dalsie rozumne nazory, ale tu radsej ludia veria "infektologom" bez atestacie typu sabaka vid Vuk
https://www.facebook.com/michal.shark/posts/4753035748040201
08.10.2020 - 18:47:43
05
Ja verim len sebe. Na zaklade vedeckych faktov a ekonomiku beriem uplne ako bezpredmetnu.
Kapitalizmus a demokracia nedovoli zvladnut virus. Umierat sa bude viac ako obvykle ine roky.
Jedine zakaz vychadzania 2 mesiace ako c Cine a zavret hranice so statmy, ktore by na to nepristupili.

Dostanem z neba navrh. Risknes tento rok umrtie na covid, alebo risknes buduci rok bezdomovectvo kde cez zimu mozno umrznes?
Rok je este daleko nejak bolo nejak bude, poziciam si.
Smrt je pred dverami, sme na dochodkoch chori.


Naposledy upravil Hosť dňa 08.10.2020 - 18:58:58, celkovo upravené 1 krát.

08.10.2020 - 18:54:57
00
dellax

Tieto rozumné vyjadrenia predmetní odborníci nepovedali. Zverejnil si facebookový post monitorovaného šíriteľa hoaxov. Viac k nemu tu :
https://manipulatori.cz/monitoring-dezinformacni-sceny-michal-shark-hasek/

Poznámka : neverím slepo nikomu, ale taktiež nezľahčujem. Nejako ti nejde karta. Najprv Fischer, teraz tento bludár....


Naposledy upravil Dredd dňa 08.10.2020 - 19:02:38, celkovo upravené 1 krát.

08.10.2020 - 18:56:13
03
Hosť napísal:
ekonomiku beriem uplne ako bezpredmetnu


Keď tá bezpredmetná ekonomika padne na hubu, potom pre teba prestane byť úplne bezpredmetná to mi ver.
Ale načo ja vlastne reagujem na robota :wasntme:
Na dva mesiace sa zavri niekam sám a hlavne bez internetu prosím :!:
08.10.2020 - 19:00:01
011
Ved som logicky napisal ze sa zavriet musia vsetci. Inak to nema zmysel.
V cine sa ekonomika rozbehla znovu.
Bolo by treba pracantov co by tie 2 mesiace robili zadarmo a najmy by sa tiez neplatili.
V kapitalizme takych poslusnych nenajdeme. Wuchanske riesenie sa tu neda dosiahnut.
Sami vojaci by sa vzburili.
08.10.2020 - 19:05:16
00
dellax napísal:
dalsie rozumne nazory, ale tu radsej ludia veria "infektologom" bez atestacie typu sabaka vid Vuk
https://www.facebook.com/michal.shark/posts/4753035748040201


Toto je problem.socialnych sieti..hned som si dal do googla prveho doktora. Na.idnes covid 19 bude pre nas velky problem:) alebo prvy doktor co podal.pacientovi rendezivir. Takze takto funguju socialne siete:) este raz ak citate nejake tvrdenie na fb tak.si dajte tu namahu zistit zdroj odkial dana osoba cerpa. Ak tam.nema uvedeny zdroj vola sa Michal Jackson a.posledne tri profilovky ma fotku okna, prestante citat.
08.10.2020 - 19:07:32
02
Daniel6669 naozaj? dal som si tu namahu a vygooglil som si tie nazory aj od inych zdrojov
08.10.2020 - 19:07:46
00
No tak by tie názory po dnešnom výsledku mohli “ kapacity “ prehodnotiť ... si myslím osobne 😎
08.10.2020 - 19:09:48
00
a co na to hovoria svedi https://www.youtube.com/watch?v=MljLpcD0VWM
08.10.2020 - 19:16:08
00
dellax napísal:
Daniel6669 naozaj? dal som si tu namahu a vygooglil som si tie nazory aj od inych zdrojov


Ak mi uvedieš presne tieto citácie od presne tých istých uvedených odborníkov, a myslím tým PRESNE tj. daná osoba a dané vyjadrenie tak ako ho zverejnil hoaxer/spin doctor, ale so zdrojmi v normálnych médiách, ktoré nesú na rozdiel od "Michala Sharka Hašeka" za svoje zverejnené informácie aj zákonnú zodpovednosť, tak sa Ti tu ospravedlním.

A ešte raz pre Teba, tie vyjadrenia samé o sebe nie sú apriórne "zlé" alebo "dobré", nebezpečie hoaxu spočíva v tom, že sú buď upravené, vytrhnuté z kontextu, alebo najčastejšie to, že ich títo ľudia nikdy takto nepovedali a neformulovali.

Takže, ak dáš relevantné zdroje, ospravedlním sa Ti.
08.10.2020 - 19:23:42
00
Zaloudik je poslanec hrabajuci peniaze.
Onkolog zvyknuty na umrtia so syndromom vyhorenia, na rozdiel od sestricky, ktorej po 6 rokoch sluzby umrel prvy pacient.
Zbohatlici tolko neriesia smrt. Su ochotni riskovat a infarktuju ked klesaju ich akcie na burze
08.10.2020 - 19:24:31
00
A čo hovorí na projekt Covid19 tento africky šašo dlhodobo pobyvajuci na Slovensku ? Týmto Maiga prispel troškou do mlyna . Vraj pre pandemiu sa čierna bača nemôže vrátiť k žene a deťom do Mali 😂 ...

https://m.topky.sk/cl/10/1974003/
08.10.2020 - 19:24:41
00
liečiť rakovinu vlastnej matky ovocnými šťavami...tak to už ano.
08.10.2020 - 19:32:54
00
Fakty z našej šatne. Nakoľko som v Tom sám namočený a najradšej,by som to nemal, nemám dôvod klamať. Z 17 hráčov ktorý odohrali 2 zápasy v odlišnej súpiske sa nakazilo zatiaľ 12 hráčov. Ty ktorý odohrali 2 zápasy majú kovid, 2 hráči odohrali po jednom a mali šťastie, sú negat. Zvyšok čaká na testy. 5 máme ľahký priebeh,alebo ešte len čakáme na rosambo.Niekto stratil čuch, niekoho bolí hlava 4majú už 3-4 deň non-stop vysoké teploty až k 40. Na margo najstarší hráč má 41 rokov, jedná sa všetko o bývalých profesionalov plnej kondícii,v podstate som najslabší článok tímu. Ak vidím co to robí s nimi, modlím sa aby ma to nezlozilo rovnako. Toto hy mal niekto odvysielať, lebo mladý ľudia resp s menej rozumom si z toho robia srandu
08.10.2020 - 19:37:57
00
som rád že mi naša polícia dáva za pravdu ohladne národného oravského opilstva...srať na ludí hlavne že samohonka tečie prúdom.


ĽUDIA NA ORAVE HAZARDUJÚ SO SVOJIMI ŽIVOTMI: POLÍCIA MIMORIADNE ZVYŠUJE DOHĽAD NAD DODRŽIAVANÍM OPATRENÍ
V regióne Oravy panuje v súčasnosti najhoršia epidemiologická situácia. Infikovaných novým koronavírusom je už viac ako 1300 obyvateľov. Počty neklesajú, majú stúpajúcu tendenciu. Za zvýšenými číslami, ktoré bezprostredne ohrozujú všetkých občanov z oblasti stoja predovšetkým nezodpovedné skupiny ľudí, ktoré nerešpektujú mimoriadne nariadenia. Napriek zákazu organizujú svadobné hostiny, rodinné oslavy a hromadné kamarátske stretnutia.
Keďže svojim konaním zaujali egoistický postoj ťažko uveriteľných rozmerov, ktorým povyšujú popíjanie alkoholu nad hodnotu ľudského života, Policajný zbor pristúpi k ráznym a okamžitým zvýšeným kontrolám. V prípade zistenia porušenia mimoriadnych nariadení budú občania sankcionovaní vo výške 1000 eur. Ak vo svojom konaní budú pokračovať, sankcia im bude udelená opätovne.
Nezodpovedným osobám nehrozí iba finančná pokuta, ale aj niekoľkoročný trest odňatia slobody v prípade preukázania spáchania trestného činu šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby. Polícia sa bude aktívne venovať aj takýmto prípadom a vyšetrované osoby budú musieť strpieť nevyhnutné úkony na preskúmanie danej situácie.
08.10.2020 - 19:42:08
01
keyboard_arrow_up