uz to tu ktosi pisal tu ci v komentaroch pod clankom o Theose ze termoplast (alebo teda Feather kedze to je termoplast/ocel.microvlako/karbon) ma len kellys a ghost. a kedze ghost je klasicke HT xcccko tak Theos je prvy ebike na svete s tymto materialom
26.10.2020 - 13:56:47
00
Zubesuch napísal:
cim sa opustam? pytam sa na nazor na novy lineup Kellys-u s tym, ze som vyjadril svoj. chapem, ze kazdy tovar ma svoje pre a proti.

zaujimam sa o tieto veci presne preto, lebo tu F70 aj F90 zvazujem. totiz ak by v tom bol nejaky realny obrovsky pokrok (nie marketingovy obkec majitela), tak sa mozno oplati zvazit "nadupany" ram s horsim osadenim a potom vykonat nejaky potrebny upgrade (lepsie brzdy napr.) - toto co som ochotny uznat a je mozne, ze to tak je. Stacilo tuto myslienku rozvinut ak k nej mas co povedat.

Na tvojom mieste by som sa na to vy...l. Na každej novinke sa najskôr musia vychytať muchy. Ak máš taký rozpočet, tak zoženieš poriadne rokmi a praxou overené náradie.
A tomu ver, že nejaké nevychytané muchy to mať bude.
26.10.2020 - 14:19:42
02
Ci "kup si bicykel ktory by si si nechel kupit lebo kto vie ci ten novy bude dobry ako hovoria" :-) Este keby to nepovie predajca treku :-) To je ako kup si tu nokiu lebo kto vie aky ten iny telefon bude
26.10.2020 - 15:53:10
00
Tak Thermoplast skúšala v polovici 90-tych rokov Merida a kompletne na tom zahučala (aj ja - Extreme 909)... Tak uvidíme, čo s tým vymysleli Kelyšáci...
26.10.2020 - 16:04:24
00
Je nejaka firma kde vedia opravovat aj pukpuk z thermoplastu?
26.10.2020 - 18:38:04
00
Vždy je to kompozit dvoch aleboslebo viacerých materiálov. Ak ke oceľové mikrovlákno na ťah,na tlak tam je čo,ten termoplast?
26.10.2020 - 20:05:10
00
Mikee napísal:
Ci "kup si bicykel ktory by si si nechel kupit lebo kto vie ci ten novy bude dobry ako hovoria" :-) Este keby to nepovie predajca treku :-) To je ako kup si tu nokiu lebo kto vie aky ten iny telefon bude

Neviem prečo rýpeš...neviem kto je tu predajca TREKU. Ja som iba fanda TREKU a zatiaľ mám iba pozitívne skúsenosti. A nevidím v mojom poste, že by som mu radil práve TREK. Ale tiež som čakal a práve pri TREKU kým vychytajú muchy na starších modeloch a hlavne no nový BOSCH 4 GEN. A oplatilo sa.
27.10.2020 - 10:17:03
00
S tymi nazormi je to tazke, nie len tu na stranke...
Mne osobne sa ten theos f dost paci, 90tka mi pride tak relativne ok aj cenovo, vsetci teraz pytaju vela penazi za skoro top/top vybavene bajky. Okolo 6000 sa daju kupit uz ozaj dobre vybavene bajky. Ked to budu mat vychytane, ja by som do neho kludne siel, ale ludia povedia ze tolko penazi za Kellys...
To je ako ked niekto kupi bmw 5 v socke, ja by som radsej za tie peniaze zobral superba v L&K.
27.10.2020 - 14:37:01
10
mne na znacke vobec nezalezi.

na druhu stranu je pravda, ze nerad by som po roku zistil, ze moj 6K+ ebajk, je totalne outdated, lebo Feather je dramaticky lepsi material pre ram ebiku ako carbon a prechadzaju naň vsetci vyrobcovia. A to nie z dovodu, ze by som ho chcel po roku predavat, ale skor preto, ze som mohol zvolit ram z tohto material uz dnes.

Je o tom strasne malo informacii a ak tak len marketingove zvasty z velkej casti.

Na F90 by mi ani nevadila cenovka... vadi to Di2 11sp, je to zbytocne, nachylnejsie a este to ma mensi rozsah.
27.10.2020 - 16:18:33
00
Di2 je vynikajúca vec... Rýchla, presná a na ebajku bez ďalších zbytočných starostí, keďže je napojená na hlavnú baterku... A menší rozsah? Ja osobne napríklad skôr nechápem na ebajkoch Eagle a iné 12 sp. systémy... Tenšie reťaze, tenšie pastorky, tenšie prevodníky = menšia výdrž, vyššia citlivosť na rozladenie... Ale zas - každý nech si vyberie to, čo mu sedí (bude sedieť)...
27.10.2020 - 16:27:54
03
napojená na hlavnú baterku akym sposobom? Dobija sa z hlavnej baterky, alebo je odkazana na hlavnu baterku... tzn. ked vybijem baterku "do mrte" doradil som?
27.10.2020 - 16:41:34
00
Nie nie, riadiaca jednotka Ti pri vybití batérie odpojí pohon o niečo skôr, aby si, aj keď už ideš len "za vlastné", ešte mohol radiť...
27.10.2020 - 16:48:08
00
Ten odber di2 je na tu obrovsku baterku tak maly ze by radil asi este velmi velmi dlho
27.10.2020 - 17:07:06
00
Ahojte na mojom kellyse am70 mám chip ktorý ale bike registruje a občas vyhodí chybu a vypne potrebný reštart niekedy 3-4 krát.je to veľmi otravné.nove ebiky sa údajne vôbec nebudú dať odblokovať.to bude zábava na bike za 7600 e sa voziť 25kou.....
30.10.2020 - 21:46:48
00
Shimano sa čipuje jednoducho a funkčne cez nejakú apku. Obštrukcie robí iba Bosch CX.
Na normálnom bajku sa viac ako 25 km/h do kopca nevozíš. Pri MTB to nevidím ako zásadný problém.
30.10.2020 - 22:23:13
00
keyboard_arrow_up