sa divim ze riesite toto, a to zatvaranie k bariere nik nereisi? moze byt rada ze ma aspon bronz
27.09.2020 - 09:04:14
02
Presne tak, nie je dolezite v sporte aky sposobom (kludne aj zakernym) sa vyhra ale ze sa vyhra. Je to smutne.
27.09.2020 - 09:05:10
00
scarinko napísal:
A nie? Ked videla ze sa jej len drzi. Kolko neviem ale tak pretekarka a hlavne majsterka sveta by mala mat tolko v sebe ze sa nebude spravat ako kliest. Borghini to evidentne stvalo a robila co mohla aby sa jej striasla.

Samozrejme. Borghini je papierovo lepšia špurtérka ako Anemiek. Ani Saganovi by nikto nestriedal.
Na druhej strane sa ti zdal ten špurt, zatváranie pri mantineli a lakťovanie pred cieľom od Borghini OK? Poznám cyklistiku, ktorého by za to minimálne delegovali až za Terezku Medveďovú.
27.09.2020 - 09:08:41
02
Nebolo to ok, cakal som kedy jej tym laktom da po ksichte. Podla mna uz to bolo zo zufalstva z tej situacie. Presne takto to potom dopada. Keby si striedali cely cas tak si to rozdaju na ferovku a myslim ze ziadne zatvaranie by sa nekonalo.
Peter Sagan po pretekoch: S kok*tmi sa pretekám, ako prije*aný, do pi*e! thumb_up0thumb_down
27.09.2020 - 09:12:27
00
scarinko napísal:
Cakal som ze toto niekto vytiahne. Je to uplne to iste ist za niekym 1,5km a 10km.

A kolko km je o.k. a kolko uz nie? Je to uplne regulerna cestna cyklistika, hoci je to pre tahajuceho frustrujuce.

scarinko napísal:
Nemal som pocit ze by ju to nejak bolelo, zo sedla chodila pomerne casto, aj to spominali komentatori ze ju to asi neobmedzuje.

Tak to je super, ze si citil, ze ju to neboli :) #hlodyfora. Preco myslis, ze asi nesla na casovku?
27.09.2020 - 09:12:36
00
Ako pisem, neviem kolko a ako, neviem ci to vobec ide nejak urobit, asi nie inak by to bolo.
Nemyslis ze je to ale cyklistika o nicom ze sa staci za niekym vozit a potom ho na paske skocit a super som lepsi. Ja by som take vitazstvo nechcel, ale tak zide z oci a za par mesiacov/rokov si uz nespomenu akum sposobom.

Ano je to super, ked ta nieco boli alebo obmedzuje tak nestojis stale v pedaloch a netrhas bajkom zo strany na stranu ale sedis a tocis ako ostatne baby. To je moj nazor na to a rovnako to vcera vraveli aj na ES.
Na casovku nesla leno sa asi setrila na preteky s hromadnym, asi si neverila ako Van der Breggen.


Naposledy upravil scarinko dňa 27.09.2020 - 09:19:31, celkovo upravené 1 krát.

27.09.2020 - 09:18:03
00
scarinko napísal:
... Keby si striedali cely cas tak si to rozdaju na ferovku a myslim ze ziadne zatvaranie by sa nekonalo.

Takže toto je to fair play, o ktorom si písal? Keď ty mne nepotiahneš tak ja ti môžem dať lakťom a keby si mi potiahla tak ten lakeť nedám?
27.09.2020 - 09:19:15
00
Nieee, nie to tiez nie je fer len som nejak chapal preco to robila. Popravde som cakal ze ju disknu alebo jej daju nejaku penalizaciu za to.
27.09.2020 - 09:20:52
00
scarinko napísal:
Ako pisem, neviem kolko a ako, neviem ci to vobec ide nejak urobit, asi nie inak by to bolo.
Nemyslis ze je to ale cyklistika o nicom ze sa staci za niekym vozit a potom ho na paske skocit a super som lepsi. Ja by som take vitazstvo nechcel, ale tak zide z oci a za par mesiacov/rokov si uz nespomenu akum sposobom.

Tak to si asi ozaj dobry, ked si taky priebercivy v tom, ako vyhras. Iste mas z roznych zavodov mnozstvo vitazstiev po epickych unikoch.
(viezol sa Peter za Cancelarom, viezol sa Pedersen za Kungom, viezol sa Hirschi za Alaphillpom, viezol sa Kwiatek za Petrom atd atd atd)

scarinko napísal:
Ano je to super, ked ta nieco boli alebo obmedzuje tak nestojis stale v pedaloch a netrhas bajkom zo strany na stranu ale sedis a tocis ako ostatne baby. To je moj nazor na to a rovnako to vcera vraveli aj na ES.
Na casovku nesla leno sa asi setrila na preteky s hromadnym, asi si neverila ako Van der Breggen.

“I considered the time trial because I am riding it alone. I discussed this with my trainer. Doing the road race means I get extra recovery time. At least two days but actually more than that. If I would have done the time trial, I would have had to go to Italy earlier for a recon. Now I had the maximum time to recover. In time trials you also pull at the handlebars at the start and I didn’t see myself at 100% doing that.”
Posledne tri roky ma z MS v TT 2 zlata a jeden bronz, preco by si neverila? Na casovku nesla len a len kvoli zapastiu. Teda to tvrdi ona. Ale sak asi vies lepsie, ked aj sam vies ci ju to boli alebo nie.
27.09.2020 - 09:31:00
01
A preco teda nastupila na hromadny ked ju to boli? Podla tejto logiky nemala startovat ani tam nie? Normale sa len setrila a dala dlhsi cas na liecenie a ozelela casovku. Ak by ju isla tak by ju bolela ruka na TT aj na hromadnom.

Na preteky nechodim takze nemam 😁

Zacinaju chlapi tak podme pozerat radsej.
27.09.2020 - 09:36:11
00
nasi uz tvrdia muziku :)
27.09.2020 - 09:57:12
00
highlight vcerajsieho dna :)

https://www.facebook.com/22186054270/posts/10159317466579271/?extid=HjJ0WKARFZJVCthX
27.09.2020 - 10:21:45
05
Taliani maju ruska zase v prdeli
27.09.2020 - 10:22:52
00
Kristina napísal:
Výhovorky ako v materskej škôlke :lol: To kde si za preteky zaplatil 100Eur? Štartovné na jedno kolo Merida Road Cup Masters stojí 5 Eur. Číslo na celý rok stojí 20 Eur. Čo tam máš ďalej?
Včera sa išla tvoja obľúbená disciplína, časovka na Teplom vrchu. Si sa mohol predviesť. ;)


Viac ako 100 euro. Štartovné 10 e, nafta tam a späť 5 e, prerazená nová galuska 79 e, Tufo páska 6 e, tmel 1,5 e, doprava týchto serepetičiek na e-shope 2,99 e. 104,49 :sweat: ;) :D


Naposledy upravil ivan dňa 27.09.2020 - 11:20:53, celkovo upravené 1 krát.

27.09.2020 - 11:19:18
00
Prestanes trenovat ked prerazis galusku na treningu?
27.09.2020 - 11:20:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up