Wladix, ty mas pocit, ze v CZ bola na jar ina vlada ako teraz? Jednoducho na jar sa vsetci zlakli, ked videli ake to je v ITA a ESP. Ano je to o "lidrovi", ale CZ mas krasny priklad na 2 rozne scenare pod tym istym "lidrom". Jednoducho vsetci zainteresovani, si z pre mna z nepochopitelnych dovodov, v lete (po zvladnutej 1. vlne) akosi mysleli, ze uz nic nehrozi. Bolo by to take iste aj za Pelleho (akurat ten by este popri tom musel robit vsetko pre "nasich ludi").
16.10.2020 - 09:50:04
02
nerozporcujú, už nás rozporcovali haščak, j&t, Bodor, poor, brhel, široký, babiš, lexa, kretinsky a iní naši ľudia...a oni si svoje zobrať nenechajú
16.10.2020 - 09:54:15
01
Wladix napísal:
Preco sme na jar boli medzi najlepsimi a teraz sme na opacnej strane? Lider robi vela. Ked mas lidra hovno, cely stat je hovno. Ked ide lidrovi o fotky tenisiek a vyziva sa v tom, kolkych ludi nasral, potom to tak vyzera.
Nie, keby tu bol niekto iny, korona by nezmizla, ale stacilo by tak malo, utlmovat vasne namiesto zivenia hadok napriklad. Takychto drobnosti, ktore sa daju vypichnut a ktore by mali velky efekt by sa dalo napisat viac...


Matovica vobec nemusim ale realne naozaj si myslis ze Matovicove kroky a vyhlasenia akokolvek chaoticke vyrazne zhorsili situaciu? V tom pripade klobuk dole pred nim lebo sa zda ze Matovic sefuje celej EU skoro kazda krajina mala pocas tohoto tyzdna rekorndne prirastky.

Vyjadruje sa tak aby komunikoval zrozumitelne a jednoduch na prizemne pudy. Fungovalo mu to pred volbami a tak s tym pokracuje dalej tazko povedat kedy mu docvakne ze takto nie. Do dalsich volieb daleko zatial a riesit preferencie 3 roky pred volbami nema az taku vahu hlavne ked cokolvek spravis naseres ludi. Zatvoris prevadzky ludia co tam pracuju su nastvany, nezatvoris naseres zvysok ze sa tam rozsiruje epidemia....
16.10.2020 - 09:55:56
00
mathoso napísal:


Prečo som už pred pár dňami tušil že ak ho tam pustia k mikrofónu bude z toho hanba? :) Otázka je na koho teraz hodí vinu.
Pane Bože a toto nás reprezentuje v zahraničí. Aj keď nemá poňatia o vládnutí, problematike, reprezentácii, improvizácii, aspoň po anglicky ho už mohli poradcovia naučiť. Jediné čo mu ide je robiť ,,politiku´´ pre svoje teľce na FB.

Prílohy:

vli.jpg
vli.jpg 126.41 KiB thumb_up6thumb_down

16.10.2020 - 10:02:07
00
rasfo napísal:
Matovica vobec nemusim ale realne naozaj si myslis ze Matovicove kroky a vyhlasenia akokolvek chaoticke vyrazne zhorsili situaciu? V tom pripade klobuk dole pred nim lebo sa zda ze Matovic sefuje celej EU skoro kazda krajina mala pocas tohoto tyzdna rekorndne prirastky.

Ano myslim, ze za urcite nemale percetno tych narastov moze sam. Ludia su ovce, a ked ich "lider" nevidi problem v pandemii svadbovat, tak v tom nevidia problem ani oni. A to nevravim o tom, ze ma plnu hubu toho, ze vsetko riadi pandemicka komisia a hygienici. Nebol to nahodou on, kto napriek ich nastaveniam zdvihol povolene pocty?
K takemu alibizmu, ze vsade to je zle sa je skoda vyjadrovat. Nikde som nenapisal, ze bez Matovica by sme tu mali raj na zemi. Akurat, keby to tu niekto riadil so zdravym rozumom a nie s teniskami, tak sme mohli byt sice s prisnymi opatreniami, ale aspon v klude, ze nas to tu za par tyzdnov komplet zlozi.
16.10.2020 - 10:07:22
00
Wladix celkom s tebou suhlasim v tom ze ludia su ovce a Matovic to pekne posral s tou svadbou to bol velky preslap. Aj ked to bolo este v case ked boli minimlane prirastky spatne to asi celkom lutuje. Jeho styl je ale velka tragedia a nepomaha vobec ze nevie absolutne komunikovat. Aj tak si ale myslim ze precenujes jeho dosah ved si pozri komentare viacerych politikov pocas Jula/Augusta vsetci si mysleli ze je po covide a trendom bolo uvolnovanie.
16.10.2020 - 10:24:50
00
Za zlou reputáciou Matoviča stoja vo velkej miere media, ktore v drvivej väčšine patria oligarchom. A tým by velmi prišiel vhod pád tejto vlády aby znova mohli bačovať s financiami z EU a štátu. Stačí si otvoriť ráno SME ,JOJ alebo TA3. Smeru 1 a 2 táto zložitá situácia prišla velmi vhod a využijú každu sekundu na to aby ten pád prišiel.
Myslím, že aj mi občania by sme mali vláde pomôcť ved sme si ju zvolili mi a nie stále len frflať a nadávať.
16.10.2020 - 10:24:58
00
Ramon1 napísal:
Tak sa teraz priznajte , kto z vás toho šaša volil 🤡 ...
Igor Zlý bude trestať : Polícia bude kontrolovať dodržiavanie opatrení a dávať pokuty bez napomenutia, oznámil premiér Matovič v Rádiu Expres. Pokuty budú odstupňované podľa toho, na akom rizikovom mieste k tomu došlo.


Ramon1 Konečne sa ti našiel ten volič :D
16.10.2020 - 10:46:33
05
Ak si myslel mna tak sa velmi mýliš ja som volil Za ludí a som presvedčený že som volil dobre! Ministri za túto stranu ako jediní dokázali stúpiť bolševikom na otlaky!
To že to škrie teba napovedá aj tvoj nick.
16.10.2020 - 11:09:58
00
mathoso napísal:


Tak trochu na odľahčenie jeho trapasov..ak by sa do dokázal teleportovať opozičný Matovič zpred pár rokov do súčasnosti vyzeralo by to asi nejak takto :D

Prílohy:

74ea6a0151d2d33715932dd44d20376e3a0cb6da0d7a42f07758fcd8154e5726.jpg
74ea6a0151d2d33715932dd44d20376e3a0cb6da0d7a42f07758fcd8154e5726.jpg 59.46 KiB thumb_up1thumb_down

16.10.2020 - 11:18:49
04
Toto som tušil, že sa do debaty zapojí pán nado mnou.Presne ako pri mínuskovaní mojich inzerátov ked sa to ešte dalo. Mám podozrenie že pochádzajú s jednej IP adresy!
16.10.2020 - 11:23:52
00
Neviem čo predávaš, a je mi to jedno :) To že nezvládaš prešlapy tebou zvolenej vlády je tvoja vec. A premier navyše robí hanbu kade chodí. Nevolil som ani Fica, ale pri pohlade na tuto súčasnú vládu sme šli nie do kaluže ale do niečoho oveľa horšieho. Ale keď spomínaš tých ministrov Za ľudi , čo take dokázali za ten čas čo tam su?
16.10.2020 - 11:36:07
00
To je inak dalsie negativum, co Matovic s nezvladanim sameho seba sposobuje. Hnede sracky dostavaju novy vietor do plachat.
16.10.2020 - 11:39:53
04
Teraz je to na Sulikovi aby to stopol aj keď aj ten asi uprednostní zostať pri koryte.
16.10.2020 - 11:44:13
00
Ten igorov trapas si ani nepustim, cudzie trapasy su mi este neprijemnejsie nez moje vlastne :tmi:
16.10.2020 - 11:47:26
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up