skusim to dat do vodovahy a pojazdit dik
07.09.2020 - 04:45:47
00
Spica sedla je uplne vrovine .dneska som isiel 50 km a este teraz ma bolia dlane , nechapem tomu stale som zaprety do gripov , vtych riaditkach je rozdiel akurat 1 stupen zahnutie k jazdcovy , je mozne ze som stym skratil posed a tym padom sa zapieram do rajdov ?
14.09.2020 - 04:10:02
00
Mne tiez vyhovuje mierne zahnute sedlo dopredu, skus dat trochu vyssie sedlo alebo aj dat nizsie prestavec vybratim podloziek aby si preniesol tazisko viac dopredu a bol viac zvaleny na riadidlach, aspon mne to tak vyhovuje viac ako ked je vacsina vahy na sedle a ruky sa len pridrziavaju, pripadne dat este kratsi predstavec ked sa to nezlepsi
14.09.2020 - 08:07:56
00
Skús špicu málinko hore. Máš ht, čiže keď na ňom sedíš, tak máš vidlicu v sagu - nejaké 3cm nižšie ako nasucho a môžeš sa šmýkať po sedle dole a tými rukami sa tlačíš naspäť
14.09.2020 - 11:23:21
00
To som skusal dat mierne spicku dohora ale tlacilo ma to na prostatu skusim otocit predstavec smerom dodola. Ale nechapem tomu ono to zacalo az ked som dal tie nove rajdy a su take iste len je tam rozdiel ze su o kusok viac zahnute smerom k jazdcovy
14.09.2020 - 11:51:20
00
Sedlo by malo byt v absolutnej rovine, treba to merat tak, ze si das na sedlo nejaku dosku, ktora je vacsia ako sedlo a na to das vodovahu. Ak ti sedlo vadi na muzskych partiach tak kup nejake s dierou. Inac z fotiek mi pride, ze sa na tom bicykli hrbis, hrudna chrbtica ta neboli? Ked sa na biku hrbis tak treba dat dlhsi predstavec, zhruba (!) plati to, ze ked sedis na biku a cez riaditka nevidis predny naboj, tak bike mas akurat, ak vidis naboj pred riaditkami, tak ti je maly, ak za, tak ti je velky.

Bolest ruk je vtedy ked nemas sedlo v rovine, ale mas ho dopredu, bolest medzi nohami zas je vtedy ked ho v rovine mas a nesedi ti, alebo ked je spica sedla vyssie. Ak mas sedlo v rovine a mas idealnu dlzku predstavca a stale ta bolia ruky, tak skus: ergonomicke gripy od Ergon (asi 30 eur), pripadne rukavice s ochranou nervu, pripadne si daj na bike rohy - uz sa to moc nevidi, ale ruka je prave vtedy v daleko ergonomickejsom postaveni.
14.09.2020 - 13:16:26
01
Chrbat ma neboli vobec iba dlanami moc tlacimn do riaditok , sedlo podla vodovahy uplne do roviny neni dobre davat lebo zadok sedla mam zakriveny dohora tym padom keby som to dal do roviny tak spicka bude do hora a tlaci to potom kamos to tiez skusal na mojom a tlacilo to aj jeho.predstavec som dal do opacnej strany smerom dodola a sedlo trosku posunul dozadu tym padom som trochu natiahol posed , je to lepsie , skusim viac pojazdit takto a uvidim ,ked to nepomoze skusim kupit dlhsi predstavec povodne tam bol 120 mm teraz mam 80mm. A naboj vydim pred riaditkami , bike mi nemoze bit maly je to 21 ram a mam 182cm skorej asi ten predstavec dat dlhsi
18.09.2020 - 01:33:48
00
zero554 To "pred riaditkami" sa da interpretovat z dvoch stran, ked ho vidis pred riaditkami v smere predne koleso -> naboj -> riaditka -> ty, tak to znamena, ze mas bud kratky predstavec alebo maly ram.
20.09.2020 - 14:57:29
00
Ja mám 19" Cube reaction pro a dal som predstavec 80mm. Mám 182cm. A teraz mám náboj v strede riaditok. Konfekčná veľkosť postavy. Predtým som mal ghost L a ten mi prišiel ako autobus. Ghost som mal brať M.
20.09.2020 - 16:51:51
00
ddrmodes napísal:
Ja mám 19" Cube reaction pro a dal som predstavec 80mm. Mám 182cm. A teraz mám náboj v strede riaditok. Konfekčná veľkosť postavy. Predtým som mal ghost L a ten mi prišiel ako autobus. Ghost som mal brať M.

Inak vysie mam foto jak nanom sedim skus pozred ked tak ci mi je velky myslim ze akurat ono zalezi aj ake mas dlhe nohy ruky
20.09.2020 - 17:16:08
00
Fotka to blud. Fest to klame. Ale ak chceš môj názor z fotky, tak vyzerá ok. Ja mám konfekčnú veľkosť, takže nohavice mi netreba nejako extra predlžovať. Ale zase mám 70 kg.
20.09.2020 - 17:32:55
00
CyclopathicLaughs napísal:
zero554 To "pred riaditkami" sa da interpretovat z dvoch stran, ked ho vidis pred riaditkami v smere predne koleso -> naboj -> riaditka -> ty, tak to znamena, ze mas bud kratky predstavec alebo maly ram.

Naboj prekriva presne ten obluk co je hore na vydlici ta vystuha alebo jak sa to vola , takze ho nevidim. Kde ma bit tennaboj ked sa pozrem dole ? Pod rajdami ci pod vidlou alebo pod tym oblukom ma vydlici
21.09.2020 - 04:57:26
00
ddrmodes napísal:
Fotka to blud. Fest to klame. Ale ak chceš môj názor z fotky, tak vyzerá ok. Ja mám konfekčnú veľkosť, takže nohavice mi netreba nejako extra predlžovať. Ale zase mám 70 kg.

Aku ulohu hra vaha jazdca z velkostou ramu ? Ja mam 92kg
22.09.2020 - 04:51:28
00
keyboard_arrow_up