:-D
16.10.2020 - 07:32:19
00
On už v opozícii robil šou a aj kvôli tomu bol zvolený teraz v tom naďalej pokračuje
16.10.2020 - 07:56:11
00
MageZ napísal:
Mne je zahadou ako moze premier pouzivat FB - robi tym kampan sukromnej firme, zvysuje jej zisky nezdanene v SR a hlavne je to bezpecnosnta hrozba - aplikacia ma pristup k mikrofonu, kamere atd. A kolko casu zabije citanim a vypisovanim, namiesto toho aby pracoval na tom, co ma?


preco by nemohol pouzivat FB? ci to si zo srandy myslel? :)
a vies ty, ci ho vyuziva pocas pracovnej doby alebo vo svojom volnom case?
a vie tvoj zamestnavatel, ze pocas pracovnej doby si tu na fore? :)
Preco Trump pouziva Twitter? ... atd. by sme mohli pokracovat...
16.10.2020 - 08:09:27
01
Aby som to upresnil-Matovičova konfliktá narcistická povaha bola dobrá v opozícii,bol to on,kto najviac vykrikoval,poukazoval na korupciu Fica a spol. to jeho video z Canes pred Počiatkovou vilou mu prinieslo nečakane vysokých 25% vo volbách,naopak bol to práve on,kto utopil vela % Smeru,ak by Smeráci nezákonne za 5 minút 12 neschválili akože 13-te dôchodky,mali by ledva 15% , to je brutálny prepad od predposledných volieb ,kde mali 40%.
Ale práve táto povaha sa absolútne nehodí na post premiéra,voliči mu utekajú každým dňom-to čo teraz predvádza,je katastrofa,Fico a jeho bábka Pelle sa radujú,samozrejme si želajú,aby sa táto vláda rozpadla,miliardy z EÚ by velmi radi ovládli.
Môže za to aj jednoduché myslenie časti Slovákov,Smer1 má v poslednom prieskume 8,3% , Smer2 má 18,8%,spolu pekných 27% to je výrazne viac ako v posledných volbách.
Samozrejme za to vďačia aj Matovičovi,jeho katastrofálne riadenie vlády im pekne nahráva.
Pekné zhrnutie v článku:
https://www.aktuality.sk/clanok/830951/komentar-lubomira-jaska-matovic-premrhal-percenta-len-vlastnou-vinou/
16.10.2020 - 08:42:48
05
Najhorsie na tom je, ze normalny clovek ma aspon nejaku schoponost sebareflexie. Obavam sa, ze to u neho nehrozi a pri tom jeho egohonicstve to bude uz len horsie.
16.10.2020 - 08:47:47
02
Keby bola teraz vojna, tak si nas susedia rozporcuju ako sunkovu pizzu. Este aj Lichtenstajsku by sa uslo. S tymto pejom na cele sme padli na uroven Ukrajiny. Ak nie este nizsie.
16.10.2020 - 09:02:44
00
nejdem si Matovica zastavat... len sa tak nahlas pytam, ci by za sucasneho stavu riadili krajinu Fico alebo Pelle, alebo niekto iny lepsie? Oni sa teraz v opozicii biju do prs, ze Matovic to robi na milu rozmilu, ale naozaj by to oni robili lepsie? Ved oni este nepovedali, co teda ma Matovic spravit, aby dobre bolo... Lahko sa v tejto tazkej dobe poukazuje, ked sa nedari... A naozaj je tazko jednoznacne povedat, ci by iny premier teraz riadil krajinu lepsie... mrtvych by sme tu mali nech uz je pri kormidle hockto, aj nakazenych by sme tu vela mali bez ohladu na premiera...
tazko teda odpovedat jednozanacne, kto by bol teraz najlepsi premier... no jednoznacne vieme povedat, ze Fico a Pelle by si popritom riadeni krajiny stihli urcite z penazi na zachranu pekne nakradnut....
16.10.2020 - 09:13:12
03
kimlo napísal:
preco by nemohol pouzivat FB? ci to si zo srandy myslel? :)
a vies ty, ci ho vyuziva pocas pracovnej doby alebo vo svojom volnom case?
a vie tvoj zamestnavatel, ze pocas pracovnej doby si tu na fore? :)
Preco Trump pouziva Twitter? ... atd. by sme mohli pokracovat...


kimlo Politik vo vykone funkcie je v "praci" nepretrzite, nema propgaovat a protezovat konkretne sukromne firmy na ukor konkurencie. Zda sa ti v poriadku, ze tlaci ludi aby pouzivali spehovaci hnoj ako FB aby mali aktualne informacie od premiera? Ved ma k dispozicii funkciu hovorcu a Urad vlady SR ma tlacovy obor - cize odkomunikovanie rozhodnuti a stanovisk maju robit ludia, co su za to plateni aby nemarnil svoj drahocenny cas. Predpokladam, ze v praci si podlahu asi tiez sam nezametas, ale je na to nejaky dedikovany personal. Nepochybujem o tom, ze by si to zvladol, ale zvacsa ten dedikovany personal na nejake ine prace za teba tvoju robotu nedokaze spravit. :)

Vie.

Trump je retard a nezbecnost jeho zvracania cez Twitter je od zaciatku aj velka tema bezpecnosti. FB a podobne sracky su prve veci, co sa vyblokuju v aspon trocha zabezpecenych prostrediach. Ustavnych cinitelov by mali aspon vyskolit v zakladoch bezpecnosti + idealne nejake "10toro" ktoremu sa vyvarovat, vid tie zatial uniknute komunikacie Kollara, Glvaca, Danka atd.


V Matovicom pripade by stacilo by tak malo, aby to bolo o tolko lepsie - odlogovat sa z FB a nechat si poradit. Premhral doveru ludi svojim neukojitelnym narcizmom.


Naposledy upravil MageZ dňa 16.10.2020 - 09:21:51, celkovo upravené 1 krát.

16.10.2020 - 09:17:00
06
kimlo napísal:
nejdem si Matovica zastavat...
tazko teda odpovedat jednozanacne, kto by bol teraz najlepsi premier... no jednoznacne vieme povedat, ze Fico a Pelle by si popritom riadeni krajiny stihli urcite z penazi na zachranu pekne nakradnut....

A ty si vážne myslíš, že súčasná vláda to nerobí?😂😂
16.10.2020 - 09:19:38
01
corsair ja neviem, ty vies? :) mozno to len robia lepsie :D
16.10.2020 - 09:21:13
01
MageZ napísal:
kimlo Politik vo vykone funkcie je v "praci" nepretrzite, nema propgaovat a protezovat konkretne sukromne firmy na ukor konkurencie. Zda sa ti v poriadku, ze tlaci ludi aby pouzivali spehovaci hnoj ako FB aby mali aktualne informacie od premiera? Ved ma k dispozicii funkciu hovorcu a Urad vlady SR ma tlacovy obor - cize odkomunikovanie rozhodnuti a stanovisk maju robit ludia, co su za to plateni aby nemarnil svoj drahocenny cas. Predpokladam, ze v praci si podlahu asi tiez sam nezametas, ale je na to nejaky dedikovany personal. Nepochybujem o tom, ze by si to zvladol, ale zvacsa ten dedikovany personal na nejake ine prace za teba tvoju robotu nedokaze spravit. :)

Vie.

Trump je retard a nezbecnost jeho zvracania cez Twitter je od zaciatku aj velka tema bezpecnosti. FB a podobne sracky su prve veci, co sa vyblokuju v aspon trocha zabezpecenych prostrediach. Ustavnych cinitelov by mali aspon vyskolit v zakladoch bezpecnosti + idealne nejake "10toro" ktoremu sa vyvarovat, vid tie zatial uniknute komunikacie Kollara, Glvaca, Danka atd.


V Matovicom pripade by stacilo by tak malo, aby to bolo o tolko lepsie - odlogovat sa z FB a nechat si poradit. Premhral doveru ludi svojim neukojitelnym narcizmom.


:D sorry, nejdem reagovat...
16.10.2020 - 09:22:25
00
Toto ma neprestava udivovat, ten argument s Ficom, ked clovek kritizuje Matovica. Ved preco riesit, ze nieco moze byt lepsie, ked vlastne moze byt aj horsie. :facepalm:
16.10.2020 - 09:26:56
06
Wladix mozno som to len nestastne formuloval... ja len tolko, korona a opatrenia by tu boli, nech uz je premierom kto chce... cisla mrtvych a nakazenych by sa lisili minimalne (a mozno sa strasne moc mylim) ... ja len ked sledujem tie cisla vo svete, nemam pocit, ze kazda krajina ma za premiera Matovica... lebo niekde podla tych cisiel musia mat aj troch Matovicov... ale suhlasim, je to egohonic... :)
16.10.2020 - 09:28:53
02
Preco sme na jar boli medzi najlepsimi a teraz sme na opacnej strane? Lider robi vela. Ked mas lidra hovno, cely stat je hovno. Ked ide lidrovi o fotky tenisiek a vyziva sa v tom, kolkych ludi nasral, potom to tak vyzera.
Nie, keby tu bol niekto iny, korona by nezmizla, ale stacilo by tak malo, utlmovat vasne namiesto zivenia hadok napriklad. Takychto drobnosti, ktore sa daju vypichnut a ktore by mali velky efekt by sa dalo napisat viac...
16.10.2020 - 09:36:08
06
lidra mame zleho a koncim v tejto teme, lebo mne je vlastne politika ukradnuta... ja mam to stastie, ze sa mam dobre, som skromny :D
16.10.2020 - 09:44:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up