Slovač má reštiky a bufety zavreté, jediné naše štastie že tomu poslaneckému bufetu sa koroňa vyhne. Ocot kázať víno piť, ale to sme si už od tejto vlády nejak zvykli.

Prílohy:

bjn474658.jpg
bjn474658.jpg 55.8 KiB thumb_up4thumb_down

15.10.2020 - 12:15:23
03
mohol by zjest celu vladu 😂
15.10.2020 - 12:18:56
00
Igi sa bál zavrieť bufet lebo inak by zjedol jeho :D
15.10.2020 - 12:20:26
00
scart335 napísal:
Ja, wir haben übertrieben...
Normálne sa čudujem, že takét niečo odvysielali. To zas bude ako voda na mlyn pre konšpirátorov a zľahčovačov.
Celá reportáž od ARD tu(DE): https://www.youtube.com/watch?v=pn8zQ7qY_fY&feature=youtu.be


voda na mlyn zlahcovacom ? nie nahodou realistom ?
naco je dobre klamat sam seba a zbytocne dramatizovat a strasit ?
naco su dobre take opatrenia kvoli 45% bezpriznakovym, 50% s lahkym priebehom, 4% hospitalizovanym a pár mrtvym ?
15.10.2020 - 12:24:59
04
18argon18 napísal:
Slovač má reštiky a bufety zavreté, jediné naše štastie že tomu poslaneckému bufetu sa koroňa vyhne. Ocot kázať víno piť, ale to sme si už od tejto vlády nejak zvykli.



Co ma vlada spolocne s poslaneckym bufetom?
15.10.2020 - 12:32:59
02
vlastoch vies tie percenta su taka hnusna vec, ze same od seba rastu s cislom od ktoreho su odvodene. Je rozdiel 4% zo 100 a rozdiel 4% z 20 000. Hlavne ak mas nastavenu zdravotnu starostlivost na zlomove hodnoty toho k comu sa blizis pri vysokom cisle infikovanych. Nehovoriac o tom, ze do poctu infikovanych ti zacne padat zdravotny personal. Zaskolene sestricky a doktorov nenaklonujes a tak podobne. Ale ved sa pohodlne posad utiahni si pas a sleduj tu jazdu co bude tot za hranicami.
15.10.2020 - 12:45:46
011
double

Súhlas. Na margo Číny a Nového Zélandu, tieto dve krajiny majú pri boji s epidémiou v porovnaní s EÚ iné východiská, ktoré umožnili kontrolu ľudí prichádzajúcich do týchto krajín. Nový Zéland je krajina, ktorá je geograficky dosť izolovaná od ostatného sveta, jeden hlavný ostrov a pár mini ostrovov, dá sa tam dostať len zo vzduchu a po mori, čo umožňuje pri dobrej organizácii efektívne testovanie na letiskách a v prístavoch. A intenzita cestovania do a z tejto krajiny je len malým zlomkom intenzity presunu ľudí a tovarov v rámci EÚ. Čína je veľká krajina, rozlohou podobná rozlohe kontinentálnej Európy, ale je riadená centralisticky, čo síce znamená nedostatky v demokracii, ale v situáciách ako je korona je jednoznačne direktívne a centralistické riadenie spoľahlivejšie ako rozptýlený boj, hoci aj vo vyspelej krajine (viď USA, a zvládnutie prvej vlny epidémie tam). EÚ je spoločenstvo krajín, ktoré sa odlišujú v mnohom, a za sedem mesiacov neboli schopné prijať jednotnú metodiku testovania, štatistiky, cestovných pravidiel a "semaforov". Ešte v septembri sa o tom debatovalo, EK vydala nejaké prehlásenia a výzvy k tomu, ale doteraz to nebolo implementované. Aj v prvej vlne krajiny zatvárali a otvárali hranice nekoordinovane, viac menej vždy po dvojstranných rokovaniach s najbližšími geografickými susedmi.
15.10.2020 - 13:08:14
04
https://www.tvnoviny.sk/zahranicne/2010326_video-tajna-zabava-v-centre-prahy-desiatky-osob-ignorovali-nariadenia-nasli-aj-drogy
15.10.2020 - 13:17:47
00
ano súhlasím. demokracia je dobrá vec ale na niektoré prípady ako napr. teraz tento vírus zlyháva. Oto viac vidieť v Usa na Trumpovi a teraz aj u nás na Matovičovi,že pre ľud nepredstavujú takmer žiadnu autoritu. Tu sa ukazuje na pandémii ,že je treba tvrdú ruku, autoritu a samozrejme rešpekt ludí voči inštitúciám. Čo sa týka EÚ , vírus ukázal ako sme nejednotní. Každá krajina si začala robit svoje opatrenia. Jednotná európa je skvelá myšlienka od Roberta Schumanna ale to byt v europe skusení lídri a bez byrokracie. Dnes sa chodí do europskeho parlamentu zarábat a presadzovat výhody pre svoju krajinu nie pre Európu ako celok.
mimo tému covid. Blízky východ resp niektoré krajiny nemôžu žiť v demokracii. Proste potrebujú diktatorov napr. Husajn či Kadáfi. S odstupom ich smrti to je vidiet, že na niektoré národy treba bič a paradoxne sa budu mat pri nom lepšie..
15.10.2020 - 13:22:59
04
vlastoch napísal:
voda na mlyn zlahcovacom ? nie nahodou realistom ?
naco je dobre klamat sam seba a zbytocne dramatizovat a strasit ?
naco su dobre take opatrenia kvoli 45% bezpriznakovym, 50% s lahkym priebehom, 4% hospitalizovanym a pár mrtvym ?

Je rozdiel byť realista a potom tí, ktorí zdieľajú dezinformačné stránky, riešia čipy Billa Gatesa a NWO.
A právy tí budú používať tieto reportáže na verifikovanie svojich milných tvrdení.

Ja som tiež za to aby sa prestalo strašiť číslami a nepreháňalo sa to so zatváraním odvetví eknomiky, ktoré na nákaze majú minimálny dopad. Ja by som šiel v tomto aj ďalej ale tých pár mŕtvych sa humanistom nepáči tak či tak.
15.10.2020 - 13:35:19
00
Dudo napísal:
v klude alebo pri erekcii?

nezvyknu nam rektalne merat teplotu, takze nesposobuje mi to ziadne potesenie, ani erekciu :(
15.10.2020 - 13:38:22
01
clovek zacne byt vacsinou humanistom, az zazije nejake umrtie, alebo sam zostane kvoli tomu mrzak.
15.10.2020 - 13:44:05
00
MageZ napísal:
Co ma vlada spolocne s poslaneckym bufetom?


Netráp sa.
15.10.2020 - 13:57:25
02
Ano, je to zrejme zbytocne vysvetlovat ludom, co nemaju ani elementarne ponatie o usporiadani a fungovani vlastneho statu...
15.10.2020 - 14:06:37
00
mozno len chcel povedat to, ze tu vladu, v parlamente niekto asi zastupuje, tak by mozno ocakaval, ze zastupcovia vladnych stran v parlamente, pojdu prikladom a budu prvi, ktori nariadenie vlady budu dodrziavat. Ale mozno sa len mylim a som naivny, za co sa potom ospravedlnujem.
15.10.2020 - 14:20:33
04
keyboard_arrow_up