Takže jazdiť tadiaľ rychlo je “ ako hovado” ale robiť nelegalne a nezmyselné zásahy do oficialnych trailov, ktoré ohrozujú ostatných cyklistov je v poriadku? To si každý,kto si zmyslí može robiť zásah do oficiálnej cyklotrasy? Hmm tak to sme teda dopadli.... Určite by sa Ti nepáčilo, keby niekto prekopal uprostred klopenky dieru alebo upravil nájazd na drop na oficiálnom traile a argumentoval že nemáš jazdiť “ ako hovado”.
11.10.2020 - 14:32:16
01
ake nelegalne? si precitaj ten prispevok - tu upravu ziadali mestske lesy tak sa zobud konecne
11.10.2020 - 14:36:03
02
foobar napísal:
ten trail (oficialne modre C) je OBOJSMERNY, takze ak nedokazes cez jednu otvorenu lahku klopenku prejst dolava, alebo ju obist rovno a potrebujes "brzdit usami" a vecer by si sa tam "zabil", znamena to ze tade jazdis jak take bezohladne HOVADO!!!

Pises hovadiny. A s klopkami uz bez do prdele ty aj ostatni. Nemas tam co s klopkami robit .. namiesto ochrany chodcov tam niekto postavi nieco, co ich este zrychli a zramuju tych, co chodia povedla po zvaznici. A to, ze je OBOJSMERNY .. to ani nehovorim, nie si schopny ani len rozmyslat predtym, nez nieco napises. Co sa asi stane, ked tade pojde niekto hore a dole pojde niekto, kto uz je zvyknuty na tie klopky ? Uz si niekde videl, ze sa obojsmerne jazdi po trail, kde su klopky ? :fubar: :fubar:
11.10.2020 - 14:39:29
03
foobar napísal:
ake nelegalne? si precitaj ten prispevok - tu upravu ziadali mestske lesy tak sa zobud konecne

Ziadali ML ? A urcite takuto ? No jasneeee :D :D .. a okrem toho, ML si mozu ziadat co chcu .. nech si to spravia sami .. po svojom, aj tak si robia co chcu ;)
11.10.2020 - 14:40:41
02
Aby bolo jasne, ten odklanaci chodnik tam existoval aj predtym a bol celkom dost jazdeny, dorobil sa prepoj zo zvaznice dole na cervenu TZ, co je ok .. ale to co sa tu riesi, su tie vy**ne klopky, ktore tam niekto nasackoval bez premyslania a solidne nebezpecne.
11.10.2020 - 14:47:15
01
Lubo, vsak tu teraz Andy6 napisal, ze tam isiel 40kou - presne kvoli dusevnym atletom tohto typu sa to muselo robit - co si honkaju casy na strave bez ohladu na to, ze jazdia v lesparku po obojsmernych, zdielanych ci !turistickych! chodnikoch... Cez Kamzik jazdievam pravidelne z prace a jednoducho cast majitelov bicyklov je uz tak bezohladnych, ze jedine riesenie je oddelit trasy. ML maju tyzdenne X staznosti od turistov a je to len horsie a horsie...tiez som mal ako biker za posledne tyzdne viacero zlych zazitkov s retardovanymi majitelmi bicyklov...

Cim su tie male klopky nebezpecnejsie od otvorenych zakrut? Videl som tam jazdit gravelistov aj pidi deticky na pidi bajkoch, oci im ziarili, vysmiate...
11.10.2020 - 14:55:56
212
Mak napísal:
To je absolutne za hranou. Nejake upozornenie nic ? Treba to nahlasit na mestske lesy a okrem toho hned zacat likvidovat aktivity ako je nizsie.

posobis dezorientovane, skus sa dostat do obrazu a potom hodnotit...
11.10.2020 - 14:58:03
02
Ty vole naucte sa radsej jazdit a nezavzdusnujte sa tu koli 10cm sikminam alias parodiam na klopky.... 40 tam chodim bezne aj ja ale ked vidim niekoho v dialke tak spomalujem na 0... Asi to tak robim preto ze nemam stravu....
11.10.2020 - 15:00:50
00
ivast napísal:
posobis dezorientovane, skus sa dostat do obrazu a potom hodnotit...


Aha, takze niekto, kto si upravi trasu prihodenim konarov je v pohode. Nabuduce ked nieco robis, tak rozmyslaj, jazdi sa aj tam obojsmerne. Pokial si to uz ty odstranil a pripadne prepilil padnuty strom potom ta budem hodnotit.
11.10.2020 - 15:13:35
00
cize ked sa to neda prejst zo ziadnej strany je to lepsie ako ked sa da z 1?
11.10.2020 - 15:25:48
00
to,že pre pubertálnych duševných *** typu foobar,halopici a spol.ktorí sa vedia voziť len z kopca je nelegálna úprava zdielaných cyklo-turistických chodníkov úplne normálna vec sa netreba čudovať.Pre nich je každý cyklo-chodník zjazdová trať ktorú si oni musia upraviť.Nie je problém to rozobrať.
Len *** môže povedať,že cyklo-turistický chodník na ktorom si *** spravil klopenku je bezpečný.Chlapci hráte sa s ohňom a to doslova.
11.10.2020 - 16:05:48
03
žiadna emócia,trvá to dlhodobo a len sa to v mestských lesoch zhoršuje.práve takýto kripli 140+ ohrozujú turistov a nakoniec na to doplatíme všetci slušní cyklisti ktorí tu jazdíme mnoho rokov a rešpektujeme pravidlá a nevytvárame si svoje.
11.10.2020 - 16:42:05
04
Minule ma na uvedenom trailiku upozornoval nejaky bajker co siel oproti, ze to je jednosmerny trail smerom hore.
Inac dnes po dazdi prekvapivo sucho az vlhko v lese. Blato len na obvyklych miestach :)
11.10.2020 - 17:10:47
00
V sobotu som s laskou spominal na mtbiker forum a celkovo na situaciu tu v karpatoch ked som bol v prirodnej rezervacii na strednom slovensku a stretol som aj pesiakov aj partiu cyklistov a vsetci boli priatelski a prajni a proste dobre naladeni ludia.

Ako uplne vazne vam hovorim ze to co mame tu, na mtbikeri a v malych karpatoch, to inde nema obodbu leda tak vo vysokych tatrach v sezone ... ale clovek si to naplno uvedomi az ked po case vypadne dakam inam
11.10.2020 - 17:17:53
03
mailer napísal:
Minule ma na uvedenom trailiku upozornoval nejaky bajker co siel oproti, ze to je jednosmerny trail smerom hore.
Inac dnes po dazdi prekvapivo sucho az vlhko v lese. Blato len na obvyklych miestach :)


jednosmerné je to len od tej novej odbočky vľavo.Inak obojsmerné.
11.10.2020 - 17:34:47
01
keyboard_arrow_up