A dobre robíš! Dúfam že ten samit už skončil
16.10.2020 - 11:53:49
00
Bol tom trapas, o tom ziaden, ale nic extra - akurat nevedel ze je live. Videli sme uz horsie trapasy v podani Jahnatka, Nicholsonovej, Gasparovica, nehovoriac o "trapasoch" Glvaca, Richtera, ci Trnku.
Inak jediny dovod tvrdit, ze Matovicova vlada je horsia ako Ficova je ze dotycny mal sam vyhody z bacovania cervenych kriminalnikov, alebo sam sa na tom podielal. Ministerska Kolikova napriklad schvalila zakon, ktory umoznuje efektivnejsie zaistovanie majetku kriminalnikov ako Bastrnak (chapem, ze to moze byt niekomu proti srsti) a presadzuje, aby sudcovia mohli byt trestne stihani za pochybne rozsudku.
16.10.2020 - 11:59:47
09
18argon18 Vieš o čom hovorím! Všetky moje inzeráty si ty a Alexej1220 Zakaždým ominuskovali. Ked som vám napísal SZ tak som sa odpovede nedočkal Písal som o tom aj nejakej téme.
Tebe nič nehovoria temy o sudcoch vo vyšetrovačke a o PPA?
16.10.2020 - 12:00:28
00
Volodja napísal:
Bol tom trapas, o tom ziaden, ale nic extra - akurat nevedel ze je live. Videli sme uz horsie trapasy v podani Jahnatka, Nicholsonovej, Gasparovica, nehovoriac o "trapasoch" Glvaca, Richtera, ci Trnku.
Inak jediny dovod tvrdit, ze Matovicova vlada je horsia ako Ficova je ze dotycny mal sam vyhody z bacovania cervenych kriminalnikov, alebo sam sa na tom podielal. Ministerska Kolikova napriklad schvalila zakon, ktory umoznuje efektivnejsie zaistovanie majetku kriminalnikov ako Bastrnak (chapem, ze to moze byt niekomu proti srsti) a presadzuje, aby sudcovia mohli byt trestne stihani za pochybne rozsudku.


Skôr ide o to že to nebol prvý trapas a jeho vyjadrovanie nie je hodné premiéra. Inak máš nejaký link na to znenie zákona čo spomínaš? Sama ho asi neschválila, možno si myslel vypracovala návrh.
16.10.2020 - 12:06:31
00
LMS napísal:
Skôr ide o to že to nebol prvý trapas a jeho vyjadrovanie nie je hodné premiéra. Inak máš nejaký link na to znenie zákona čo spomínaš? Sama ho asi neschválila, možno si myslel vypracovala návrh.

Nie je to vyjadrovanie hodne premiera, ale tu latka je u nas tak nizko, ze po predchodcoch problem ju podliezt. Zaroven v kontexte inych veci, co Matovic robi a nerobi je henten 'trapas' uplne o nicom.

Pre viac pogoogli jaspi. Pochopitelne, ze som nemyslel ze cely wording zakona pisala ona, ale jej ministerstvo, za ktore je zodpovedna. https://www.justice.gov.sk/Stranky/aktualitadetail.aspx?announcementID=2899
16.10.2020 - 12:14:43
01
Jasné, ja som narážal na to schvaľovanie. Zaujímavá definícia v zákone TRESTNÝ ČIN PRIJATIA A POSKYTNUTIA NENÁLEŽITEJ VÝHODY - PRIKRMOVANIE :)
16.10.2020 - 12:23:17
00
Tie zákony o zhabaní majetku sú velmi dôležité-aby sa nestalo,že korupčný zlodeji si po odsedení trestu budú užívať miliónové majetky,každý deň sa valí ďalšia špina,napr. spomínaný Bašternák to skúšal takto:
https://tvkrimi.sk/blog/2020/10/14/kauza-basternak-sud-zablokoval-luxusne-byty-a-garaze-v-bonaparte-aj-dcere-exministerky-tothovej/
Prokurátor by sa mal pozrieť aj na to,kde zobrala dcéra exministerky Tóthovej cca 1 000 000 eur na byty a garáže v komplexe Bonaparte.
Dúfajme že to M.Kolíková dotiahne do konca,nech zlodeji po odsedení trestu vyjdú z basy von z holou riťou.
16.10.2020 - 14:32:45
04
Komu sa nepáči ako Igor "reprezentuje" Slovensko môže sa pokúsiť o zmenu tu:
https://www.peticie.com/peticia_za_odstupenie_igora_matovia_z_postu_predsedu_vlady_sr
16.10.2020 - 19:30:52
01
Juraj Draxler? To je peticia Smeru 1, Smeru 2, alebo Dobrej volby? nejak uz stracam prehlad ktora krysa do ktorej frencajzi zdrhla.
16.10.2020 - 23:25:22
07
No zas, ak by si suhlasil z odstupenim matovica ale nesuhlasis apriori zo smerom tak to nepodporis? A prave preto je politika na slovensku taka aka je
17.10.2020 - 10:49:32
00
suhlasim s jeho odstupenim, nesuhlasim s peticiou za jeho odstupenie, nie je to tazke pochopit

Peticia nie je nastroj na kreovanie vlady.
17.10.2020 - 15:35:44
00
kimlo napísal:
nejdem si Matovica zastavat... len sa tak nahlas pytam, ci by za sucasneho stavu riadili krajinu Fico alebo Pelle, alebo niekto iny lepsie?

Sorry že som ti vymazal väčšinu príspevku a odcitoval iba časť ale určite by to išlo lepšie keby tam nebol vôbec nikto ako keď tam je tento ....
;( Smutné ale je to fakt
Ako tu bolo tisíc krát spomenuté, tento "človek" by nemal riadiť štát - ale ani jadrovú elektráreň , atómovú ponorku a možno ani auto :lol:
17.10.2020 - 16:49:30
02
Och,vy tupa,sprostá Slovač (každý podľa zásluh) ***** ste to dovolenkami,svatbami a keď je zle,zvalujete to na Matovica.

A ešte v tejto kríze chcete nové voľby,vy ste fakt tuponi.

Každý by mal mať kus vlastného rozumu a nespoliehať sa len na nariadenia vlady.

Teraz je už neskoro čokoľvek riešiť,treba sa len zjednotiť a zatnúť zuby.

Držím palce Slovensku.


Howk
18.10.2020 - 10:46:40
05
Kritizovať je lahko,ak by Matovič v lete zakázal dovolenky napr. do Chorvátska,bol by krik,že robí zo Slovenska väzenie , teraz je krik,že tu máme druhú vlnu-povolí svadby,je zle,zakáže ich,zasa je zle,a tak ďalej.
Volby vyhral,neostáva níč iné,len to rešpektovať-inak najviac kritizujú tí,ktorým sa neuráčilo minúť pár minút svojho času a niekomu to hodiť.Volebná účasť bola dosť vysoká 65,8% takže Matovičov mandát je silný.
Všetky okolité štáty majú z koronavírusom podobné problémy ako my,áno aj také vyspelé štáty ako Nemecko,alebo Francúzsko-tam je dokonca zákaz nočného vychádzania,to keby Matovič chcel u nás,tak ho opozícia ukameňuje.Matoviča som nevolil,to ako sa správa je otrasné,ale ak by tam bol hocikto iný,moc by to nepomohlo-ekonomika tak či tak zasa padne na hubu,len sa ešte nevie,ako velmi to bude.
18.10.2020 - 11:32:20
112
Voliť som bol. (Nevolil som ho)
Kritizovať je moje právo - kritizoval som aj keď tam bol SMER.
Ale nič to nemení na skutočnosti, že tento človek nemá riadiť štát - nemá na to.
...a vypisovať tu - že sprostá Slovač ???
Tá banda pred ním tu tiež bola zvolená legitímne a ako to dopadlo ☹️
Pravda je že treba vydržať / počkať na vakcínu a hlavne sa chovať zodpovedne. Počúvať treba zdravý rozum a nie niekoho kto púšťa do éteru bludy a ešte aj za tie jeho "prešľapy" vždy viní kadekoho okolo.
Už veľa krát som napísal že sem neprispejem ale nedá mi.
18.10.2020 - 12:14:42
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up