Tak si ma xcel minule ojekabatit ;)
25.10.2020 - 12:16:38
00
Jeeej, písala som si s nimi a aha, doplnili dámske super termo :)
http://www.brynje.sk/e-shop/tricko-brynje-lady-super-thermo-shirt
25.10.2020 - 13:11:07
02
A zas ho odfotili od chrbta. :D
25.10.2020 - 16:07:00
00
Otazocka: prislo mi to tielko sykora/kolokram a mega to hryzie na pokozke (100% polyester).

https://www.kolokram.cz/funkcni-triko-sykora-ultra-em-bile-bez-rukavu-p214144/

Akurat ked ho obratim naruby tak je to lepsie, ale aj tak nie na 100%. To aj napr craft mesch superlight takto hryzie ked je to Z “umelimy”? Alebo tam to nehrozi?
25.10.2020 - 16:29:31
00
nie, ten Craft je makkucky material. Brynje je tiez prijemny material o ktorom ani neviem ze mam na sebe. A kupil som aj Mico a to je viac umele ale stale bez nejakeho skriabania. To pouzivam hlavne na beh, na to len tenku technicku mikinu a pot v podstate necitim a nic ma nechladi

i.sportisimo.com
25.10.2020 - 16:44:22
00
normalne ma to hneva - castelli tutto nano kupovane minuly rok na jesen. odjazdene maju jesen a jar - prirovnal by som to k jednej letnej sezone.
ta vlozka (a vlastne spracovanie celych nohavic) vyzera otrasne (vzhladom na cenu) aj bez tej predratej dierky - nieco take sa mi nestalo ani za 4 roky jazdenia na akychkolvek lacnych gatiach.
rozmyslam ako to "opravit" aby sa aspon nezvetsovala - a kde je problem? vlozku mam divne v zadu. su to L-ka mam 180/70 - zeby som mal zobrat predsalen M-ko podla tabulky? zeby mi boli velke, vlozka nesedela ako ma tak sa takto predrala?

Prílohy:

IMG_7210.JPG
IMG_7210.JPG 223.77 KiB thumb_up1thumb_down

25.10.2020 - 16:59:01
00
peter1 napísal:
Otazocka: prislo mi to tielko sykora/kolokram a mega to hryzie na pokozke (100% polyester).

https://www.kolokram.cz/funkcni-triko-sykora-ultra-em-bile-bez-rukavu-p214144/

Akurat ked ho obratim naruby tak je to lepsie, ale aj tak nie na 100%. To aj napr craft mesch superlight takto hryzie ked je to Z “umelimy”? Alebo tam to nehrozi?

Zaujimave,nosim ho uz nekolko rokov a ziadne hryzenie neregistrujem
25.10.2020 - 17:00:13
00
Gusto0 napísal:
normalne ma to hneva - castelli tutto nano kupovane minuly rok na jesen. odjazdene maju jesen a jar - prirovnal by som to k jednej letnej sezone.
ta vlozka (a vlastne spracovanie celych nohavic) vyzera otrasne (vzhladom na cenu) aj bez tej predratej dierky - nieco take sa mi nestalo ani za 4 roky jazdenia na akychkolvek lacnych gatiach.
rozmyslam ako to "opravit" aby sa aspon nezvetsovala - a kde je problem? vlozku mam divne v zadu. su to L-ka mam 180/70 - zeby som mal zobrat predsalen M-ko podla tabulky? zeby mi boli velke, vlozka nesedela ako ma tak sa takto predrala?


ja mam tie gate v XL a mam 186/85 a su mi akurat napasovane, sedia vyborne a nic sa nederie. pri skoro rovnakej vyske ako ja mas len o cislo mensie gate a to mas o 15kg menej ako ja. asi to M-ko by ti sedelo ako ma. ale to je len dohad
25.10.2020 - 17:10:06
00
Talbot napísal:
Zaujimave,nosim ho uz nekolko rokov a ziadne hryzenie neregistrujem

mohli zmenit material a ak nie tak kazdy ma iny pokozku a niekomu moze byt OK a niekoho hryzie :) moja polovicka napriklad neznesie nic umele na sebe. jedine co ma je kompresne Nike tricko a to je ako druha koza, velmi prijemny material a hladky. tieto sietky co nosime my by nedokazala obliect :D
25.10.2020 - 17:12:56
00
Gusto0 napísal:
normalne ma to hneva - castelli tutto nano kupovane minuly rok na jesen. odjazdene maju jesen a jar - prirovnal by som to k jednej letnej sezone.
ta vlozka (a vlastne spracovanie celych nohavic) vyzera otrasne (vzhladom na cenu) aj bez tej predratej dierky - nieco take sa mi nestalo ani za 4 roky jazdenia na akychkolvek lacnych gatiach.
rozmyslam ako to "opravit" aby sa aspon nezvetsovala - a kde je problem? vlozku mam divne v zadu. su to L-ka mam 180/70 - zeby som mal zobrat predsalen M-ko podla tabulky? zeby mi boli velke, vlozka nesedela ako ma tak sa takto predrala?

Ja mam niekolko castelli gati a tiez mam pocit, ze by som tu vlozku mohol mat viacej v predu. A to by som sa do mensich veru nenatlacil. Od inych znaciek nemam vyskusane gate, tak neviem porovnat kde ich mavaju. Ale hlavne na cestaku, kde som viac v predklone mam pocit, ze na vlozke ani nesedim, lebo je dost v zadu a bolia ma potom kosti niekde v rozkroku.
25.10.2020 - 18:20:45
00
Hack3r napísal:
mohli zmenit material a ak nie tak kazdy ma iny pokozku a niekomu moze byt OK a niekoho hryzie :) moja polovicka napriklad neznesie nic umele na sebe. jedine co ma je kompresne Nike tricko a to je ako druha koza, velmi prijemny material a hladky. tieto sietky co nosime my by nedokazala obliect :D


S nicim som doteraz nemal problem ale toto mi pride ako drotene :/ skoda, za 10 eur by to bola dobra kupa. Skusim asi ten craft
25.10.2020 - 18:26:43
00
pm24 napísal:
V poslednej dobe sa tu rozbehla debata ohladom „Brynje super thermo shirt“ .
Potrebujem spodnu vrstvu pod Perfetto ros Convertible ... pri pouziti v tomto obdobi (5°C-12°C ) a aj pri strednej intenzite. Pri vyssej ratam s rozopnutim bocnych odvetrani. Je to idealne do tychto teplot?
Na 176cm/72kg velkost „S“ ?
Alebo co ine nosite pod Perfetto v tomto pocasi?

Vcera cely vyjazd Brynje s dlhym + Perfetto convertible... Takyto luxus som este nezazil... Brynje na skusku prvy krat v zivote na sebe... 3/4 vyjazdu som bol rozopnuty tak mi bolo horuco... Pre istotu som mal vo vaku craft active intensity kdyby neco ale ani som nanho nekukol...Suchucky,vysmiaty cely vyjazd... Ak nato hodim este hrubsiu strednu vrstvu tak verim ze aj do -X/Y mozem ist... Inac 180/78 vel. S na pohodu...
25.10.2020 - 19:00:34
02
Gusto0 napísal:
normalne ma to hneva - castelli tutto nano kupovane minuly rok na jesen. odjazdene maju jesen a jar - prirovnal by som to k jednej letnej sezone.
ta vlozka (a vlastne spracovanie celych nohavic) vyzera otrasne (vzhladom na cenu) aj bez tej predratej dierky - nieco take sa mi nestalo ani za 4 roky jazdenia na akychkolvek lacnych gatiach.
rozmyslam ako to "opravit" aby sa aspon nezvetsovala - a kde je problem? vlozku mam divne v zadu. su to L-ka mam 180/70 - zeby som mal zobrat predsalen M-ko podla tabulky? zeby mi boli velke, vlozka nesedela ako ma tak sa takto predrala?

Cim vacsiu velkost gati skusam tym viac mam vlozku na chrbte. Preto mam pri 86kg velkost L
Nohy mam uplne skomprimovane ale aspon sedim ako tak na vlozke tam kde mam a nie na spicke vlozky.
25.10.2020 - 19:10:31
01
peter1 napísal:
S nicim som doteraz nemal problem ale toto mi pride ako drotene :/ skoda, za 10 eur by to bola dobra kupa. Skusim asi ten craft

Ten Craft ale nefunguje tak dobre ako Brynje. Ja mam dva tie Crafty ale od kedy mam Brynje uz ich ked je chladno nenosim 🙂
25.10.2020 - 19:16:41
00
martinzz co som mal shimana tak na jednych vlozka sedela perfektne, po 4 rokoch sa rozpadli gate ale vlozka stale ok, na druhych ju mam kdesi na chrbate. ale asi bude rozdiel medzi hobby a profi urcenim. isadore je asi najlepsie co som kedy mal co sa vlozky tyka aj jej polohy. force tiez viac v zadu. kazdopadne castelli najhorsie spracovanie zo vsetkych - aj ked na material nemozem povedat ani krive slovo - prave naopak, je skvely a to je problem - lebo tie ich strihy a sitie su niekedy trosku ulet no materialy maju velmi dobre a aj cena aj ked sa zda nieje zavratne vysoka.
25.10.2020 - 19:54:08
00
keyboard_arrow_up