Vuk je jedinec so slabsou mentalnou vybavou...je to vidno v podstate v kazdej teme kde prispieva. Nie je mi prijemne pisat na ludi taketo veci, ale on je naozaj trosku zaostaly a asi za to nemoze. Mam ho bloknuteho, ale pomaly nie je tema kde nevidim jeho bloknute prispevky. Priroda je niekedy kruta...
05.10.2020 - 20:55:30
02
Vuk, SLX dávaš na úroveň NX a Deore SX? ?‍♂️ Uviedol si nás do obrazu tým, že kolega ťa sklamal aký bike si kúpil za 600€? ?‍♂️
05.10.2020 - 21:04:00
02
NX je shit, to je tak na urovni Alivio ak nie horsie
05.10.2020 - 21:07:30
00
Ja som mal z deka HT za 540e 3x10 SLX, rockshox XC30 air, hydra brzdy aj ked iba tektro. Kolegom v práci sa zdalo vela 400e zaň ked som ho po roku predaval.. Další tam kupovali za 400e fullky, tretí kupil meridu za 850e s vybavou ako ten moj rockrider.. a ešte aj velký rám už ho má vyše roka furt jazdí na tých basic plastových pedaloch..ale hold ked si nedaju povadať.
05.10.2020 - 21:16:16
00
Myslel som deore - SX, SLX - NX, XT - GX, XTR - X01, ale neviem ci je to pravda. Podla mna je SX horsie ako deore. Hlbsie sa zaujimam o shimano.
Napriklad u brzd stare rocniky XT mali nejaku vadu. Zjazdove ZEE su podla mna ako XT a Magury brzdia podla nejakeho testu o 10% lepsie ako ZEE aj ked sa mozu skor opotrebovat v zavislosti od platiniek a kotuca, ci su semi, metalicke, alebo organicke.
Bicykel, ktory ma napisane nevhodne na XC AM ednuro a tiez full za 329€, vsetci viete ze je to atrapa. 3 prevodnik nechcem, teleskopku chcem urcite aj full, lanka vnutorm a tazko rozladitelne tazko znicitelne komponenty, zdvyh 150 a co najnizsiu hmotnost okolo 11,8-13kg pri fulle. 780mm riadidla, trailove plaste, Ked to ma byt do terenu, ako jazdi traihunter, tak tazko kupim vhodny bik v decathlone. On testoval decathlonove biky na trailoch a mal na ne kritiku.
Ak by som vzal ten full za 329€ na cierny trail do Kalnice, alebo na 10 maratonov za rok, viete ako by to dopadlo v dost kratkej dobe. To radsej staru dobru ukrajinu ak by bol teren, ktory by som utiahol na single prevode.
05.10.2020 - 22:12:23
00
Tu máš tabuľku. 😁

Prílohy:

Groupsets-various_v32_1-1.jpg
Groupsets-various_v32_1-1.jpg 48.89 KiB thumb_up0thumb_down

05.10.2020 - 22:19:44
02
Hack3r napísal:
NX je shit, to je tak na urovni Alivio ak nie horsie

Ale no, zas neprehanaj. Mal som NX a nesklamalo ma nikdy. A doteraz funguje spolahlivo.
05.10.2020 - 22:58:20
00
Hosť napísal:
Kolega z prace (jediny okrem mna cyklista), ma natahoval s prekvapenim, ze ma nieco velmi suprove, aby som mu niekam neusiel. Po sichte mi doniesol HT za asi 580€, asi 15kg, prehazka nejaky altus, aspon ze to malo hydr.brzdy.
Dal sa mi odviezt. On ziaril, ako by mal najnadupanejsi stroj na svete a schvalne ho kvoli tomu doniesol ukazat vsetkym do prace.
atd bla bla bla, skratene...


Najlepsi bicykel je ten, ktory mas.
05.10.2020 - 23:04:34
00
K tomu decathlonu. Niekto si pojde kupit ebik, bude sa riadit tymto videom a vyberie si tu najvyssiu kategoriu. Potom navstivi decathlon a zisti ze tam taky ebik nepredavaju.
https://www.youtube.com/watch?v=BDLvaMQrhqg Aký drahý ebike potrebujete?


Podla tabulky vidis, ze deore uz nieje profesional, asi tolko nevydrzi a budem stale servisovat.
Ci kvoli comu urcili, co je profesional?
05.10.2020 - 23:05:17
00
Ked si si vybral nieco co nepredavaju v obchode, do ktoreho si prisiel, tak si v zlom obchode.
Myslel som, ze to tu hras na logickeho cloveka.
05.10.2020 - 23:10:40
01
Zdvihy 150mm,váha 12-13kg tak to isto karbón. A pri dnešných cenách bikov to vidím cez 4000€. Isto zo sadou aspoň GX/SLX. No môžem sa kľudne mýliť.
05.10.2020 - 23:18:05
00
bubbic napísal:
Ked si si vybral nieco co nepredavaju v obchode, do ktoreho si prisiel, tak si v zlom obchode.
Myslel som, ze to tu hras na logickeho cloveka.

Konecne sme sa dopracovali k tomu, ze ked tam nepredavaju profi stroje, tak je to diskont.

https://www.kvizy.eu/slovnik/slovo/diskont
diskont » , obchod so zníženými cenami

Nemozu predavat pinarello dogma f12 za 1800€, tak ho radsej nepredavaju.
05.10.2020 - 23:24:41
00
Kde predavaju pinarello dogma f12 za 1800€?
Cestak na Ultegre Di2 za 3k nie je dost profi stroj?
https://www.decathlon.sk/cestny-bicykel-ultracf-ultegra-id_8545917.html
Chlape, logika uplne v perdeli.
05.10.2020 - 23:41:04
00
Zamerali sa len na tovar nizsej kategorie. Pinarello dogma f12 je drahy, tak by sa im tam nan prasilo, ked su zamerani na inu skupinu zakaznikov, to by museli man nan aj komponenty.

Ten van rysel som si nevsimol. . Ze by tie drahe van ryseli pridali tento rok? Ja som klikol na horske bicykle, zoradit od najvyssej ceny, a vobec to nezoradilo. Musel som kliknut pokrocili a potom som zistil ze skuseni su v strede medzi zaciatocnikmi a pokrocilimi.
Maju neprehladne prehliadanie tovaru.

A horsky maju najdrahsi za 1869,99 je moc tazky, uzke plaste, uzke riadidla, maly zadny kotuc, neviem ake brdzy, aky prevodnik, karbon by bol lepsi, viac pohlcuje vibracie, pike debonair nechcem, chcem fox s 3 polohami, s moznostou ovladania z ramu, 10/50 je malo, prepakovanie a tlmic chcem zvislo, takto je kosik na flasu moc nizko a nevmesti sa tam asi dlha litrova flasa. 29" moc. vonkajsie vedenie laniek... Jedine co ma dobre je SRAM XO1 EAGLE a teleskopku.,
Ziadny vyber viac znaciek. Proste aby som nemusel uz nic po kupe doplnat, ci vymienat, plaste, riadidla, kazetu.

Testovaci jazdci testuju a inzinieri navrhuju, aby vedeli ako mozu s cenou dole, aby to bolo jazditelne v terene. Chcu podla mna zaujat cenou. Kazdy obchod ma iny marketing a chce nalakat na kupu inu skupinu zakaznikov.
06.10.2020 - 00:27:04
00
Van Rysel bol už minulý rok. Cesťáky majú aj špičkové, mtb úplne vysoké rady nie, len nejaká HT limitka bola, ale zaprášilo sa po nej. Veď keď viem aký bike chcem idem kúpiť tam kde ho majú a nejdem hejtovať decathlon, že nemajú dogmu. ? Ešte raz: je to obchod, ktorý umožňuje ľuďom začať robiť hocičo bez toho aby museli minút haldu peňazí na základnú výbavu. Predtým tu nič také nebolo.
06.10.2020 - 06:08:01
014

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up