...zákony a Igorove nariadenia sú deravé ako ústa starej ženy.
Našťastie zajtra (možno už dnes) platiť nebudú.
10.11.2020 - 19:39:18
02
pripomeňme, ako sa v Rusku pije
https://youtu.be/K22iQ_teFpQ
10.11.2020 - 19:42:57
02
na pozadí coroňi, medzitým niekde v Bruseli (neoverené):
https://www.paralelnipolis.cz/evropsti-politici-chteji-trestat-pouziti-matematiky/
10.11.2020 - 19:47:47
00
vážení přátelé ANO

Prílohy:

hovna.jpg
hovna.jpg 42.56 KiB thumb_up0thumb_down

10.11.2020 - 19:50:54
03
Dredd napísal:
ivan

Vieš, že mám rád tvoj suchý humor, ale tu musím podržať stranu kolegom. Toto má naozaj ďaleko do dôsledného lockdownu. Aj keď ekonomické dopady na výkonnosť hospodárstva sú výrazne bližšie k lockdownu ako k bežnému fungovaniu. Teraz prechádzame cez medicínsku stránku krízy. Ale keď sa naplno rozvinú ekonomické dopady, zaplače prinajlepšom pár desiatok tisíc Slovákov... ak tu pravdaže nechceme rozvíjať katastrofické scenáre o dvojcifernej stredno a dlhodobej nezamestnanosti, ku ktorej sa zrejme aj tak dopracujeme, možno už na jar, či po lete 2021, keď sa na trh dovalia ďalší absolventi sociálnej práce zo Sládkovičova či environmentálneho manažmentu zo Skalice.


Odkáž kolegom - cokupitovi, triongovi, ... že môžu reagovat do nemoty. Celoplošné testovanie milionov ľudí naraz v štáte kde nie je možné zatvoriť hranice sú zbytočne vyhodené peniaze, námaha, ... Preto to ani v takých štátoch nikto nerobí.
Niektorí pri moci si myslia, že s ňou je spojený aj patent na rozum. Vedci chceli túto zbytočnú megalomanskú akciu využiť aspoň na získanie nových poznatkov a dočkali sa za to akurát špinenia.


Naposledy upravil ivan dňa 10.11.2020 - 20:33:46, celkovo upravené 1 krát.

10.11.2020 - 20:02:39
07
ale veď to je úplne ideálny stav...o 23 pôjdeš do šenku a o 5 domov :D
10.11.2020 - 20:24:40
02
Otvorenia fitka sa mozno dockame, ale na presparanie dutin :D

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/568332-otvoria-sa-restauracie-hotely-a-posilnovne-rozhodnut-sa-ma-na-stretnuti-s-matovicom/
10.11.2020 - 20:28:30
00
zihadlo 5 napísal:
vážení přátelé ANO

boze ten vtip je tak primitivny ze az zasnem
10.11.2020 - 20:29:58
03
cokupit napísal:
Ale je, poniektori maju uz dlho ten najtvrdsi lockdown a zatemnenie mysle. Ako psychoterapiu im pani doktori naordinovali denne zahlcovat vsetky diskusie na internete svojimi blabolmi. Cim vacsia kravina, tym farebnejsiu pirulku asi od doktora dostanu. Inak si neviem vysvetlit to neunavne vypisovanie srajd.


To píšeš o sebe ? :D Prestaň trepat, žrat politikov, vzdelávaj sa a počúvaj odborníkov.

https://www.cas.sk/clanok/1050040/vrazila-mu-dyku-do-chrbta-epidemiologicka-zmietla-vsetko-co-tvrdil-matovic-pravda-o-testovani/

...
10.11.2020 - 20:44:44
00
no ak budes hladat odbornikov na cas.sk, tak si radsej naordinuj dalsiu farebnu pilulku a id si powattovat
10.11.2020 - 20:46:47
04
tino888 napísal:
boze ten vtip je tak primitivny ze az zasnem

.... rovnaký ako táto rozprava :D
10.11.2020 - 20:53:26
00
ivan napísal:
A tri týžne máš co ? Lockdown...


Ivan, viem, že robím chybu, ale skúsim zareagovať jednorázovo. Ja som reagoval len na túto časť Tvojho tvrdenia (konštatovanie lockdownu, lebo to, čo máme, nie je lockdown). Na nič iné, preto sa nemôžem ubrániť dojmu, že prostredníctvom reakcie na mňa reaguješ vlastne na iných, ktorých si spomínal.
10.11.2020 - 21:03:00
01
RoyalNatal napísal:
no ak budes hladat odbornikov na cas.sk, tak si radsej naordinuj dalsiu farebnu pilulku a id si powattovat


Počuvaj pilulkovo - wattový Štefan. :D Matematik Kollár, jeden z najlepších biochemikov Čekan, ... o ktorých sa píše v článkoch v Novom čase nie sú odborníci ? Ta kto potom už ? ty ? :D cokupit ? :D Nevadí vám, že váš megaloman, zahmlievač mysle strká hlavu do piesku? Vieš kolko PCR testov bolo urobených minulý pondelok a utorok ? 40 471. A vieš kolko ich bolo urobených tento pondelok a utorok 11 769.
10.11.2020 - 21:15:21
00
cesko bola na covid mape ako jedina krajina bordova s dennym prirastkom pozitivnych - cakal som hororove spravy a stale nic. nic moc nezaviedli co sa tyka opatreni a dnes maju tak polovicny prirastok pozitivnych. ziaden horor sa nekona.
no u nas kazdy den cakame ako sa jeden psychopat vyspi a co nam prikaze aby sme vyhrali tento boj nad smrtiacou pandemiou - zacina mi to trosku vadit.
10.11.2020 - 21:19:53
06
randy napísal:
lto Tiez robis zo seba hlupaka?
Zakaz vychadzania nie je jedinecny len pre SR, ale zavadza sa aj v inych krajinach.

Cize povolene vychadzanie posledne 2 tyzdne v noci od 1:00 do 5:00 je potom co ? Alebo si si to nevsimol :D .. ale mal by si si to rychlo pozriet, predtym, nez niekoho nazves hlupakom. Sice to uz zacina byt standard, hlavne trnavsky, mam pocit /asi zly vzduch, alebo blizka jadrova elektraren, neviem/, alebo sa skus ist prebehnut .. este kym sa da :D

Btw, tych epidemiologov, na zaklade odporucani ktory to robi , to su ktori ? Lebo zatial viem len o tom, ze samotni odbornici o tom nic nevedia :) Jaj, ty myslis tych novych .. Krajciho a Matovica, tak to hej, to moze byt :lol: :rofl:
10.11.2020 - 21:26:16
01
keyboard_arrow_up