Čaute. Jazdím po jednotlivych okresoch, cesty, hory. Chcem si však zaznamenavat kolko km som v dannom okrese prešiel. Na cestach nieje problém, horšie je to v horách. Poznáte nejaku aplikáciu ktorá by mi vedela rozdelit najazdene kilometre podla toho v ktorom okrese našlapané boli ?
31.10.2020 - 19:38:53
00
media.giphy.com
01.11.2020 - 14:04:58
01
s kamaratom sme tandem, ktory chce postupne pokym nedôjdeme do dôchodkoveho veku :-)) prejst všetky dediny, mestá na SVK. Pričom si vždy pri vstupnej tabuli do obce urobime foto. Nehladame však najmenšiu cestu odporu,t.j že len po asfalt.cestach ale brazdime okres aj cez polne,horske, lesné cesty. V horach však stracame orientaciu v ktorom okrese sme. Pri tpmto našom putovaní si však mienime archivovat aj počet našlapanych km v dannom okrese, ktory sme potrebovali k tomu, aby sme dosiahli všetky obce, mesta v nom. Tak len preto, pre zabavu :-). Viem nato dojst takže si v grafickom programe nastavim foto najazdenej trate s určitym stupnom priehladnosti a priložim ho k mape okresu s rovnakou mierkou. Ale rad by som sa tomuto vyhol, ak existuje niečo načo sa pýtam v predošlej správe.
01.11.2020 - 15:31:43
02
Ja si všetky jazdy zaznamemávam Locusom a ten dokaže vybrate trasy potom aj zobraziť na mape pripadne urobiť štatistiku výjazdov, najazdené km, nastúpané m, časy.
03.11.2020 - 18:14:47
00
V poriadku , trat si zaznamenavame aj my. Idemi o niečo také čo by dokazalo tie km prerozdelit, že kolko v ktorom okrese bolo, aby sme to nemuseli odhadovať ked sa v horach nachadzame.
03.11.2020 - 21:02:29
00
keyboard_arrow_up