chodte do pi s chripkou - porovnavate neporovnatelne - ako chces dostat chripku ked su opatrenia proti "chripke" ? jasne ze bude aj chripky menej kedze sa siri "rovnako" ako covid len nieje taka agresivna. v podstate ten co dostane chripku by mohol byt hned aj dobre zdr...ny za to ze nedodrzuje opatrenia :lol:
a pekne mi zacinaju liezt na nervy vsetky tie konspiracie a vymysli o tom ako je to cele vymyslene. na jednej strane magori co by najradsej zaliali svet betonom na druhej popieraci existujuceho - nechcete sa vyvrazdit navzajom? - bude klud
24.09.2020 - 13:04:21
07
Gusto0 napísal:
jasne ze bude aj chripky menej kedze sa siri "rovnako" ako covid len nieje taka agresivna

Si si tým naozaj istý? https://dennikslovensko.sk/57310/chripka-ma-vzdy-tazky-priebeh-korona-je-casto-asymptomaticka-prekvapil-clen-pandemickej-komisie/
Keď už to prizná hlavný pandemik a panikár.

A s tým vyvražďovaním si už trochu prepískol...
24.09.2020 - 13:13:48
010
Gusto0 necitaj toto vlakno (pripadne cele forum) a budes mat klud :)
24.09.2020 - 13:29:08
02
ta agresivita je irelevantna v tej vete. chripka sa siri rovnako ako covid a tym padom ak sa budu dodrzovat nariadenia tak bude menej chripky
24.09.2020 - 13:29:29
01
uz to zacina. V Starej Turej v troch triedach zakl. skoly. 3. 6. a 7. rocnik. zabavne vyhlasenie vydali. decka z tychto rocnikov maju 10 dni karantenu, ale rodicia a surodenci mozu do skoly a prace. :facepalm: to vazne chcu aby zacali zatvarat zachvilu aj firmy?
24.09.2020 - 13:32:12
03
To mi len napovedá, že asi nikto poriadne nevie čo sa má robiť.
Ani ja by som nevedel či uprednostniť čo je správne alebo čo je nutné.
24.09.2020 - 13:46:34
00
Oni maju grafy a obmedzuju to co je najpravdepodobnejsie a najrizikovejsie. Nemusi to byt vzdyy pravda.
Niekto dementny sa smial, ze virus je nakazlivy az po 23 hodine a preto sa zatvaraju nocne podniky. Vieme ze nie, ale osadenstvo a spravanie ludi sa meni.
24.09.2020 - 14:07:47
00
Nikto nevie preto lebo chces aby ekonomika fungovala a decka chodili do školy a na druhej strane nechceš aby sa virus šíril. Takže sú z toho také ľahšie obmedzenia ktoré sa stále stupňujú až prídeme NATO žeby to malo byť ako v marci:)
24.09.2020 - 14:19:05
00
pokiaľ nezačnú mŕtvych vynášať vojaci po desiatkach tak sa tento tupý národ nikdy nezobudí.Treba si uvedomiť,že dnešné čísla sú min.5 dní staré.To ,že táto vláda nezvláda nič a len stále improvizuje je už dávno jasné.Včera matelko povedal,že sa majú zavádzať len taká opatrenia ktoré dokáže ľuďom vysvetliť.zaujímavé,že na jar nič vysvetľovať nepotreboval.
24.09.2020 - 14:19:20
01
Vieš o tom že to nie je mor ale slabšia forma chrípky ako aj pandemická komisia potvrdila? Vieš o tom koľko obetí si vyžiadala chrípka po minulé roky?
Zatváralo sa niečo, okrem chrípkových prázdnin na školách?
Tento podľa teba tupý národ sa už zobúdza, ale tvoje prebudenie príde asi až vtedy keď tu bude kvôli kolapsu ekonomiky hladomor a rabovačky.
24.09.2020 - 14:24:01
012
a vieš o tom že z tej tvojej slabšej chrípky má veľa ludí trvalé následky, resp majú následky a nie sú plne zotavení ani niekoľko mesiacov po prekonaní?
24.09.2020 - 14:33:32
06
Mám známeho ktorý covid prekonal, nie jedna pani povedala. Vek po 60tke, pridružené diagnózy- len tie o ktorých viem, cukrovka a vysoký krvný tlak, váha na hranici obezity.
Popísal mi priebeh ochorenia doslova ako prechádzku ružovým sadom oproti chrípke kvôli ktorej bol hospitalizovaný.
24.09.2020 - 14:38:28
23
ako sorry ale koronavírusy a ortomyxovírusy sú 2 rôzne čeľade vírusov (asi jediné čo majú spoločné že jedno aj druhé sú RNA vírusy) tak by ste to tu už mohli prestať ľudovo mixovať
ale keďže handra cez papuľu je prevencia pred prenosom jedného aj druhého tak samozrejme je chrípky menej
čo sa týka asymptomatických priebehov covid19 tak je to nejakých zhruba 15 % prípadov (čiže menej ako si myslíte a aj menej ako bol niekedy ešte vo februári môj pomerne kvalifikovaný odhad, tipoval som "zhruba tretinu" na základe počiatočného výskoku v čajne - potom keď sa spätne dohľadali prvé prípady tak samozrejme už čísla vychádzali inak)
24.09.2020 - 14:42:07
10
LMS napísal:
Vieš o tom že to nie je mor ale slabšia forma chrípky ako aj pandemická komisia potvrdila? Vieš o tom koľko obetí si vyžiadala chrípka po minulé roky?
Zatváralo sa niečo, okrem chrípkových prázdnin na školách?
Tento podľa teba tupý národ sa už zobúdza, ale tvoje prebudenie príde asi až vtedy keď tu bude kvôli kolapsu ekonomiky hladomor a rabovačky.


tento tupý národ bývalých drotárov a permanentných opilcov potrebuje len malý dvor a veľký bič.Pretože po 30 rokoch dokázal vyprodukovať akurát premiéra odr.bávača,predsedu parlamentu mafiána,grázla a úchyláka.
A presne tak nás aj budú brať všade kam tieto dve figúrky prídu na návštevu.Pretože aký národ takí politici.
24.09.2020 - 14:42:35
03
Z časti s tebou súhlasím, to čo máme teraz vo vláde tu ešte nebolo, jednoducho hnus na druhú. Tiež som ich nevolil a musím ich akceptovať.
Ale prečo máš ešte aj vo vlákne s koroňákom potrebu kopať do slovenského národa skutočne nechápem. Navyše ak bude niekto iniciatívny koleduješ si o TO za hanobenie národa, rasy, presvedčenia, to len malá rada do budúcna.
24.09.2020 - 15:39:55
06
keyboard_arrow_up