Samozrejme, ze sa tovar kontroluje. Ak pride plast a EAN povie ze je to omotavka, tak sa da na problem prist lahko. Ak ale EAN povie, ze je to Pirelli P ZERO™ Velo 4S 28-622 cestný plášť (28-622) a ono je to realne napr. Pirelli P ZERO™ Velo 4S 25-622 cestný plášť (25-622), uz si to nemusi skladnit vsimnut. A ak EAN povie Pirelli P ZERO™ Velo 4S 28-622 cestný plášť (28-622) a krabicka povie Pirelli P ZERO™ Velo 4S 28-622 cestný plášť (28-622) a vnutri sa nachadza Pirelli P ZERO™ Velo 4S 25-622 cestný plášť (25-622) tak bez toho aby skladnik otvaral kazdu jednu krabicku na to nepride. Lepsie nech sa na to pride pri expedicii ako keby na to prisiel zakaznik doma (stane sa urcite aj take).

Bicyklovy business nie je zdaleka tak logisticky vyspely, ako by sme si zelali. Vela dodavatelov nepracuje ani s citackami kodov a robi chyby pri odosielani. Vela vyrobcov robi chyby pri baleni. Terminy sa casto strielaju od pasa. Predajca sa snazi vsetky tieto veci osetrit a odfiltrovat, ale to sa nie vzdy da a podari a robi aj vlastne ludske chyby. Neviem, kde pracujes, ale neverim, ze u vas chyby nemozu nastat.
19.10.2020 - 18:45:09
02
V IT sektore a kazdu chybu si niekto zlizne ?
Pri zmluvach o dodavke, zavaznych teminoch a zmluvnych pokutach si taketo veci nemozeme dovolit akoze sa posunie termin dodania lebo skladnik nerozozna ciernu mys od sedej.

A tak bol problem v zle prijatej polozke a bol tak nejaky iny plast alebo bol poskodeny, to uz len tak zo zvedavosti kedze mi Robo napisal bud alebo.
19.10.2020 - 18:49:34
00
Pozeral som dnes v shope niektoré trenažéry, konkrétne tacx T2980 Flux 2. Ráno boli tuším naskladené 2 kúsky, na obed skladom ešte 1 ks. Ale poobede úplne zmizol z ponuky, už ho nebudete predávať ? díky
19.10.2020 - 19:33:50
00
marp - a to ešte dlho pobudol :) - čo sa týka Tacx, každý týždeň teraz dorazí nejaká omrvinka predobjednávky, Flux 2 tento týždeň nepríde, možno budúci (to ale v tejto chvíli asi netuší nikto- máme ale ešte back order na 8 kusov). Tento týždeň máme avizované 3kusy Flux S a 1 kus Neo 2T. S trenažérmi je to aktuálne celkom pecka, nikde na svete nie sú :) Tento týždeň túžobne očakávame Wahoo, cca 30 ks smart trenažérov, odporúčam kupovať kým vidíš dostupnosť....
19.10.2020 - 19:53:48
00
viem že trenažére sa míňajú t. č. ako teplé rožky . Avšak čakal by som, že položka v eshope ako taká zostane, pričom bude dostupnosť uvedená napr. skladom 1ks, alebo nula, alebo x kusov na ceste. Ak to takto pozerá neznalý veci, bude hľadať a sledovať si eshopy kde je to aspoň ako predávaná položka (dočasne nedostupná), Ja si takto sledujem aj pár českých...
20.10.2020 - 08:08:34
00
marp za obvyklych podmienok by to tak bolo ale aktualne ti hned z niekolkych dovodov tuto moznost nedame:

1. Ozaj realne nevieme povedat kedy tovar pride - to sme vedeli povedat u par kusov Elite trenazerov a tie su uz vypredane (dokonca aj decembrovy navoz), nebudeme zavadzat - tiez sledujem okolite shopy a niektore maju dostupnost aj uvedenu, sam ale vidim, ze KLAMU. Som osobne v dennom kontakte s ludmi od Elite, Wahoo a Tacx a situacia je kriticka vsade. Cestou vymyslenej dostupnosti a nasledneho posuvania a vyhovarania nepojdeme.

2. Nedame moznost objednat nedostupnu polozku, nakolko dopyt je tak obrovsky, ze velmi lahko by sme prijali viac objednavok ako by sme dokazali vybavit. Opat cesta, ktorou nechceme ist.

Ano, situacia s trenazermi je teraz kriticka, objednanych mame v tejto chvili vyse 150 smart trenazerov ale napr Elite nam dorucenie kompletnej objednavky avizuje na marec. Je mi jasne, ze sa u ineho obchodu dockate tovaru skor (najma v CR), ak sme medzirocne zdvojnasobili nasu objednavku tak stale to bude tuto sezonu malo, skratka ale nechceme zavadzat a prijimat objednavky ked ich krytie nemame potvrdene. Napr. CZ shopy dostali len teraz prvu varku lebo ich dovozca objednal neskoro a to u nas je uz predane viac ako za cely minuly rok. :-)
20.10.2020 - 08:24:11
02
Ja len pridám, že položka ako taká zostane, dá sa v shope nájsť a pridať do wishlistu. Následne budeš notifikovany keď sa zmení dostupnosť.
20.10.2020 - 08:42:11
01
ďakujem za vysvetlenie :-) podobnà situácia s akože dostupnosťou bola v júli s powermetrami, viaceré nemecké to deklarovali skladom a reálne až po objednanî z nich vyliezlo delivery 4-5 týdňov , či už to bolo Stages alebo 4iiii...
20.10.2020 - 10:45:22
00
Dnes sme naskladnili nejaké kusy z Wahoo, aj po vykrytí objednávok ešte ostalo vyše 20ks trenažérov tak fóristi, kupujte, kým je :)
21.10.2020 - 11:20:31
01
Zlatý rok výrobcov trenažérov :)
21.10.2020 - 13:05:34
00
Vedeli by ste mi zohnat nieco podobne velke,ale na vidlicu,co ma opacne podkovu ? https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/blatniky/mtb/rrp-proguard-standard-predny-blatnik-cierna.html
(chcem zabranit,aby mi pri pruzeni,nedrelo koleso o handlebar bag)
21.10.2020 - 20:35:57
00
Per iná verzia daného blatníka nieje k dispozícii (http://www.rapidracerproducts.com/products/mudguards/proguard.html - je len kratší a dlhší), teoreticky by si ho ale zrejme vedel použiť, nebude sedieť len ten predpripravený "výrez" na mostík . Vhodnejší by bol ale zrejme skôr pre teba takýto typ blatníkov : https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/blatniky/mtb/sks-blatnik-crossboard-26--28-predny-model-2021.html , https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/blatniky/mtb/zefal-blatnik-deflector-fm60-predny-cierny.html
22.10.2020 - 08:06:48
00
Diky,to tam nedam,taska na riadidlach je prilis velka.:)
Hej rozmyslal som dokonca,ze ho dat naopak :) V podstate by mi stacilo len upravit tu spicku,nech nieje ohnuta do hora. Bud odpilit,alebo ohriat a ohnut(ak je to teda plast)
22.10.2020 - 11:10:31
00
Ale však už si to riešil tu https://www.mtbiker.sk/forum/komponenty/predny-blatnik-na-obratenu-vidlu-t44529.html ešte stále si za mesiac nič nezohnal?
22.10.2020 - 13:27:59
00
Prestal som to vtedy riesit, teraz som sa k tomu vratil ;)
22.10.2020 - 19:18:22
00
keyboard_arrow_up