Z tym kondikom by to aj slo, aj nad niecim takym som rozmyslal, ale tam by podla mna dost skakala rucicka, keby si siel po hrboloch, ...

Nemyslím, že by ručička skákala, pretože oska ručičky je v podstate rovnobežne s krkom vidlice (impulz sa tym rusi) a naviac su analog. voltmetre viac alebo menej zatlmene (hodil by sa s vacsim tlmenim). Cislicove riesenie nie je problem vymysliet (procesor, s akymkolvek vystupom, aj krok. motorom), metody merania rychlosti su zname (pri malej frekvencii je vhodne merat cas medzi dvoma impulzami, pri dostatocnej frekvencii pocitat pocet impulzov za jednotku casu), ale spravit to v prijatelnej velkosti a s malou spotrebou - to vidim ako problem.
Kedze uz nic rozumneho do debaty neviem priniest, koncim.
01.05.2006 - 18:11:11
00
Giro, ja som to s tym zrychlenim myslel vazne, ale vsak no dobre.. :)

Ved ja ti verim. Ked to dobre rozkurim dole rovnou horou, tak tu 60ku dam mozno aj za 5 sekund 8) To bolo len tak, aby rec nestala.
01.05.2006 - 23:13:44
00
<<<<<Pozri sem>>>>>>

Mne to neda spavat...znova som hladal na nete a tu je nieco podobne, len skoda ze je to v MPH :( a nasiel som aj verziu s podsvietenim :)
02.05.2006 - 18:49:59
00
no, to ci nasiel vyzera byt celkom dobre, je to specialized, takze v pohode... skoda len, ze je to v MPH,ale snad sa niekde najde aj KMH verzia.. a cena neni strasna
02.05.2006 - 19:05:44
00
NO, ani mne to nedalo, kukal som na nete aj ja (zlaty Google :) , a nasiel som nieco viac, dam sem link, a potom stahujte tie PDF subory kde je napisane Speed zone... tam je to celkom detailne opisane, ja som jeden stiahol, a dozvedel som sa, ze sa predava aj KMH verzia... http://www.specialized.com/sbcEquipManu ... site=10085

A prepacte mi za asi zle vlozeny link,ale inak mi to neslo :)

edit linku by PaliG
02.05.2006 - 19:12:22
00
keyboard_arrow_up