Nj, co sa tyka mojej starej 26", tak som si pre istotu nechal vsetko, nic z nahradnych veci som zatial nevyhodil :)
Len musim dokupit zopar plastov na 29", pre istotu do zasoby. A rozmyslam ze rovno aj kolesa.
13.11.2020 - 13:05:42
00
Kenzel si uz tusim robi vlastne ramy, takze este tie komponenty...Rusaci nerobia nic? By som sa cudoval :)
Ja mam zasobu asi vsetkeho. A bowdeny a lanka snad nebudu podpultovka.


Naposledy upravil Hosť dňa 13.11.2020 - 13:11:08, celkovo upravené 1 krát.

13.11.2020 - 13:06:47
00
lto napísal:

Ano mam a tie linky potvrdzuju, ze Cina je zadlzena podobne ako ini kapitalisti. Ten prvy link je 2017 btw, ked uz bezhlavo postujes odkazy. Cinsky dlh/HDP je porovnatelny s nemeckym. Po 2021 stavim tvoje bicykle na to, ze Cina bude na tom horsie ako Nemecko.
#koronaofftopic
13.11.2020 - 13:10:28
00
Dobre to chápem, že Matovič plošne otvára kiná, divadlá, kostoly, atď. všade? Na kerú Máriu sme testovali celú republiku, keď to nebudú rozlišovať? Najzasiahnutejšie regióny by som zavrel, ani by z nich nemohli vystrčiť nos a tie málo nakazené by zas mohli otvoriť aj gastro, samozrejme s nejakými obmedzaniami. A ten jeho výplod proti Sulíkovi, kua, ten Matovič je úplný magor.
13.11.2020 - 14:40:36
08
Zhyckani sme tu vsetci :D

---
14:08 SVET Ruský študent sa posťažoval gubernátorovi Omskej oblasti na Sibíri, že sa pre distančnú výučbu musí šplhať do korún stromov, inak sa na vidieku k internetu nepripojí. Patrí totiž k vysokoškolákom, ktorým úrady na pokyn gubernátora nariadili učiť sa na diaľku z domova.

V korune brezy, z ktorej adresoval aj svoju sťažnosť, ale v sibírskych mrazoch už dostal zápal pľúc. "Musím chodiť do lesa, 300 metrov od dediny a šplhať sa na brezu. Som tu vo výške osem metrov," povedal Alexej Dudoladov v príspevku na internete, adresovanom gubernátorovi.

V dedine samotnej je totiž internet taký slabý, že nezvláda záťaž, a tak sa musí mladík dostať na strom, aby sa mohol pripojiť k aplikácii, prostredníctvom ktorej sa výučba odohráva. Ak by sa nepripojil, mal by neospravedlnenú absenciu.

Úrady podľa servera Newsru.com zareagovali a sľúbili študentovi, že preňho vypracujú individuálny študijný plán.
--
https://domov.sme.sk/c/22533328/koronavirus-na-slovensku-spravy-mapa-opatrenia-13-11-2020.html

Pali65: je, sak to vieme uz davno :D .. mozno ma na to aj papier, ktovie :D
13.11.2020 - 14:56:40
05
Tesi ma, ze na plavarni bude moct byt 6 ludi na 15 m2 :) Dajme si taky priklad - bazen ma 25 m, bezna plavecka draha ma 2,5 m a podla toho pravidla 6 ludi/15m2 nam vychadza, ze tam mozeme nasackovat 25 ludi. Kedze uz pri 10tich ludoch je to o hubu, tak v podstate nemame ziadne obmedzenia :D

Tak nie - uz je to upravene, ze max 6 ludi (to v drahe, ci v bazene, ci v celej budove?) a 15 m2 na osobu :D


Naposledy upravil randy dňa 13.11.2020 - 15:42:30, celkovo upravené 1 krát.

13.11.2020 - 15:38:07
00
Podla mna dostal ultimatum od cirkvi, tak radsej otvoril aj ine prevadzky.

Alebo vidia, ze plosne testovanie az taky zazrak nebol a potrebuju sa na nieco za tyzden/dva vyhovorit, aby tu bol konecne vytuzeny lockdown cez Vianoce.
13.11.2020 - 15:41:58
00
matt napísal:
sice ma vobec nezaujima co "Dezoláti na Hlavných správach odhalili" ( pretoze na HS nemam ziaden dovod ist nieco citat ), ale o to viac mi vie zdvihnut tlak ak ktokolvek napise nieco v zmysle "Túto tému je čas zamknúť". Ved ak sa niekomu nejaka tema nepaci, nie je lahsie riesenie, ako ju ignorovat... Nic v zlom, ale mam pocit ze si vobec nevazime demokraciu a posledne tyzdne mi to len potvrdzuju. Sice som rok 1968 nezazil, ale mam v sebe tieto dni akysi neprijemny vnutorny pocit, ze tak ako sa teraz citim ja, sa vtedy citilo mnozstvo ludi...

Ako sorry ale to fakt nemáš kúska zmyslu pre humor? Smutné.
Btw, zase obrat o 180°. Matovič ide takmer všetko otvoriť. Opäť bude 50% ľudí nadšených a 50% ho bude preklínať. Ale nič si z toho nerobte. V UK sme včera zaznamenali 50% nárast prípadov oproti bežnému priemeru, ale vláda tvrdí, že R číslo klesá a opatrenia sú úspešné. Minister dopravy zároveň avizoval, že opäť povolia cestovať a zmiernia opatrenia na hraniciach. Ja to vítam. Dostanem sa cez Vianoce na Slovensko. Ale je to z hľadiska covidu totálny nezmysel. Lenže letecké spoločnosti krachujú. Každá krajina má svojho Matoviča aj Sulíka. Akurát len málo krajín má svojho Fica a želalo by si dokonca jeho návrat. V tom sú Slováci špecifickí.
13.11.2020 - 15:50:59
02
randy napísal:
Tesi ma, ze na plavarni bude moct byt 6 ludi na 15 m2 :) Dajme si taky priklad - bazen ma 25 m, bezna plavecka draha ma 2,5 m a podla toho pravidla 6 ludi/15m2 nam vychadza, ze tam mozeme nasackovat 25 ludi. Kedze uz pri 10tich ludoch je to o hubu, tak v podstate nemame ziadne obmedzenia :D

Tak nie - uz je to upravene, ze max 6 ludi (to v drahe, ci v bazene, ci v celej budove?) a 15 m2 na osobu :D

no akurat som ti siel pisat ze to je 6 max na celu plavaren :)
a v kine kludne aj sto :)
13.11.2020 - 15:54:14
00
scarinko tak ale v kine sa nepije oslintana (teda nie len oslintana..hehe) voda :)))
13.11.2020 - 16:08:01
02
V bazene je tolko chloru ze korona tam neprezije ani prd
13.11.2020 - 16:09:54
00
How should vaccination against Covid-19 work?
https://eclecticlight.co/2020/11/13/how-should-vaccination-against-covid-19-work/
13.11.2020 - 16:32:09
00
Kino u nas byvalo prazdne aj pred pandemiou. Stazovali sa, ze listky ani nepokryju naklady.
V divadle som nebol v zivote a nepoznam osobne nikoho co tam niekedy bol. Pravdepodobne hraju v divadle len v Bratislave. U nas byvaju len konterty hudobynch skupin, vacsinou vonku na jarmokoch. Ked sa v tv spomina divadlo, tak vzdy je to v Bratislave.
Tiez nepoznam nikoho, co niekedy chodil do fitnescentra, ale poznam velmi vela ludi co behavaju po hradzi, bicykluju, turistikuju, horolezci, lyzuju, hraju futbal, hokej, dzudo, karate, plavanie, tenis a posilnovacie naradie maju doma. Asi zase len Bratislava, a pracovnici v administrativnych budovach v centre.
13.11.2020 - 16:40:34
01
Vsetko co si vymenoval sa da v podstate absolvovat bez toho, aby som za to niekomu platit. A to je dovod, preco tieto veci nemaju pocas krizy sancu na prezitie. Navyse pridana hodnota je taka mizerna, ze to moze oslovovat len ludi bez fantazie a cistych konzumentov. Hovorit o umeni v 21.storoci, je ako hovorit o oaze na pusti. Cista fatamorgana.
13.11.2020 - 17:07:47
00
Hosť napísal:
Kino u nas byvalo prazdne aj pred pandemiou. Stazovali sa, ze listky ani nepokryju naklady.
V divadle som nebol v zivote a nepoznam osobne nikoho co tam niekedy bol. Pravdepodobne hraju v divadle len v Bratislave. U nas byvaju len konterty hudobynch skupin, vacsinou vonku na jarmokoch. Ked sa v tv spomina divadlo, tak vzdy je to v Bratislave.
Tiez nepoznam nikoho, co niekedy chodil do fitnescentra, ale poznam velmi vela ludi co behavaju po hradzi, bicykluju, turistikuju, horolezci, lyzuju, hraju futbal, hokej, dzudo, karate, plavanie, tenis a posilnovacie naradie maju doma. Asi zase len Bratislava, a pracovnici v administrativnych budovach v centre.


Toto je dobré :D Vuk. Ja poznám jednu čo už bola v divadle :D Sestrina dcéra - herečka. Hrala aj Annu Javorovú v Ženskom zákone v Štátnom divadle Košice, ... Na tom predstavení som bol zadarmo. Pracovne, bez rúška, ešte pred koronou :D
13.11.2020 - 17:29:07
00
keyboard_arrow_up