Ja som siel dnes na Kobylu a tiez som stretol milion turistov, aj na Ccku, ale netrha mi to zily. Kazdy chce ist niekam na vzduch (okrem balkona) a teraz sa zial neda ist do obchodaku, tak ludia sli do prirody, kam mozu. Kazdy nejako travi svoj volny cas a neodsudzujem tych, co to radi robia napr. v kaviarni alebo na nakupoch. Vsetci sme nejaki a treba to tolerovat. A bez toho hejtu na vychod by to tiez neslo, co...mindraky si treba riesit inde.
25.10.2020 - 23:05:16
06
Ale ale, citliva strunka? A coze, v presove ne dobre ze si musel na zapad? Dost bolo srandy. 🙂
Zrovna tym vychodom som myslel ukrajincov co si robili diskoteku na kamziku a kazdu chvilu som cakal ze vytiahnu balalajku 😁
25.10.2020 - 23:18:30
00
misoRa preco by sa nedalo do obchodaku? "strihol" som dnes aj Vivo,aj teplotu odmerali,aj pracku pozrel,ale je fakt,ze o 11.00 bolo na Kamziku viac ludi a vacsia tlacenka, ako o 13.00 tam...nevidany ukaz
25.10.2020 - 23:29:39
00
No asi zato, ze je zakaz vychadzania a mas si nakupit len najnutnejsie potreby? :D Fajn, ze sa ti podarilo, ale taky vysmiaty by si uz nebol, keby ta nacapali.
25.10.2020 - 23:31:10
00
Ludia to maju uplne na haku. Ja som siel do lesa cez mesto a vsade sa prechadzali ludia. Mamicky s kocikmi, pariky co sa drzali za rucky, rodiny s detmi. Nechapal som, uplny ignore.
25.10.2020 - 23:39:45
00
No a potom pre koho je to otvorene? Otvorena banka,elektro,atd...zakaz vychadzania a otvorene nakupne centrum, no nieco tu s tym zakazom vychadzania nesedi...
26.10.2020 - 00:01:42
00
No ved otvorene moze byt ale ty mozes ist len do potravin, banky, na postu a este par veci. Do sportisima a humanicu nemozes ale ako to skontroluju neviem. Pokutovat za vojdenie do ineho ako povoleneho obchodu mozu len teba.
26.10.2020 - 00:04:01
00
Pocuj scarinko. To, ze ti vadi cely svet a na vsetko a vsetkych musis nonstop pixlovat je tvoja vec a hlupost. Sice si strasne otravny, ale svet to prezije, da si ta do ignore listu a ma ta hlboko v ... Skodis tou zlcovitostou len sam sebe.

PS: Vsetci vieme, ze si zvlast vysadeny na mamicky s kocikmi (pretoze TEBE, majstrovi zemegule tak strasne zavadzaju a nedokazes ich na biku obist). Aj ked o ich sebaobetovani a sile nevies absolutne nic. Ja naopak snimam svoj pomyselny klobuk pred kazdou jednou a zvast tou tvojou... A neboj sa. Kazda ktoru stretnes, ide do lekarne, potravin, na pohotovost alebo do prirody...
26.10.2020 - 06:50:06
010
Hlavne si treba uvedomiť,že títo ľudia nie sú len z obchoďákov ale proste chodia po mestských parkoch a podobne, to sa im teraz zákázalo tak idú do lesa, kde môžu.
26.10.2020 - 07:18:11
03
scarinko napísal:
To co bolo dnes v lese dpc? Nejaky manifest? Davali daco zadarmo. Ved tam bola asi cela Bratislava a podla mna aj polovica vychodu. Na kazdom traile, chodniku, lesnej aj inej ceste. Pod lesom vsade auta najblizsie kam sa len da fyzicky prist. Strasne, taku plnku som nezazil nikdy ani v lete. To su tie zakazy ist do obchodu lebo inak by vacsina z nich tvrdla v auparku, avione, eurovei a pod.

Jo, bolo velmi vela .. az do tmy, a aj potom /plasaci boli zaskoceni rychlym padom tmy, svietili si mobilmy) .. ale co maju ti ludia robit, ked vedenie vymyslelo hovadinu. So psom do 100m od baraku, inak nesmies vychadzat, do prirody ale mozes. Cez okres nemas ist, tak namiesto rozptylu sa vsetci napchaju na Zeleznu a Kamzik. Namiesto toho aby vedenie instruovaloi ludi, ze sa treba rozptylit co najviac (napr. po vojenskom lese na Zahori :D) a nebranit v cestovani do prirody a nabadat ludi aby skusali aj mimo bezne trasy (vcera som stretl na ceste, kde som nikdy nikoho nestretol ani na jar asi 10 ludi v skupine .. Rusi alebo Ukrajinci :D) .. tak to potom maju tak. A potom zas bude zle, lebo ludia ... inak velmi vela ludi bolo s detmi. Tato doba moze ludi spojit aj rozdelit. Ti , ktori chcu si najdu k sebe cestu :) A este mali zavriet bufety ..to neviem ci boli zavrete, nesiel som okolo. Ked sa treba rozptylit, bufety su zlo :lol:
26.10.2020 - 08:16:09
04
tomasspura napísal:
Jedini co ma vytacaju su ti zmrdi na bikoch co idu smerom dole, co ta na traily ak ides smerom hore nepustia, vyblokuju (dnes x krat) a este aj vypi.., (tiez dnes). Tych vnimam ako vacsi problem ako pesich.

asi tak .. ta nova choroba trailbikovania do lesov natahala ludi, co tam nepatria
26.10.2020 - 08:18:11
01
scarinko napísal:
rozdiel je v tom ze ten co pitchuje by v tom lese bol tak ci tak ale vacsina ostatnych len preto ze im nedovolia ist na latéčko do shoppingu


Robil si si relevantý prieskum alebo ide len o tvoj pocit? Možno by tí ľudia neboli v lesoch nad Bratislavou, ale v lesoch na Pezinkom či na Záhorí, v Rakúsku či Maďarsku či na hrádzi do Gabčíkova :) Teda mimo okres, kde je oficiálne aktuálne zakázané ísť. A možno tiež frfľali, že oni chodia do prírody kadžý deň a ty tam ideš len preto, že ti zavreli nákupák ;)
26.10.2020 - 08:18:32
06
scarinko napísal:
Zrovna tym vychodom som myslel ukrajincov co si robili diskoteku na kamziku a kazdu chvilu som cakal ze vytiahnu balalajku 😁

Takze ich bolo viac .. inak o tomto velmi nepisu, ale ked boli hranice zavrete, jedna nebola. Teraz su skoro vsetky zavrete a stale jedna nie je. Od jari pisu, ze na nej budu robit prisnejsie kontroly. No a ano . je to presne ta .. SK-UA.
26.10.2020 - 08:23:02
02
Scarinko dávaš si góly do vlastnej brány...
26.10.2020 - 08:28:14
01
pri novom bufete na B.K stála cca 200 metrová rada,na Potočnej tolko áut ešte nikdy nestálo,celé zle
26.10.2020 - 09:29:47
05
keyboard_arrow_up