Valecek , úprimne ver že úprimne želám celému vášmu tímu skore uzdravenie . Podcenenie tejto kktskej choroby je jej najsilnejšia zbraň ... zatiaľ , kým nebude vakcína . Apelujem na vás , aspoň čo ste zdraví , zaockujte sa proti chrípke !
07.10.2020 - 19:23:51
00
Takisto, hraci, proti ktorym sme nastupili si medzitym zahrali dalsie zapasy, tyto hraci maju svoje treningy a particky, rozhodcovia ktory nam piskali piskali dalsie zapasy..... obvolavam vsetkych veducich timov... reakcie typu no a co ze vy mate corona ma privadzaju k sialenstvu. kym mu to nepovie hranol alebo harabin tak tomu asi neuveria. lebo korona je len vymysel.
07.10.2020 - 19:33:26
00
Ak môžem poradiť ... urob všetko čo je v tvojich silách , obvolaj a kontaktuj dotknuté osoby . No vedz , že tvoja aktivita narazí na obdobne reakcie ostatných . Po čase sa “ vypáliš “ a skončíš konštatovaním , že už viac nemôžeš a ani nechceš urobiť . Opatruj sa !
07.10.2020 - 19:40:14
00
Len raz v zivote som sa dal ockovat proti chripke. V praci bola kampan lebo niekto predpovedal, ze bude silne obdobie. Na 3 den po ockovani som ostal doma s 40tkami horuckami. To bol aj jediny krat co som zazil podobne prudky priebeh nejakej choroby.

Minule sme sa o tom bavili s kolegami a 3ja z 5 clennej diskusnej skupiny sme sa vtedy dali ockovat a vsetci sme vtedy ochoreli hned po ockovani. Dvaja silne horucky

Pritom ja vseobecne som zastanca ockovania ale proti chripke uz nikdy viac
07.10.2020 - 19:41:09
02
dam vediet ako som dopadol a ci som pozit alebo negat.. od 27.9 je to presne 10 dni, zatial ziadne priznaky
07.10.2020 - 19:45:24
00
Doteraz som proti chrípke nebol očkovaný ... rodičia , starí rodičia roky nazad kazdy rok . Nikdy , nikdy nemali take postvakcinačne nasledky/ reakcie . Teraz je však kovidova doba , to je iné . Denne som v kontakte s pacientmi , podávam desiatky anestez týždenne , riziko v premorenej spoločnosti je čím ďalej väčšie . Kombinácia Sars CoV2 a chrípkový vírus môže mať fatálny koniec aj pre mladých a zdravých . Vakcínu už mám v chladničke .
07.10.2020 - 19:54:07
01
lapaloma Zrejme to nebude s tou chrípkovou vakcínou rarita, podobnú skúsenosť zažil po očkovaní kolega z bývalej práce, 40tky horúčky a znovu ho to chytilo zase nejakých pár týždňov od očkovania. Označil to ako najväčšiu blbosť čo urobil.
07.10.2020 - 20:01:24
02
Moja svokra detto...
07.10.2020 - 20:05:42
00
Mam podobnu skusenost po ockovani proti chripke. Do dvoch tyzdnov vysoke teploty, totalne odpaleny vyse tyzdna.
07.10.2020 - 20:39:29
00
No , presne v tom to je ... a potom chceme , aby sa obyvateľstvo celej zemegule preockovalo proti Sars CoV2 . Mali ste reakciu , a a aj asi vacsiu ako ste čakali . Mali ste však , pneumoniu ? Zápal srdcového svalu ? Multiorgánové zlyhanie ? Zomrela vaša babka po zaočkovani ? Ak nie , tak sa vlastne 💩 stalo ... na prasaciu chrípku nám zomreli 10-12 pacientov z 12 ventilovaných . To bola sila nevydaných rozmerov . Dovtedy sem tam nejaká babička , ktorá sa ani ventilátora nedozila . Toto boli relatívne zdraví , nie príliš starí pacienti . Vrátane manželky jednej hokejovej legendy . Prežili jedine tí , čo boli transportovaní na ECMO z írska do švédska . Poznatok z kongresu . Bolo to niečo, čo teraz tu v obdobnej forme je , tu a teraz .
07.10.2020 - 20:51:24
00
Ramon1 napísal:
Doteraz som proti chrípke nebol očkovaný ... rodičia , starí rodičia roky nazad kazdy rok . Nikdy , nikdy nemali take postvakcinačne nasledky/ reakcie . Teraz je však kovidova doba , to je iné . Denne som v kontakte s pacientmi , podávam desiatky anestez týždenne , riziko v premorenej spoločnosti je čím ďalej väčšie . Kombinácia Sars CoV2 a chrípkový vírus môže mať fatálny koniec aj pre mladých a zdravých . Vakcínu už mám v chladničke .

Môj otec bol lekár, riaditeľ polikliniky, a keď svojho času prišlo očkovanie proti chrípke, tak to vyskúšal. Dovtedy nemal za celý život ani deň PNky, prakticky nebýval chorý. No vtedy dostal na pár dní horúčky, v ten rok ochorel na chrípku 2x a 2x mal ťažkú angínu, vyjadril sa, že odvtedy to už nebol ochotný zopakovať.
07.10.2020 - 21:27:20
01
bandolero napísal:
Mam podobnu skusenost po ockovani proti chripke. Do dvoch tyzdnov vysoke teploty, totalne odpaleny vyse tyzdna.


Traja kolegovia si tým prešli tiež. Štyridsiatky horúčky, jeden skončil hospitalizovaný a dvom sa asi po dvoch mesiacoch zopakovali rovnaké stavy. Som rád že ma od očkovania svojho času odhovoril obvoďák.
07.10.2020 - 21:37:56
01
Pali65 napísal:
Môj otec bol lekár, riaditeľ polikliniky, a keď svojho času prišlo očkovanie proti chrípke, tak to vyskúšal. Dovtedy nemal za celý život ani deň PNky, prakticky nebýval chorý. No vtedy dostal na pár dní horúčky, v ten rok ochorel na chrípku 2x a 2x mal ťažkú angínu, vyjadril sa, že odvtedy to už nebol ochotný zopakovať.


Pali a v ktorom roku to bolo ? Takze takto priatelia . Ja na rozdiel od civilov asi moc na vyber nemám . Zaočkujem sa a dám vedieť . Rodičia sú už od včera , zatiaľ sú ok ...
07.10.2020 - 21:54:08
01
Na vyvazenie nazorov pridam svoju skusenost. Ockovanie proti chripke absolvujeme cela rodina pravidelne uz niekolko rokov - 2 dospeli, 2 deti + stari rodicia (75+). Vzdy bez akychkolvek problemov po zaockovani. A hlavne bez chripky za tie roky.. Predtym sme chripku raz prekonali a preto sme sa zacli ockovat.
07.10.2020 - 22:04:58
00
Ramon1 nespomínam si, už pomerne dávno, asi krátko po tom, čo to očkovanie zaviedli.
07.10.2020 - 22:10:21
00
keyboard_arrow_up