zihadlo 5 BTW: Zistil som ze nebudes prvy ak pojdes na test do dvoch stredisk. Niekto to uz zrealizoval a mal jeden pozitivny a druhy negativny. Cize bud ist na test, alebo si hodit mincu, oboje rovnako dobre.
24.10.2020 - 21:35:33
03
Vravel som asi pred štyri dni dozadu. Pozitívni budú chodit na testy dovtedy kým nebudú negatívni, ... :D
24.10.2020 - 21:43:19
04
len tak .. teraz mi prišla reklama z Bookingu "Uvažujete o víkende mimo domova....." :D
24.10.2020 - 21:46:53
00
To už aj JIS-ka sa dá zabookovat ? :D
24.10.2020 - 21:52:20
01
a zase musim niektorych opravit
protilatkovy test ukazuje aj ci ste primo infekcny,ci to mate chronicke a ci sa Vam vytvorili protilatky do buducna.....ale nic nehovori o sile choroby Vo vasom tele,hold pochybujem,zeby sa niekomu nevytvorili abcka ak Ste to prekonali, to by musel byt jeden z miliona pripadov, studia o tom uz v Lancaste bola tusim


Naposledy upravil canopus dňa 24.10.2020 - 21:58:20, celkovo upravené 1 krát.

24.10.2020 - 21:57:02
00
3.6% v najzasiahnutejsich okresoch, nie je nic extra. Podla mna Matovic cakal ovela viac a je to na nom vidno. Do toho ked sa zarata chybovost testu, tak to cislo je velmi slabe.
Kolko to bude v inych okresoch? Ak to bude cca. rovnake percento, len sa potvrdi cely nezmysel tohto plosneho testovania.
24.10.2020 - 21:58:05
03
sry lancete
Sesulak ty si cely nezmysel...... sa mi zda,ze cim user tohoto fora smerom hore na TN,ZA,CA,DK apod, viacej v gebuli naehm :lol: (vtip samozrejme)
kazdy inteligentny clovek si povie,lepsie robit nieco,ako nerobit nic, berme,ze sme pionieri v tomto
ked nemame na PCR= €,cas,kusy,tak aspon Ag test je postacujuci
ked to robili japonci,korea,dani apod staty,tak sme ticho len suchali nohami

moj nazor je, ze ja by som to lockol rezimom ala CINA, 2 mesiace natvrdo a basta, a rovno celu EU
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/china/

bud je to fake,alebo ta Cina tam uz naozaj nema nic

vyjadrite svoj nazor na toto,dal som tam 2 cervene doplnky i.imgur.com


Naposledy upravil canopus dňa 24.10.2020 - 22:08:12, celkovo upravené 1 krát.

24.10.2020 - 21:59:11
01
Sesulak, nie, na tych percentach nezalezi. O 2-3 tyzdne sa uvidi, ci oficialne cisla nakazenych/pozitivnych zacnu klesat alebo nie, ci cisla hospitalizovanych ludi zacnu klesat alebo nie. Ak ano, tak to cele zmysel malo. Lenze problem su prave ludia ako ty, Kenai a pod., ktori vsetko spochybnuju a nemienia sa nicomu podriadit. Je totiz nad slnko jasnejsie, ze vsetci na test nepojdu a aj z tych s pozitivnym vysledkom nebudu vsetci dodrziavat naradenu karantenu. Ked su takito medzi nami, tak fakt nema zmysel nic riesit.
24.10.2020 - 22:06:43
01
canopus napísal:
a zase musim niektorych opravit
protilatkovy test ukazuje aj ci ste primo infekcny,ci to mate chronicke a ci sa Vam vytvorili protilatky do buducna.....ale nic nehovori o sile choroby Vo vasom tele,hold pochybujem,zeby sa niekomu nevytvorili abcka ak Ste to prekonali, to by musel byt jeden z miliona pripadov, studia o tom uz v Lancaste bola tusim


Ved vravím. Ak máš v sebe momentálne protilátky, mal by si mať v sebe momentálne aj antigény napríklad koronavírusu teda si infikovaný, pozitívny. Vdaka pamäti imunity. Teda nie úplne momentálne ale s nejakým kratším časovým odstupom zostávania protilátok v tele. Imunita snád neni taká blbá aby až do tvojej smrti vyrábala protilátky aj ked v sebe nemáš antigény. Je lenivá. Radšej si bude pamätať.
24.10.2020 - 22:08:55
00
clxno1 napísal:
Sesulak, nie, na tych percentach nezalezi. O 2-3 tyzdne sa uvidi, ci oficialne cisla nakazenych/pozitivnych zacnu klesat alebo nie, ci cisla hospitalizovanych ludi zacnu klesat alebo nie. Ak ano, tak to cele zmysel malo. Lenze problem su prave ludia ako ty, Kenai a pod., ktori vsetko spochybnuju a nemienia sa nicomu podriadit. Je totiz nad slnko jasnejsie, ze vsetci na test nepojdu a aj z tych s pozitivnym vysledkom nebudu vsetci dodrziavat naradenu karantenu. Ked su takito medzi nami, tak fakt nema zmysel nic riesit.

Ja som nikde nenapisal, ze sa nedam otestovat. Ale vidim to na PCR test ako samoplatca.

Sme na fore, kde moze pisat kazdy svoj nazor na urcitu vec, ja tu davam tie svoje.

Keby ludia neboli blbe hovada, tak nic z tohto by sa nemuselo diat.
24.10.2020 - 22:16:31
01
funtomi napísal:
len tak .. teraz mi prišla reklama z Bookingu "Uvažujete o víkende mimo domova....." :D

aktualnu ponuku najdes aj tu (dole) :lol:
https://www.somzodpovedny.sk
24.10.2020 - 22:20:16
02
Absurdna komedia v rezii pacienta psychiatrie. Najvacsiu vypovednu hodnotu budu mat sociologicke data.
https://youtu.be/JS2l3ILDHrQ
A vypovedna hodnota po 1-2 tyzdnoch:
https://youtu.be/Gb1TMPXi_Ss
24.10.2020 - 22:26:15
00
Co ked ja pojdem na test a budem negativny a osoba v spolocnej domacnosti na test nepojde?
24.10.2020 - 22:31:49
01
scarinkoak sa dotycna osoba nikde nepohybuje,tak OK, inak karantena 10dni s rozbehom
24.10.2020 - 22:40:23
00
Dotycna osoba by bola doma ale niekde som pocul ze aj ja by som musel byt doma
24.10.2020 - 22:44:10
01
keyboard_arrow_up