Ber to ako referendum o lockdowne, ak prides si proti a ak budes sediet doma si za. Ano, takto jednoduche to je. 🙂
20.10.2020 - 10:04:01
02
pokiaľ to testovanie bude prebiehať tak ako na pasienkoch,že výter spravia priamo z auta tak nevidím vôbec žiaden bezpečnostný problém s hromadením ľudí..Ja sa určite otestovať dám a celá rodina tiež.Okolo mňa žije dosť starých ľudí.takže aj kvôli ich bezpečnosti.
20.10.2020 - 10:06:17
01
ramon, dovolené je predsa len po cestičkách cestách a chodníčkoch, nie volne lesom, či?
20.10.2020 - 10:11:58
00
ved ono je to kazdeho osobna vec...a ano Matovic to povedal ako k0k0t, no nie je to cele len o nom.
20.10.2020 - 10:12:59
00
triki napísal:
pokiaľ to testovanie bude prebiehať tak ako na pasienkoch,že výter spravia priamo z auta tak nevidím vôbec žiaden bezpečnostný problém s hromadením ľudí..Ja sa určite otestovať dám a celá rodina tiež.Okolo mňa žije dosť starých ľudí.takže aj kvôli ich bezpečnosti.


Kvoli akej bezpecnosti ?
O 2 dni po teste si s tym testom mozes vytriet zadok, budes v presne rovnakej neistote ako si dnes
20.10.2020 - 10:15:30
03
cokupit - diky, presvedcil si ma. Na test nepojdem.
A psychopatickemu matelkovi zelam velmi skory politicky koniec, zasluzi si ho. Svatuskar Krajci detto.
20.10.2020 - 10:17:11
010
vlastoch napísal:
Kvoli akej bezpecnosti ?
O 2 dni po teste si s tym testom mozes vytriet zadok, budes v presne rovnakej neistote ako si dnes

Toto je len ciastocna pravda. Ak pozitivnych daju do karanteny vsetkych, tak predsa riziko nakazy zvysku dramaticky klesne, nie?
20.10.2020 - 10:20:21
05
Wladix napísal:
Toto je len ciastocna pravda. Ak pozitivnych daju do karanteny vsetkych, tak predsa riziko nakazy zvysku dramaticky klesne, nie?


Toto je len ciastocna pravda ... jednak neotestuju vsetkych naraz, takze sa neotestovany a otestovany budu miesat ... jednak tieto testy vygeneruju mnozstvo false negative, kedze nie su urcene na test bezpriznakovych
20.10.2020 - 10:23:36
01
občas rozmýšľam, či by sa odizolovať nemali práve tí negatívni :) pozitívni chorí skončia v nemocnici a pozitívni bezpríznakoví ú predsa po 10 dňoch neinfekční, ako sme sa dozvedeli ... takže po 10 dňoch od toho kroku by sme potencionálnu nákazu mali len v nemocniciach, tie by boli strážené armádou :P
20.10.2020 - 10:24:34
00
keby pes nes... tak by som na test siel - preco nie? aj pojdem - ale spolahnem sa na vlastnu hlavu - ak tam bude chaos otocka a domov. ak to zvladnu bezpecne zrealizovat tak pockam a necham si vrazit tycinku do nosa.
mne sa najviac pacil nazor milos21 - testovat mali ohniska a nie celu republiku, len an to je uz neskoro

nemali by sme mat nejaky pandemicky plan? cele leto o tom blabotali. kde je? ci je tak na houno ze sa nan radsej zabudlo? mam pocit ze na jar sa urobilo viac ako teraz. teraz je len panika.
20.10.2020 - 10:31:07
01
vlastoch napísal:
Toto je len ciastocna pravda ... jednak neotestuju vsetkych naraz, takze sa neotestovany a otestovany budu miesat ... jednak tieto testy vygeneruju mnozstvo false negative, kedze nie su urcene na test bezpriznakovych

Co som cital, tie testy reauju najme na tych, co maju vysoke davky korony v sebe a su nakazlivy ( a asi aj bezpriznakovi - aj ked mi tieto dve veci uplne nejdu k sebe ) . Tak ked týmto eliminujeme aspon 70% takýchto, tak vzdy lepsie, ako ich nechat pobehovat po krajine.
20.10.2020 - 10:32:25
00
a nezabudajte, ze sa ide 2x, cize ak niekoho nezachytia na prvu supu, je sanca ze ho zachytia o tyzden:)
20.10.2020 - 10:41:39
01
jordi - vsetci pojdu dvakrat? aj ti co boli negativni?
20.10.2020 - 10:42:53
00
Hazard napísal:
Veď v pohodičke, len ma to zarazilo a poznám ľudí, ktorí učiteľov majú v zuboch. Preto som to spomenul. Učitelia sú svojská sorta, sám nie som originál vyštudovaný a preto niekedy zízam čo narozprávajú, ale veľká väčšina to myslí vážne so svojou prácou. To, že nie sú zaplatení je druhá vec, takže motivácia pre šikovných ľudí do tohoto povolania je biedna. No a samozrejme zle nastavený systém, ktorí samotní učitelia nemajú ako zmeniť, keďže sa to deje zhore...

Nie sú zaplatení? 😁
20.10.2020 - 10:51:01
00
iron.hide napísal:
jordi - vsetci pojdu dvakrat? aj ti co boli negativni?


Nie dvakrát. Negatívni budú chodit až dovtedy, kým nebudú pozitívni. :D A pozitívni dovtedy kým nebudú negatívni. Takto skončí korona. :D Po roku chodenia na testy to všetkých prestane bavit a radšej získajú imunitu.


Naposledy upravil ivan dňa 20.10.2020 - 11:07:32, celkovo upravené 1 krát.

20.10.2020 - 10:58:09
04
keyboard_arrow_up