Tak o tom ze je to kktina sa nemusime bavit v tom sa asi zhodneme
28.09.2020 - 21:10:59
01
prof.Vladimir Krcmery - vyjadrenie k baliku opatreni
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13986#709

Infektolog Peter Sabaka - Dychanie cez ruska nie je zdraviu skodlive
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13986#1996

Počet pozitívnych na COVID-19 po svadbe v Bardejove vzrástol na 67
https://www.teraz.sk/spravy/pocet-pozitivnych-na-covid-19-po-svadb/496503-clanok.html

Sedenie v restike sposobuje podla mna to, ze tam sedia dlhsie.
28.09.2020 - 21:19:01
00
Krčmérymu nejako nejde to nosenie rúška :)

Inak moc som ho už nemusel, kvôli jeho protichodným vyjadreniam. Tu ale hlavne v druhej časti rozpráva zrozumiteľne a celé to pekne vysvetľuje. Bojím sa ale, že tí menej chápaví to aj tak nepochopia...
28.09.2020 - 23:52:12
00
matelko nám dnes povedal,že už to nemáme vo vlastných rukách.škoda,že tento sociopat nepovedal koho je to chyba.kto ho týždne upozorňoval,že treba začať brzdiť.A kto tu koho vždy len vysmieval....
inak šenky do 22,ale omše žiadne.to ho pán arci bratislavský nebude mať rád.Hlavne,že derieme kolienka pri každej príležitosti.
29.09.2020 - 01:05:57
01
Akože nepovedal, veď už teatrálne ako to len on vie, obvinil nás všetkých a oznámil že nám vezme slobodu. Korona sa šíri napriek opatreniam a aj sa šíriť bude a matelko len hádže okolo seba špinu. Psychiater mu asi nepovedal že už nie je v opozícii.
29.09.2020 - 01:30:16
011
will napísal:
lapaloma Tych viac testov by som chcel, lebo cim viac pozitivnych ludi izolujes tym menej dalsich ochorie a vies to ukocirovat. Ale uz sme za tym. teraz budu restrikcie, ktore by nemuseli prist, keby si hygiena a minister robil poriadne svoju robotu.
Mame podobnu skusenost v rodine ako madbugie. Teraz to akurat riesime.

Ja sa nerozculujem, ze vsetci umrieme. Ta umrtnost je vyssia ale nic ako vojna alebo podobne. Stve ma ta neschopnost v state urobit lacne veci poriadne. Namiesto toho budeme trpiet.

Ale uz budem ticho. Aby som tu nahodou niekoho nestresoval ze plasim.

jaký národ taká vláda.. odporúčania boli, čo sa dialo vo svete (či už v Číne alebo Taliansku) vieme, alebo si vieme dohladať.. to ľudia musía mať všetko nariadené z hora? čo ľudstvu absolútne chýba už vlastný úsudok?
ozaj treba zavreť hranice aby som JA nevycestoval či zakázať podujatia aby som JA nešiel na koncert?
29.09.2020 - 07:14:37
017
exit2 napísal:
Krčmérymu nejako nejde to nosenie rúška :)

Inak moc som ho už nemusel, kvôli jeho protichodným vyjadreniam. Tu ale hlavne v druhej časti rozpráva zrozumiteľne a celé to pekne vysvetľuje. Bojím sa ale, že tí menej chápaví to aj tak nepochopia...

Ako platia tak sa vyjadruje.
29.09.2020 - 07:42:25
08
triki napísal:
škoda,že tento sociopat nepovedal koho je to chyba
ja myslim ze to uz povedal mnoho krat ... https://www.instagram.com/p/CFpcI4EA0S2/?igshid=107apec9qvbxe
29.09.2020 - 08:01:21
02
18argon18 napísal:
Akože nepovedal, veď už teatrálne ako to len on vie, obvinil nás všetkých a oznámil že nám vezme slobodu. Korona sa šíri napriek opatreniam a aj sa šíriť bude a matelko len hádže okolo seba špinu. Psychiater mu asi nepovedal že už nie je v opozícii.


S tym teatralnym hadzanim spiny ti to ide tiez velmi dobre a podla tych neustalych narazok na psychiatru to vyzera ze mate toho ovela viac spolocneho...
29.09.2020 - 08:03:58
011
Presne tak . Tak ste si antiMatovičovci poplakali , no uniká Vám jedna zásadná vec . Keby sa Matovic držal odporúčaní pandemickej komisie keď ešte čísla po vašich dovolenkách boli uspokojivé , pi*covali by ste , že prečo sú tu take tvrdé / podľa vašich naivných predstav - bo skutočne tvrdé to bolo len vo WU Chane , Bergame , Madride / opatrenia , keď sa vlastne nic nedeje ... ale ono sa to už dialo , keď sa “ kúpalo “ , “ modlilo” , “ svadbovalo “ a všeobecne sr*alo na odporúčania známe a fungujúce z prvej vlny pandemie . A je skutočne trápne stále poukazovať na Matovičov psychoproblem . Nikto z vás nie je psychiater a hranice medzi “ normálnostou “ a už diagnózou sú niekedy veľmi ťažko zadefinovane a subjektívne hodnotitelne .
29.09.2020 - 08:22:17
024
Ani ty si nepochopil, co my normalny (nie ti hnedi) antiMatovicovci jemu vlastne vycitame. To si kde cital, ze mali byt tvrdsie opatrenia. Bullshit. 4 mesiace sa malo makat na tom, aby UVZ bol posielneny pre jeseneou, kde kazdy vedel, ze sa to bude zhorsovat. Ale kedze su neschopni, tak v tomto spravili minimum. Zmohol sa tajtrlik len na to, aby vyuzil kazdu prilezitost na to, aby si kopol do prezidentky, ze im nepodpisala zakon, ktory ked nakoniec presiel, neboli pripraveni pouzivat. A v neposlednom rade mu vycitame to, ze ako najvyssi predstavitel statu ma ist prikladom. Ale kedze je to clovek, ktory povazuje dostatocne, ze za podvod sa ospravedlni (zaroven pri tom ma vztyceny prostrednik, ze mozte mi fajcit), ktory si vyfoti na svadbe bez ruska, ved ospravedlnim sa potom, nasledne dodrbe ludi, ktori robili to iste. Akoze co caka od ludi, aku zodpovednost, maju to na haku rovnako ako on.
Ja nepotrebujem ani pravidla, ani vidiet tajtrlika v rusku na to, aby som vedel, ako sa mam spravat. Ale jako sorry, 80% naroda to potrebuje. A dovolim si povedat, ze ucinnejsi by bol ten pozitivny priklad, ako tie pravidla.
29.09.2020 - 08:37:33
031
Dávam vám páčika obom, lebo obaja máte pravdu;)
29.09.2020 - 08:58:09
07
ramon má pravdu :) tak ako nejestvuje zdravý (fyzicky) človek ale len nedostatočne zdiagnostikovaný ... tak zrejme nejestvuje zdravý (duševne) človek ale len ten, ktorému sa na to ešte neprišlo a preto je nemiestne robiť si srandu s tých, ktorých to už vieme. a je jedno či sa volajú matovič, kotleba alebo triki
29.09.2020 - 09:06:54
04
MageZ napísal:
S tym teatralnym hadzanim spiny ti to ide tiez velmi dobre a podla tych neustalych narazok na psychiatru to vyzera ze mate toho ovela viac spolocneho...


Alebo mi len vadí že mi vládne totálne neschopný arogantný človek s psychickými problémami, pre ktorého je normálne sfalšovať diplomovku, prepísať majetok na ženu, propagovať hitlerovu stranu, vyjadrovať sa ako posledný buran, nedodržiavanie vlastných nezmyselných nariadení, vinenie iných zo svojich prešľapov..?
Od teba sa ani nečaká že to pochopíš keďže používaš rovnakú taktiku- som blázon ja, tak sú aj tí čo na to poukážu.
29.09.2020 - 09:12:17
05
Len pripomeniem, ze aktualny stav v spolocnosti tu uz bol popisany davno pred tym ako nastal, zjavne nie sme ziadna vynimka, ale ide o normalnu reakciu davu ... https://www.mtbiker.sk/forum/post1589697.html#p1589697
29.09.2020 - 09:14:38
00
keyboard_arrow_up