Vyhovuje čínskemu bolševickému režimu.
22.10.2020 - 07:43:28
00
Bože, ako som mohol zabudnúť, jasné, potomkovia Mao-tse-tunga....ďakujem, som spokojný keď viem, že to tu niekto z Číny pekne cielene dávkuje a koordinuje (prostredníctvom osvietencov ako Blaha a spol.). Zbavuje ma to vlastnej zodpovednosti. 😊
22.10.2020 - 08:01:24
02
Nech uz je Matovic aky je ale
vlada v septembri: obmedzime svadby na 30 ludi.
Lud: hlupak Matovic ,ved je to len chripka a bukovsky vravel ani ruska netreba obmedzuju slobodu.
Vlada oktober: zavedieme lockdown
Lud: hlupak Matovic co robil doteraz. Bukovsky nikdy som nehovoril ze ruska niesu potrebne.
Takze pozerajte do zrkadla potom piste.
22.10.2020 - 08:04:10
023
Ramon1 napísal:
Treba vyčkať a nejako prežiť do plošného testovania ... Brazília už teraz nakúpila čínsku experimentálnu vakcínu v počte 40milionov + kusov . Treba vydržať . Áno bude sa zatvárať , otvárať a pičvať hlavne na dementov pre ktorých sa musí zatvárať ... dávajú nedisciplinovani ľudia iba jedine zmysluplne riešenie na súčasnú koronu . Ak nechceme veľa mŕtvol , lockdown je jedine účinne riešenie keď už sa tak prudko rozbehne .


Teraz som niekde čítal, že Bolsonaro to stopol...
22.10.2020 - 08:06:49
00
zrejme nedostatocna provizia...
22.10.2020 - 08:20:43
00
čínska vakcína je na tom tak ako obe ruské vakcíny.nikto normálny by ju nekupoval.neprešla adekvátnym testovaním,nie sú k tomu adekvátne výstupy.žiadna vonkajšia kontrola.
22.10.2020 - 08:26:53
00
no moj stacionarny bike je asi jeden z mala kto z tohto vytazi :) kedze cele leto sluzil iba na susenie pradla :D
22.10.2020 - 08:27:30
04
triki napísal:
bolo obdobie keď zverejňovali aj deň úmrtia,teraz to nedávajú.Ale určite dva týždne to budú cca.Určite nezomrelo včera 17 ľudí.
Treba porozmýšľať komu celý tento bordel na svete vyhovuje....


To su uz statistiky robene po novom, ako robia ostatne krajny.
Doteraz musela pitva potvrdit ci covid sposobil smrt.
Teraz uz staci info ci zomrel s covidom.
22.10.2020 - 08:29:42
00
Dufam ze to bude lockdown na cesky sposob. Oni maju povolene toto:
-nakupy
-cesty do prace
-cesty za rodinou
-vychadzky do prirody.
22.10.2020 - 08:48:19
00
Taky lockdown bude nahovno a moc toho nezachrani kedze ludia sa budu dalej stretavat
22.10.2020 - 08:54:29
03
double napísal:
Nech uz je Matovic aky je ale
vlada v septembri: obmedzime svadby na 30 ludi.
Lud: hlupak Matovic ,ved je to len chripka a bukovsky vravel ani ruska netreba obmedzuju slobodu.
Vlada oktober: zavedieme lockdown
Lud: hlupak Matovic co robil doteraz. Bukovsky nikdy som nehovoril ze ruska niesu potrebne.
Takze pozerajte do zrkadla potom piste.

Nejak si tam opomenul spomenut, ze tie opatrenia na svadbach sam Matovic zmiernil. Kto teda je ten hlupak naozaj?
22.10.2020 - 08:55:54
05
zmiernil ich po kritike ludi. Cize kto je hlupak naozaj?
22.10.2020 - 09:02:18
01
Kice napísal:
Vidím, že si si to šírenie paniky vzal k srdcu. Tvoj príspevok je toho dôkazom. Samé možno, ...nepotvrdené... pochybujem ...
Žiadne fakty, len tvoje pochybné úsudky z pozície "odborníka"
Takže ja ťa poopravím: bolo by menej konšpirácíí, keby bolo menej tvojich príspevkov.

... napisal este vacsi "odbornik".

Nie,nevzal som si sirenie paniky k srdcu. Len pisem ze by bolo menej konspiracii keby sa zverejnovalo vsetko, co je k dispozicii. Aky je dovod na nezverejnenie datumu umrtia (lekar zomrel 19.10.2020 toho Matelko zverejnil na fb hned, ale na ostatnych sa caka na potvrdenie pitvy). Preco odrazu uz nie su zverejnovane pocty aspon podla okresov ked ich aj tak maju? Nejaka prisne tajna informacia ktorej zverejnenim dojde k naruseniu bezpecnosti statu alebo GDPR?
To " možno, ...nepotvrdené... pochybujem ..." nie je mojim presvedcenim len varovanim pred tym, ako to bude mozno este dnes zneuzite siritelmi bludov.
A tak jednoducho sa tomuto da zabranit. Zverejnovanim zverejitelneho.


Naposledy upravil Minikin dňa 22.10.2020 - 09:05:19, celkovo upravené 3 krát.

22.10.2020 - 09:02:30
00
CraObs napísal:
Taky lockdown bude nahovno a moc toho nezachrani kedze ludia sa budu dalej stretavat


Ale presne takto to nastavili vcera v CR a plati to oddnes. A to pritom kazdy den prekonavaju celosvetove rekordy, aktualne 15k.
Preco by sa malo hned pristupovat k extremom? Aj Prymula nadalej doporucuje pobyt na cerstvom vzduchu.
A TAK VAZNE DUFAM ZE MAGORIC NEBUDE O TOM ROZHODOVAT SAM A NEZAMKNE NAS DOMA AKO NEJAKYCH VAZNOV!!


pbs.twimg.com
22.10.2020 - 09:02:43
01
skorpion napísal:
zmiernil ich po kritike ludi. Cize kto je hlupak naozaj?

Matovic. Aj so svojou FB referendovou politikou.
22.10.2020 - 09:06:59
10
keyboard_arrow_up