ENDOMONDO
31.decembra konči fungovanie Endomonda a podľa návodu som si už preklopil záznamy do sesterskej aplikácie UA MapMyRide. Na moje sklamanie ako časovkára tam chýba (vo free verzii) rozpis jazdy po 1 km na Endomondo sa dalo dokonca prepnúť na 500m. Druhá vec je že mapa jazdy je tiež bez označenia prejazdov po 1km.
Chcel by som sa opýtať doterajších užívateľov Endomonda akú aplikáciu budú používať teraz? Samozrejme Stravu mám a poznám ju ale pre moje potreby bolo Endomondo podstatne lepšie.
05.11.2020 - 07:33:41
00
Obree vyskúšaj locus. Tam je 10, 5, 2, 1 km alebo si môžeš definovať vlastnú vzdialenosť dokonca aj 100m. Ja mám pro verziu, či to pôjde aj vo free verzii treba skúsiť
05.11.2020 - 17:25:23
00
Obree Ak myslíš niečo také... tak to vie Garmin Connect - toto je síce beh ale samozrejme sa to dá nastaviť aj pre cyklistiku. Nemusíš mať Garmin zariadenie (aj keď je to potom menej pohodlné) - vieš tam aktivitu naimportovať

edit: síce tam vieš naiportovať hociaké GPX ale potom tam tie "okruhy" asi nebudeš mať. To robí zariadenie.

Prílohy:

Schránka-1.jpg
Schránka-1.jpg 55.94 KiB thumb_up0thumb_down

05.11.2020 - 19:57:25
11
Ďakujem páni za info. Konkrétne ten Locus v  obchode netuším ktorý to je vyhadzuje mi to skôr mapové apky pod týmto menom. No a Garmin s tým že tam musím exportovať mi nepríde ako úplne ideálne. Dochádzajú maily už aj v slovenčine o konci Endomonda tak snáď sa ozvú a podelia o info aj iný užívatelia.
06.11.2020 - 20:06:58
00
Locus je len pre Android :) A ano, je to primarne mapova aplikacia, ale umoznuje aj trackovanie. Ale je to uplne... nechapem, ako to niekto dokaze pouzivat na trackovanie :D Ale to nechapem pri vsetkych aplikaciach. Proste hodinky / tachac je lepsie riesenie.
06.11.2020 - 21:02:21
01
Namiesto Endomonda ktoré končí, som odskúšal Sportractive. Má to podporu aj hrudných pásov.
Ale fakt je že Endomondo mi bude chýbať.
07.11.2020 - 15:42:43
00
Ma niektorá apka okrem Locusu ešte live tracking? Toto bude chýbať mne.
07.11.2020 - 16:39:28
00
vikino1 RideWithGPS (potrebujes Basic 6 $/mesiac alebo Premium 10 $/mesiac), co je v podstate pre UA nastupca Endomonda. Pripadne Strava (15 Eur/mesacne), alebo keby si mal Garmin alebo Wahoo zariadenie, tak live tracking mas zadara :P
07.11.2020 - 17:01:27
00
Vďaka ale platiť za to sa mi nechce.
07.11.2020 - 17:06:53
00
randy napísal:
Locus je len pre Android :) A ano, je to primarne mapova aplikacia, ale umoznuje aj trackovanie. Ale je to uplne... nechapem, ako to niekto dokaze pouzivat na trackovanie :D Ale to nechapem pri vsetkych aplikaciach. Proste hodinky / tachac je lepsie riesenie.

Bez problemom zaznamenavam vyjazdy Locusom uz zopar rokov.
Online tracking funguje bezproblemovo tiez.
09.11.2020 - 10:41:50
00
Palo TT Ja som nikdy netvrdil, ze to nefunguje. Len to ovladanie... Pohodlnejsie je mat dedikovane zariadenie, kde zaznam spustis na dva-tri stuky.
09.11.2020 - 12:45:00
00
ja pouzivat v telefone aplikaciu Jepster, zatial som nenasiel dovod kupovat garmin alebo nieco podobne, viem tam pridat wattmeter 3s priemer, viem si ulozit viac bicyklov, nahrat gpx mapu a navigovat. jedine obmedzenie je vo vydrzi telefonu ale take dlhe jazdy este nemam heh.
09.11.2020 - 12:49:01
00
randy napísal:
Palo TT Ja som nikdy netvrdil, ze to nefunguje. Len to ovladanie... Pohodlnejsie je mat dedikovane zariadenie, kde zaznam spustis na dva-tri stuky.

V locuse sa dá nastaviť automatické spustenie záznamu trasy pri zapnutí aplikácie, takže to spustíš na jeden klik.
Hodinky nenosím a na bajku by mi navyše vadili.
Drahší cyclocomputer mi je zbytočné kupovať kvôli pár výjazdom navyše ak to v pohode zvládne telefón. Veď veľa ľudí používa samotnú aplikáciu strava na záznam. Navyše telefón nosím vždy pri sebe a viem ho použiť pri viacerých aktivitách ( korčuľovanie, lyžovanie, turistika) okrem plávania.
Viem si tam dodatočne záznam upraviť a mnoho ďaľších vecí. Takže fakt nechápem čo ti vadí na používaní aplikácie na záznam
09.11.2020 - 13:42:33
00
ja som tiez pouzival telefon ako cyklopocitac ,... do momentu kym mi na jednej jame nevyletel z riaditiek a nerobil par metrov kotrmelce po asfalte .... nastastie uz bol starsi (btw prezil len s drobnymi skrabancami ak by to niekoho zaujimalo :D )

byw pouzival som IpBike aplikaciu
09.11.2020 - 14:05:30
00
Ak ma clovek telefon len na zaznam trasy a po zapnuti zaznamenavania ho supne do ruksaku, danemu rieseniu nie je skoro co vytknut. Potom su tu ludia, ktori potrebuju pocas jazdy vidiet zaznamenavane data,mat zariadenie s dlhou vydrzou a kompaktnymi rozmermi. Na tomto fronte mobily s velkymi ,energeticky narocnymi displejmi s vysokym rozlisenim, prehravaju..
09.11.2020 - 14:22:46
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up