Aké prešľapy?

Matovič nie je diplomat, sám od začiatku tvrdil, že sa nehodí za premiéra. Bohužiaľ pre neho, bol do tejto funkcie dotlačený.
Čo sa však týka jeho politických rozhodnutí, sú podľa mňa to najlepšie, čo sa dalo za daných okolností urobiť.

A volil som OĽANO, aj keď medzi zakrúžkovanými som Matoviča nemal 8)
18.10.2020 - 13:12:11
01
bol do tejto funkcie dotlaceny :D :D :D :D
a preslapy, no zatial oproti predoslym vladam je uplny svatec, ale: vytvorenie kauzy z opravy cesty v BB, diktatorske zrusenie nariadeni o svadbach/stretavaniach ked vsade v okolitych krajinach a aj na svk sa situacia rapidne zhorsovala, este ich sice slapkami nenazval ale jeho utoky na media su vpodstate rovnake, diplomovka,... a urcite by sa nasli dalsie.

Co je horsie je to co este mozno len pride - ako napr. nezvladnutie cerpania zachrannych fondov, pripadne kriza po koronakrize. Tohto nezvladnutia sa obavam kvoli jeho osobe a to ako je zostaveny parlament.

Ale tak co, co slovak chce.... kedze smer ma uz naspat svojich povodnych ~25%.
18.10.2020 - 13:22:53
04
V podstate hej, spadlo mu to do lona. Úplne neznáma jednotka z kandidátky to nechcela samozrejme a on o tom ani nesníval.
18.10.2020 - 14:56:49
00
Vadi vam plošné testovanie? Ak áno, prečo? Odhliadnuc od logistických a iných úkonov, ktoré sa musí vláda zabezpečiť. Skrátka to berte, že bude všetko poriešené, treba sa len zúčastniť. Totižto v TRENDe je anketa a tam sa zatiaľ vyjadrilo 56% hlasujúcich, že nepojdu na test , ak bude nepovinný. Zdá sa mi to veľa a nechápem to. Osobne nevidím príčinu, prečo osobne nepomôcť k vyriešeniu covid problému. Ako ste na tom vy, ostatní cyklisti :) ??? TRENDISTi nič moc
19.10.2020 - 11:13:54
00
Ja nevidím dôvod ísť sa testovať, ak nebudem rizikový alebo ak to nebude povinné. Ani k lekárovi nechodím ak nemám dôvod. Dokonca ani na záchod nechodím ak mi netreba :P
19.10.2020 - 11:25:50
03
taktiez nepojdem na ziadny test. ci uz bude povinny alebo nepovinny. Povinnym ho ale podla mojho nazoru spravit nemozu.
19.10.2020 - 11:36:20
01
Ubudlo by z vas, ze?
19.10.2020 - 11:37:17
07
kludne prejdite do temy Koronavirus, tam mozte o tomto pisat do nemoty.
za mna - na test pojdem, aj ked je tam iste riziko nakazenia, ale to vlastne aj v obchode ci MHD. No pocul som ze kazdy dostane list s presnou hodinou dostavenia sa na test, tak potom by toto opatrenie to riziko dost eliminovalo.
19.10.2020 - 11:43:37
00
To snad ani nemozes myslet vazne, ze predvolanie na urcity cas. Skus sa nad tym zamyslet este raz.
19.10.2020 - 11:48:00
02
Ja skor nie ako ano ale v mojom pripade prichadzam do kontaktu s ludmi minimalne cca 10 ludi za den na vzdialenost 1 m cez pult pocas cca 3 min. a aj to v ruske. Do prace chodim autom, vonku nosim rusko a nikam nechodim kde su ludia. Som SZCO a pracujem sam, testy su dost chybove a pre nespravny test mam karantenu. Manzelka bola min. tyzden na pcr a je negativna tak sa da povedat, ze sme doma cisty. Ak by som chodil s MHD alebo do kolektivu urcite by som na test siel. Nie neubudlo by z nikoho ale problem s nepresnostou testu musim znasat sam a mna sa nik nepyta kde vezmem peniaze na odvody.
To, ze to logisticky zatial doriesene nieje neznamena, ze to niekedy bude a riziko prenosu je pre mna privelke lebo budem nuteny prist do kontaktu s cudzimi ludmi.
19.10.2020 - 11:55:15
03
iron.hide napísal:
kludne prejdite do temy Koronavirus, tam mozte o tomto pisat do nemoty.
za mna - na test pojdem, aj ked je tam iste riziko nakazenia, ale to vlastne aj v obchode ci MHD. No pocul som ze kazdy dostane list s presnou hodinou dostavenia sa na test, tak potom by toto opatrenie to riziko dost eliminovalo.


aha..sorac, netusil som z emame aj taku temu
19.10.2020 - 12:05:55
00
Na Slovensku bude dvojaký meter, nech je čo chce...
Citácia:
EXTRÉMISTI?

2. marec 2018 - Po ukončení prvého pochodu na počesť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa dav presunul pred úrad vlády, kde sa časť z nich zavesila na bránu, pričom chcela vtrhnúť dnu. Nevideli sme ani zásah vodným delom, ani slzný plyn, ťažkoodencov či novinové články a reportáže píšuce o extrémistoch.
19.10.2020 - 12:18:43
00
yes, same same, but completely different
19.10.2020 - 12:41:15
04
corsair napísal:
Na Slovensku bude dvojaký meter, nech je čo chce...
Citácia:
EXTRÉMISTI?

2. marec 2018 - Po ukončení prvého pochodu na počesť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa dav presunul pred úrad vlády, kde sa časť z nich zavesila na bránu, pričom chcela vtrhnúť dnu. Nevideli sme ani zásah vodným delom, ani slzný plyn, ťažkoodencov či novinové články a reportáže píšuce o extrémistoch.

A das nam aj link na to odkial to citujes prosim?
19.10.2020 - 12:44:14
00
Machrujeme angličtinou alebo nevieme po slovensky?
Machrovať je zbytočné, dnes vie anglicky kadejaký Jojo.
Nevedieť po slovensky je... Pre Slováka asi... No...

V čom je to odlišné? Jedných aj druhých tam ktosi "nahnal"...

Link nvm. Nechce sa mi to už hľadať...
19.10.2020 - 12:48:26
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up