ja som mal minule zazitok. krutil som si po hlavnej a predomnou zienka v aute isla si pomalicky tak reku fajn, aspon sa mi dobre ide v zavese...zrazu pocujem nahlive truuuubenie v kuse... zienka odbocila do praveho odbocovacieho pruhu, ja vstrednom pokracujem rovno mam zelenu akurat, otocim sa ci to namna truuuuubi paanko a zrazu pozeram ved on ide v lavom pruhu odbocujuc a nieco gestikuluje namna oboma rukami... ukazujem mu zee ved ja idem rovno ale zjavne bol v amoku lebo 5sekund som mu zavadzial kym sa mohol zaradit do toho laveho pruhu... pritom som siel ako vzdy cca 20cm od kraja ciary pruhu.no nepomohlo nic tak dostal fuck off a ideme dalej.
05.11.2020 - 10:44:54
00
Súčasná situácia normálnemu správaniu moc neprispieva...
05.11.2020 - 13:20:19
02
06.11.2020 - 09:51:51
06
to nech si pozru vodiči každe rano pred nasadnutim do škatul.
06.11.2020 - 10:12:45
00
Komentáre samozrejme nesklamali, presne tak ako sa na Slovensko patrí. Pozriem sa tam ešte poobede nech si trošku zvýšim tlak.
06.11.2020 - 10:37:36
00
zhrniem ich za teba..cyklisti poiebani...nech sa neiebu po ceste, tam nemaju co robit maju cyklo chodniky. zabil by som ich vsetkych, nervy mi robia
06.11.2020 - 11:43:48
43
V meste je to o držku. Mimo mestá lepšie, aj keď pri každom výjazde sa zamýšľam prečo je taký problém s autom prejsť stredovú čiaru keď oproti nič nejde a dať mi tých sk....nych 150 cm.
06.11.2020 - 12:07:56
04
Toto ani mne nie je jasne. Naposledy ma dojal jeden vodic, co ma na okreske ofical na tesnotu, len minimalne prekrocil stredovu ciaru a par sto metrov dalej si to valil stredom cesty kvoli nerovnostiam na pravej strane cesty. Podotykam, ze to boli zaplatane vymoly, cez ktore som potom presiel na cestaku :/
06.11.2020 - 15:01:21
02
Niektorí vidia jazdný pruh ako bariéru ktorú za žiadnych okolností nemožno opustiť. Preto aj po predbehnutí okamžite idú späť čo najviac k pravému okraju vozovky. Skoro to vyzerá ako losí test.
06.11.2020 - 15:56:37
00
Ako vravieva agresivni ridic na YouTube: "cara neni zed" :D
06.11.2020 - 18:11:19
01
Mňa iritujú kkti, čo ma predbehnú a vzápätí tesne predo mnou odbočia doľava (UK)
07.11.2020 - 15:40:37
00
Joe70 chcem sa ťa spýtať,že ako by si porovnal jazdenie v UK a na SK? Ćo sa týka správania vodičov,stav ciest atď.Lebo môj kamoš ktorý pracoval pred cca 10 rokmi v v Anglicku,tak teda nebol z toho veľmi nadšený,myslel si,že to tam bude podstatne lepšie,ako u nás.Dochádzal do práce každý deň 5km na bicykli a cez víkend jazdil aj dlhšie trasy.
07.11.2020 - 18:00:49
00
Cesty sú tu katastrofálne. Úzke, 99% bez krajníc, výtlky, hrubý asfalt. Na cesťáku je to dosť utrpenie. V strede cesty obrovské cat's eyes pravdepodobne sponzorované britskou asociáciou pneuservisov. Keď niekam ideš po obyčajných cestách máš problém sa vyčúrať. Všade ostnaté ploty okolo cesty. Prešiel som Britániu 2x z juhu až po Inverness a všade je to rovnaké.
Čo sa týka vodičov, tak všeobecne sú samozrejme slušnejší. To je asi všade na západe. Pred prechodmi pre chodcov poslušne zastavujú. Keď je na ceste prekážka, zastaví vždy vodič ktorí má jazdný pruh voľný a má de facto prednosť. Ak nie, tak je to imigrant z východu. Veľmi ma irituje, keď odbočujem na križovatke doprava na hlavnú cestu a väčšinou má oproti stojace auto ktoré ide rovno púšťa. Môže sa stať že sa pohne a v prípade nehody som ja na vine.
Na bicykli keď idem je to rôzne. Niekto ma lízne tesne, niekto po opačnej krajnici. Na vidieckych úzkych cestách sa mi často stáva, že za mnou ide auto a nepredbehne ma, aj keď cesta má 3 m a ja idem tesne po krajnici. Doslova ho musím pustiť. Alebo ide oproti auto na takej ceste a zastane na passing place a čaká kým prejdem. Ja makám ako o dušu, lebo mi to je blbé. Pritom by sme sa obišli.
Keď som sem prišiel, raz som vyrazil na bicykel a tri roky stál na chodbe. Reku po tých úzkych cestách bez krajníc jazdiť nebudem. Cez jarné korona prázdniny som začal jazdiť a teraz jazdím každý deň 50 km do práce na ebajku a v sobotu 150 km na cesťáku. Väčšinou sú vodiči ohľaduplní.
07.11.2020 - 18:31:16
06
Pri GB sa mi vynorí video, kde cyklisti odkopavali spätňaky. A spolucestujúci na autách, ako pri obiehaní cyklistov otvaralu za jazdy dvere a skopávali cyklistov do jarku. Ale možno sa mylim a bolo to v Škótsku.
07.11.2020 - 20:02:24
00
dnes takto,,,
https://ulozto.sk/file/yw3GmE6pnmV4/blb-mp4
08.11.2020 - 15:30:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up