdilo a tesilo sa nan, mohli ho uplne pohodlne obijst metrovou obchadzkou ale namiesto toho sa rozhodli tie velke zive korene bez povolenia odstranit.
21.09.2020 - 20:55:26
010
jedno e-cko mame v rodine. preco? lebo partia. len dochodci machruju kam sa na tom vytrepu. teraz trpnem kedy sa niekde zrakvi. lebo - mne sa na tom dobre ide, len tie zjazdy, to sa bojim (musim jej pozriet platnicky po 300km ci tam nejake este ma). e-cko ako mestsky bike a na dochadzanie do prace - super. vsetko ostatne mali zakazat. vsetko ostatne su len trapne vyhovorky. trapne su aj tie dristy elektrickarov - ja som siel len na 10% podpory. vzdy mi nervy cuka ked to pocujem. na co ti je potom ku_va e-cko ked sa predbiehas v tom kto si da nizsiu podporu? tiez nechapem na co su dobre e-skutre v Gaderskej - co z toho ludia maju? naco stym zavadzaju ludom co sa tam prisli poprechadzat po vlastnych nohach. a ktory kkt zacal vyrabat e-kolobezky so sedatkom? to uz co je za pi_nu?
ako napisala fixska " Proste ľudstvo ide do kytek a z toho mi je nanič " - ja by som napisal - ludstvo hnije z vnutra a zaziva.
a velmi ma zaujima ako dopadnu tieto e-vyrobky ked im skonci zivotnost. miliony ton zbytocneho odpadu len aby si prehnita civilizacia vozila rite tam kde ich nikto nepotrebuje a kde so svojim vztahom k prirode akurat tak zavadzaju. amen.
21.09.2020 - 21:25:07
016
Nebuď agresívny, teraz sa do teba pustí vikino1 :)
21.09.2020 - 21:31:47
02
vrabc0
Si zabil :)
21.09.2020 - 22:08:54
00
sam sa pripomenul
21.09.2020 - 22:24:04
00
vikino1 sa na vás môže akurát tak viete čo. Je to tu samí poctivec,milovník prírody a planéty. Teda až na nás podvodníkov. Stavím sa že o pár rôčkov budete tiež elektrifikovany
21.09.2020 - 23:02:03
01
Ja sa stavim ze o par rokov nebudem mat ebajk. Tak teda o co?
21.09.2020 - 23:10:34
04
Toto tu je ako diskusia manual vs automat na aute alebo maly vykon vs velky vykon, ci lacnejsie gumy vs drahe gumy...uz ste sa velmi rozvasnili a tocite sa okolo toho isteho hov.na. Ked mam problem s nejakym clovekom, tak je to jedno ci ide na ebiku, na normalnom bicykli, na aute, na kolobezke ci na barsakej inej marii a vyjadrim mu svoj nazor, ked to stihnem a chcem. Kazdy sa snazi byt trochu vonku a ked je raz dement, tak sa dementom neodstane, aj keby mal obycajny bicykel, ktory by hoci tlacil hore kopcom.
21.09.2020 - 23:18:04
04
Gusto0 napísal:
jedno e-cko mame v rodine. preco? lebo partia. len dochodci machruju kam sa na tom vytrepu. teraz trpnem kedy sa niekde zrakvi. lebo - mne sa na tom dobre ide, len tie zjazdy, to sa bojim (musim jej pozriet platnicky po 300km ci tam nejake este ma). e-cko ako mestsky bike a na dochadzanie do prace - super. vsetko ostatne mali zakazat. vsetko ostatne su len trapne vyhovorky. trapne su aj tie dristy elektrickarov - ja som siel len na 10% podpory. vzdy mi nervy cuka ked to pocujem. na co ti je potom ku_va e-cko ked sa predbiehas v tom kto si da nizsiu podporu? tiez nechapem na co su dobre e-skutre v Gaderskej - co z toho ludia maju? naco stym zavadzaju ludom co sa tam prisli poprechadzat po vlastnych nohach. a ktory kkt zacal vyrabat e-kolobezky so sedatkom? to uz co je za pi_nu?
ako napisala fixska " Proste ľudstvo ide do kytek a z toho mi je nanič " - ja by som napisal - ludstvo hnije z vnutra a zaziva.
a velmi ma zaujima ako dopadnu tieto e-vyrobky ked im skonci zivotnost. miliony ton zbytocneho odpadu len aby si prehnita civilizacia vozila rite tam kde ich nikto nepotrebuje a kde so svojim vztahom k prirode akurat tak zavadzaju. amen.


Dovolím si zhrnúť to do jedného obrázku:

Prílohy:

flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u1.jpg
flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u1.jpg 73.95 KiB thumb_up8thumb_down

21.09.2020 - 23:37:25
05
misoR

No jasne, že automat, veľký výkon a drahé gumy, to len na odľahčenie, aby sa flame stočil iným smerom :D
21.09.2020 - 23:40:49
01
Pockaj, pockaj. Benzin, diesel, alebo baterka?
22.09.2020 - 07:29:50
00
veru všetko je to o ľuďoch,o ich správaní...moje reálne skúsenosti: e-biker ktorý sa pri mne zastaví keď v lese rozmýšľam kam by som ešte išiel a pýta sa kade sa ide tam a tam,pokecáme,zaželáme šťastnú cestu a ideme si po svojom, baby na e-bikoch ktoré ma V STÚPANÍ púšťajú pred seba lebo si idú len tak "na pohodu", potom e-biker ktorý je zrejme naštvaný že ho v stúpaní obieham, normálny "biker" ktorý preletí okolo mňa a malého decka ktoré sa motá na spoločnom chodníku pre chodcov a cyklistov pri mame-ja som kvôli decku spomalil on preletí tesne okolo neho...idem si hore na Jahodnú po červenej a zrazu letí dole "biker" tak že LTT sa mu uhnem,je celý v čiernom a bez prilby...potom e-biker najskôr s odblokovaným lebo išiel snáď 50km/h po hrádzi plnej ľudí a keď som videl ako medzi nimi kľučkuje mal som dosť...
22.09.2020 - 08:18:02
00
Podľa mňa e-bajk má zmysel len ako cargobike alebo len na dochádzanie do práce v meste, aby sa človek veľmi nespotil, ak nemá možnosť sprchy vo firme.
Ostatné využite e-bajku je hovadina.
22.09.2020 - 10:01:00
00
keyboard_arrow_up