ivan

Vieš, že mám rád tvoj suchý humor, ale tu musím podržať stranu kolegom. Toto má naozaj ďaleko do dôsledného lockdownu. Aj keď ekonomické dopady na výkonnosť hospodárstva sú výrazne bližšie k lockdownu ako k bežnému fungovaniu. Teraz prechádzame cez medicínsku stránku krízy. Ale keď sa naplno rozvinú ekonomické dopady, zaplače prinajlepšom pár desiatok tisíc Slovákov... ak tu pravdaže nechceme rozvíjať katastrofické scenáre o dvojcifernej stredno a dlhodobej nezamestnanosti, ku ktorej sa zrejme aj tak dopracujeme, možno už na jar, či po lete 2021, keď sa na trh dovalia ďalší absolventi sociálnej práce zo Sládkovičova či environmentálneho manažmentu zo Skalice.
10.11.2020 - 15:18:46
02
iron.hide na ukraine maju zakaz vychadzania cez vikend - ja len dufam ze nezkopiruje aj toto ked uz tu chce mat opatrenia z celeho sveta.
10.11.2020 - 15:42:36
00
no tak potom budem pracovat cez vikend a jazdit cez tyzden :D
10.11.2020 - 16:02:59
05
SlavoS napísal:
vdaka za upozornenie, moja chyba v tomto...saso
zvyšok platí.


Vsetci su doma ale zvysil sa pocet kradezi sak to je blbost uz na prve pocutie 🤣
10.11.2020 - 18:20:38
00
predsa homeoffice, vykrádajú sami seba :)
10.11.2020 - 18:54:38
03
Tak najnovsie je zakaz vychadzania v noci ? Doteraz to bolo naopak .. amatersky epidemiolog M. postupil na dalsi level, alebo zistili, ze virus chodi len v noci ? . ALe vraj cez leto nastudoval danove zakony a vrhne sa na tuto oblast. Lepsie nez Cerveny Trpaslik :lol:. Ale jedno nejako nechapem .. ako moze jeden clovek ovladat krajinu svojimi napadmi ? Doteraz som bol presvedceny, ze monarchia uz davno nefunguje :^) :^)
10.11.2020 - 18:56:20
08
ItoTí čo aspoň trocha používajú hlavu aj na rozmýšľanie vedia, že ten čas od 1 do 5 v noci, kedy zákaz neplatil, bol z právnych dôvodov, keďže zákaz vychádzania počas núdzového stavu môže byť len na nejaký určený čas. Čiže bolo to nelogické, ale asi právne "čisté". Nedávno som tu kopíroval časť zákona, kde sa o núdzovom stave píše. Treba prečítať...
10.11.2020 - 19:17:23
04
lto napísal:
virus chodi len v noci ?

Tuto blbost citavam uz mesiace. Toto dokaze napisat asi fakt len idiot, ktory nevie kolko je 2+2. Mozno keby si sa nad tym hlbsie zamyslel a dal to do suvislosti, nemusel by si sa pytat taketo nezmysly.
10.11.2020 - 19:18:28
05
lto napísal:
Tak najnovsie je zakaz vychadzania v noci ? Doteraz to bolo naopak .. amatersky epidemiolog M. postupil na dalsi level, alebo zistili, ze virus chodi len v noci ? . ALe vraj cez leto nastudoval danove zakony a vrhne sa na tuto oblast. Lepsie nez Cerveny Trpaslik :lol:. Ale jedno nejako nechapem .. ako moze jeden clovek ovladat krajinu svojimi napadmi ? Doteraz som bol presvedceny, ze monarchia uz davno nefunguje :^) :^)

asi mu ten trpaslík straší vo veži od 1 do 5tej :D treba ho zavrieť
10.11.2020 - 19:21:01
04
A SlavoS s tými krádežami "zabil", jak sa sám usvedčil z toho že píše blbosti 😁😂, ale aspoň uznal svoju chybu, za to palec hore 👍, bo sú tu takí, čo neuznajú ani keď im to ukážeš čierne na bielom... asi viete koho myslím 😂😂😂
10.11.2020 - 19:21:19
04
lto Tiez robis zo seba hlupaka?
Zakaz vychadzania nie je jedinecny len pre SR, ale zavadza sa aj v inych krajinach. Mozes sa o tom docitat napr tu https://en.wikipedia.org/wiki/Curfew A preco vecer? No lebo vecer sa casto chlasce a ked sa chlasce, tak zabrany a zauzivane spravanie ide casto bokom. Cize riziko to moze byt, ci je to skutocny problem a vedie to k sireniu nakazy vedia oni - urcite maju statistiky na zaklade ktorych sa take opatrenie zavadza.
Pan M. je len hovorca, on to cele nevymysla, prezentuje len odporucania epidemiologov + niekto dalsi to spracovava a dava tomu pravnu rovinu. Ak sa pozries co sa deje vo svete, tak velmi podobne opatrenia su aj inde. Kedze nikto nema skusenosti, tak vsetci len skusaju aplikovat nejaky scenar, ktory samozrejme vychadza z pozorovani spravania ludi v krajine.
Keby to prezentoval minister zdravotnictva, alebo niekto z epidemiologov, tak by to malo pre teba vacsiu vahu? Vela z tych ludi sa nerado tolko pretrca v TV, pan M. to ma v povahe, robi to rad a nevadi mu, ked na neho vsetci nadavaju a nenavidia ho. Takze aj preto su opatrenia prezentovane panom M.

bladerunner A man ani nenapadlo, ze to niekto moze interpretovat, ze to nie su kumulativne hodnoty. Preto som dal len vycuc z predchadzajucich rokov na poronanie.
Ale ano, uznal chybu ako jeden z mala.
10.11.2020 - 19:23:52
010
a kde sa chlasce ked su všetky šenky zavreté? to nemá logiku, doma sa bude chlastať aj pred 11tou :D
10.11.2020 - 19:29:47
00
Kde su zavrete?Tu nie,vzdy ked idem na biku okolo krcmy,vonku pred krcmou chloncu pivo a poldeci
10.11.2020 - 19:31:56
01
tak sa pozri do kedy je tam otvorené, v noci určite nie :D
zachvilu to bude ako v rusku, jeden deň sa pije u prveho, duhý u druhého a siedny deň u siedmeho :D
už len pod pazuchu kýbel slaných rybičiek a pod druhu kraton vodky
10.11.2020 - 19:32:55
01
Počul som napríklad, že niekde na dedine majú v krčme hrací automat, tým pádom vraj mali otvorené....😂😂😂
10.11.2020 - 19:36:51
00
keyboard_arrow_up