Zas ten Demare :sweat:
Darmo, aktualne je najrychlejsi v tych spurtoch :muscle:
14.10.2020 - 16:22:55
00
Nemyslim ze nebyt mysicky tak vyhra, Demare bol rychlejsi a Sagan sa priblizoval len ku koncu a pomaly, darmo v cistom sprinte je Demare momentalne rychlejsi
14.10.2020 - 16:24:01
01
Hm, ale kto by po 2019 povedal, ze v 2020 Sagan vyhra proti Vivianimu presvedcivo uplne vsetky sprinty (a ze ich bolo docela dost).
14.10.2020 - 16:27:05
03
nieco na tom bude

Prílohy:

twit.PNG
twit.PNG 20.5 KiB thumb_up0thumb_down

14.10.2020 - 16:33:26
00
Budu este nejake (nie cisto spurterske) etapy kde by Sagan mohol stratu dotiahnut? Ci ciclamino uz nie je moc realne? :)
14.10.2020 - 16:39:06
00
12 a 16 - toto su podla profilu tazke etapy, v ktorych Demare bude bez bodov a teoreticky Sagan by sa vedel hecnut, ak sa dostane do uniku a zaberie v kopcoch ako vcera. Ale na tieto etapy by som skor tipol Ulissiho, Bilbaa a im podobnych. Mozno De Gent, ak mu vyjde unik.
13 a 19 a je zas Demare. Aj ked v 13 by Demarovi mohli sposobit tie dva hupy 30km a 20km pred cielom problemy, ktore by mohol Peter vyuzit. S tym ale bude isto FDJ pocitat.
Najvacsiu sancu na cyklamenovy dres vidim pocas volneho dna a celoplosneho testovania jazdcov, ale zatial Demare ziadne priznaky korony nevykazuje.
14.10.2020 - 16:48:10
07
A co limit v horach?
14.10.2020 - 17:09:11
00
Kaslat uz na ciclamimo, hlavne nech PS vyhra v Milane :)
14.10.2020 - 17:10:15
04
ftu2 napísal:
A co limit v horach?

On limit da. Demare zvykne mat v horach superdomestika - Skodu Octavia Combi. Mozno bude s pomocou superdomestika na nejakom kopci aj KOM, ako na Cipresse pocas MSR.
14.10.2020 - 17:24:18
03
V ciclamine bude pod vacsim drobnohladom.
14.10.2020 - 17:48:56
01
kimlo napísal:
Kaslat uz na ciclamimo, hlavne nech PS vyhra v Milane :)

No neviem, ci v casovke momentalne da dole pippa :P
14.10.2020 - 17:58:08
03
Cykloturista napísal:
Keby nemusel robiť tú myšičku zprava doľava bolo by to zaujímavejšie. Ale na keby sa neide.

Tie mysicky su danou za to, ze Sagan preferuje sprint bez vlacika. Z mojho pohladu nad tym nema vobec zmysel spekulovat. Vlacik moze porazit, len ked v nom spravia chybu. Nechapem tu Saganovu tvrdohlavost, keby trochu potrenovali, dokazali by v niektorych etapach sprinterske timy riadne zaskocit, uz len kvoli tomu, ze to od neho neocakavaju.
14.10.2020 - 18:07:48
01
Mne vôbec nevadí, že dnes Démare vyhral. Aj tak si to nikto nebude pamätať. Určite je cennejšie včerajšie víťazstvo Petra, ktoré si bude každý fanúšik určite pamätať ako jedno z top jeho víťazstiev... To je rozdiel medzi ním ako špurtujúcim klasikárom a čistými špurtérmi, ktorý takéto niečo nie sú schopní dosiahnuť...
14.10.2020 - 18:27:14
011
Dzuch-Ban napísal:
No neviem, ci v casovke momentalne da dole pippa :P


To je jedno, proste radsej este take vitazstvo, ako sme videli vcera a kludne nech si Demare necha ciclamimo dres :)
14.10.2020 - 18:30:36
05
Asi si ma nepochopil. Tie dve veci sa vobec nevylucuju. Ja netvrdim, ze Sagan ma zmenit styl pretekania. Ide skor o to, aby sa nebranil pomoci kolegov, v etapach, kde to ma zmysel. Bora bola dnes podstatne oddychnutejsia nez FDJ. Ked totiz clovek vidi, ake tie dojazdy tesne su, nemyslim si, ze by Sagan na Demara nemal. Lenze potrebuje startovat sprint z rovnakej urovne. Vtedy ma jednak lepsiu pozicia ale ta pozicia, moze priviest Demara ku chybe. Spoza zadneho kolesa ho neznervozni.

A to, ze si nikto nebude pamatat dnesne Demarove vitazstvo je irelevantne, lebo vsetci si budu pamatat, ze vyhral 4(do konca to bude mozno aj 5) etap v jednom rocniku. O tom sa bude hovorit stale. Saganove vitazstvo je nadherne, ale to je zazitok pre tych, co sedeli pred televizorom. Kto si spomenie na Saganove genialne vitazstvo na Tour De Swiss 2011? Ale stale sa spomina, kto kolko etap vyhral kde vyhral. Suhlasim, ze si radsej pozriem jedno take Saganove vitazstvo, ako 3 po sprinte, ale nic to nema spolocne s tym, ze by mohol obcas vyuzit pomoc timu pri sprinterskych dojazdoch. On sa nepotrebuje preorientovat na sprintera, aby ich porazal, ale vlaciky existuju pretoze je to najefektivnejsia metoda, ako vyhrat. Preco ju obcas nepouzit?

Hazard napísal:
Mne vôbec nevadí, že dnes Démare vyhral. Aj tak si to nikto nebude pamätať. Určite je cennejšie včerajšie víťazstvo Petra, ktoré si bude každý fanúšik určite pamätať ako jedno z top jeho víťazstiev... To je rozdiel medzi ním ako špurtujúcim klasikárom a čistými špurtérmi, ktorý takéto niečo nie sú schopní dosiahnuť...
14.10.2020 - 20:35:09
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up