triki napísal:
robiť jednoduché skratky,že všetci čo tam protestujú sú extrém sa môže veľmi rýchlo vypomstiť.


neviem ako boli organizovane protesty na vsetkych miestach svk, ale ak niekto ide na protest organizovany fasistami, komunistami, nacistami.... zostava tam aj po slovach ako co boli odznene vyssie, tak to ziadna skratka nieje. Ten clovek sa totizto hlasi k spolupraci s takymito ludmi. O co lepsi potom je?
17.11.2020 - 20:06:12
05
skorpion napísal:
ked su nespokojni, musia mat riesenie, ktore ich uspokoji. Mna zaujima, ake to je. Pretoze zatial som ziadne nepocul. Nemozes povedat, ze nejake riesenie je zle, ked nemas ine (lepsie).


chapem kam tym smerujes, ale toto proste nieje (nevyhnutne) tak.
Navyse, v tomto konkretnom pripade je tolko moznych pristupov ktore su vysoko pravdepodobne omnoho lepsie oproti tomu co robi SVK dost vela. Matelko sa tvari ze do sveta priniesol nieco zazracne s celonarodnym testovanim, ale to ze Juzna Korea, Taiwan, Japonsko.... nam ukazali ako sa to robi, uz niekedy v marci, mu asi jaksi uslo, napriklad pocas toho ako bol v lete na svadobnej oslave ;). Radsej pomlcme o jeho chaotickych/psycho pristupoch k vyhlasovaniu opatreni, ich zmenam ktore su horsie ako zmena nalad pri chlapovi so soplikom/babou s kramami, a pod... a to ze nepocuva vedcov, ktori sa napriklad pribalovym letakom aj rozumeju, narozdiel od tohoto panacika co "ten diplom si zasluzi za svoju firmu prevedenu na manzelku"....
17.11.2020 - 20:12:16
05
Mňa na tomto všetkom zaráža a vytáča fakt, že dva týždne dopredu Mikulec hovorí o protizákonnosti protestov a dnes nič. Kto bol organizátor protestu v čase zákazu? SMER a KO.KOTLEBY... Zavrieť podľa pravidiel núdzového stavu.
Policajtov si vážim ale tento ich šéf nemá gule na to aby dával rozkazy.
17.11.2020 - 20:20:40
00
***** a slnieckarska cvarga nevedia nič iné len nalepkovat toho kto sa im nehodí. Nikto nemôže mať podľa nich vlastný názor iný ako oni majú. Jediný ich argument je: že iba oni majú pravdu. Zvyšok je KSS, FitCo., Kotleba. Jednoducho dúhový nadludia až bohovia. Vďaka za vaše osvietenie
17.11.2020 - 20:22:54
01
nadavky, slnieckari, generalizovanie, gramatika na urovni pomocnej skoly a to najdolezitejsie - obvinovanie druhych z toho co sam robi...
17.11.2020 - 20:33:32
12
stanos4 napísal:
chapem kam tym smerujes, ale toto proste nieje (nevyhnutne) tak.
Navyse, v tomto konkretnom pripade je tolko moznych pristupov ktore su vysoko pravdepodobne omnoho lepsie oproti tomu co robi SVK dost vela. Matelko sa tvari ze do sveta priniesol nieco zazracne s celonarodnym testovanim, ale to ze Juzna Korea, Taiwan, Japonsko.... nam ukazali ako sa to robi, uz niekedy v marci, mu asi jaksi uslo, napriklad pocas toho ako bol v lete na svadobnej oslave ;). Radsej pomlcme o jeho chaotickych/psycho pristupoch k vyhlasovaniu opatreni, ich zmenam ktore su horsie ako zmena nalad pri chlapovi so soplikom/babou s kramami, a pod... a to ze nepocuva vedcov, ktori sa napriklad pribalovym letakom aj rozumeju, narozdiel od tohoto panacika co "ten diplom si zasluzi za svoju firmu prevedenu na manzelku"....

Popravde neviem presne, cim to dosiahli vo vychodnej Azii. Nejake chabe info si pamatam, ze na Taiwane to spravili cez aplikaciu / trasovanie v smartfonoch (?). Vieme ako tato snaha dopadla u nas - na sude / protesty tych istych ludi, ako protestuju teraz. Ale drviva vacsina statov ide metodou pokus-omyl, takze tazko teraz povedat, ze nejake riesenie je vyslovene dobre, alebo zle. Neriesim, co Matovic "stvara" na tlacovkach. Opatrenia sa tvoria chaoticky, to je bez debaty. Ale v hrubych rysoch (a v roznych urovniach) idu vsetky staty nasledovne: ruska, zatvorene prevadzky, zakaz hromadnych podujati, zatvorene hranice. Myslim, ze ani sucasni protestujuci hlbsie ako v hrubych rysoch nepremyslaju. Ani mna nezaujimaju detailne plany, co by protestujuci robili. Preto som sa pytal: OK, zrusime opatrenia, pocet hospitalizovanych zacne rast (to nie je zasa taka komplikovana matematika), nemocnice sa zaplnia, personal sa kapacitne vycerpa, stovky ludi cakaju na hospitalizaciu a nie je kam. Co teda dalej? To je len jedna zakladna otazka, ktoru nemoze byt problem zodpovedat, ked teda ziadaju zrusenie protiepidemickych opatreni. Nemozu skratka ziadat zrusenie nejakeho riesenia (nech uz akokolvek diskutabilneho) a neponuknut ziadne ine riesenie. To by bol nekonecny pribeh.
17.11.2020 - 20:36:50
01
Arcey napísal:

Lebo sú to babráci. Celá tá anketa je nezmysel. Ak sa z danej IP adresy hlasovalo, ďalšie hlasovanie je možné po dvoch hodinách. To je akože ochrana pred slniečkármi od Sorosa. Hlas Smeru si ale aj tak spraví výsledok aký chce. Ako ruské voľby. Priebežné výsledky to nezobrazuje. Som mu tam šupol zopár negatívnych hlasovaní cez VPN
17.11.2020 - 20:40:52
00
skorpion ja som sa vyjadroval hlavne k tvojmu statementu ze "Nemozes povedat, ze nejake riesenie je zle, ked nemas ine (lepsie).". To ze ti ludia co boli na namestiach, resp. velka vacsina z nich rozmysla v medziach "rusko mi skodi bo brani CO2" a sucasne "jak ti rusko moze pomoct ked nefiltruje sars-cov-2 virus".... je nieco ine. Kazdopadne to neznamena, ze ci uz oni, alebo hockto, nemoze kritizovat "riesenie" ktore nieje dobre, bez toho aby vedel o nejakom lepsom rieseni (cela veda je vpodstate o tomto, a prist s lepsimi rieseniami casto trva roky, a nefungujuce veci maju dovtedy v lepsom pripade "akademicky" zmysel)
17.11.2020 - 20:43:43
00
a btw, k tomu tw/jk/jp - bola to suhra viacerych faktorov, minimalne nasledovne (ale tiez to uz od isteho momentu nesledujem): uzavretie hranic, znizenie mobility (cez napr. zakaz podujati), velmi dosledne trasovanie a masivne kontinualne testovanie. Nic z toho na svk nefunguje (a popravde ani vo zvysku sveta).
17.11.2020 - 20:46:19
00
Satanwagen napísal:
***** a slnieckarska cvarga nevedia nič iné len nalepkovat toho kto sa im nehodí. Nikto nemôže mať podľa nich vlastný názor iný ako oni majú. Jediný ich argument je: že iba oni majú pravdu. Zvyšok je KSS, FitCo., Kotleba. Jednoducho dúhový nadludia až bohovia. Vďaka za vaše osvietenie


Neuveríš, ale práve si opísal správanie Fica a Kotlebu. Aj oni si myslia, že sú nadľudia a len ich názor je ten správny a všedcia ostatní len klamú. A samozrejme nálepkujú všetkých, ktorí s nimi nesúhlasia.
17.11.2020 - 21:23:26
04
Perfektný text na FB v tomto profile:

Dnes sa v uliciach zišli masovo len dva druhy ľudí. To najhoršie a to najsprostejšie, čo v republike máme.
Komunista Fico, arizátorský synáčik a zdiskreditovaný putinofil Čarnogurský, fašisti Kotleba, Uhrík a Mazurek, predseda KSS, dopletený hlupák Marček. Také panoptikum toho najhoršieho, čo doma máme, že zvetraný zlatý bažant spred dvoch dní len ticho šúcha nohami. Fašista Uhrík porovnávajúci protipandemické opatrenia s rokom 1939, pričom mu zrazu nerobí problém, že nie je historik. Čarnogurský tliachajúci o vojne s Ruskom, lebo Biden vyhral voľby a vyzývajúci na založenie koordinačnej rady mimoparlamentných strán. Najsmiešnejšie je, že tieto stratené existencie po vražde Jána a Martiny pospolu verklíkovali, že vláda má mandát na základe volieb. Dal som snáď každý dostupný stream, vypočul si planktón a hoci som počul kopu hlúpostí, riešenie som nepočul ani jedno. Nič. Nula. Len Matovič je vírus a keď zmizne Matovič, zmizne vírus. Tak hlúpy a tupý názor, že viac sa nedá.
Toľko k tomu najhoršiemu na Slovensku. To najsprostejšie bolo všetko ostatné. Resp. Všetci. Ktokoľvek, čo tam bol s komunistami, fašistami, tlieskal im, skandoval s nimi, je taká istá čvarga ako oni, možno ešte trochu horšia, lebo im tie donebavolajúce sprostosti verí. Ak si tlieskal na výročie nežnej Ficovi, Mazurekovi, Čarnogurskému, alebo vlastne ktorémukoľvek z tejto bandy nedostatočných, nie si slušný človek, ale obyčajný a sebecký tupý ch*j a zaslúžiš si každý posmech, ktorý kvôli svojej účasti dostaneš.
Si ukážková ovca, ideálny nástroj populistov bez mozgu a ja ti gratulujem, zase si sa nechal využiť bandou zločincov a ľudí, ktorí nemajú v slušnej spoločnosti miesto. Každý z vás si zaslúži pokutu v hornej hranici, posmech a hanbu.
Toto nie je o opatreniach. Keby bolo, prišla by tá sebranka s aspoň nejakými riešeniami. Oni ale prišli len s prázdnymi kecami a konšpiráciami. Toto je o tom, že zdochýnajúce kone typu Fica a Kotlebu zvyknú kopať. Toto je ich posledná šanca. Chvalabohu ich podporuje len to najsprostejšie, čo v republike máme a vôbec by som sa nečudoval, ak by miesto ďalšieho pochodu spolu pekne ležali o dva týždne v preplnených nemocniciach a to len kvôli vlastnej sprostote.
No čo už, Darwin sa nakoniec vždy postará.
17.11.2020 - 22:16:12
027
Pre mňa je absolútny paradox a totálne na smiech, že k odkazu nežnej revolúcie sa hlásia a na jej výročie organizujú protesty (bývalý) komunista a farizej Fico a Kotleba. Na druhej strane je veľmi smutné, koľko ľudí tam prišlo a dokázalo to počúvať.
17.11.2020 - 22:30:39
02
ale tý ludia tam nešli kôli tým dvom farizejom ,ale kôli tomu že ich už zmetkovič se..ie
17.11.2020 - 22:33:42
07
Perfektný text na FB v tomto profile:

Dnes sa v uliciach zišli masovo len dva druhy ľudí. To najhoršie a to najsprostejšie, čo v republike máme.
Komunista Fico, arizátorský synáčik a zdiskreditovaný putinofil Čarnogurský, fašisti Kotleba, Uhrík a Mazurek, predseda KSS, dopletený hlupák Marček. Také panoptikum toho najhoršieho, čo doma máme, že zvetraný zlatý bažant spred dvoch dní len ticho šúcha nohami. Fašista Uhrík porovnávajúci protipandemické opatrenia s rokom 1939, pričom mu zrazu nerobí problém, že nie je historik. Čarnogurský tliachajúci o vojne s Ruskom, lebo Biden vyhral voľby a vyzývajúci na založenie koordinačnej rady mimoparlamentných strán. Najsmiešnejšie je, že tieto stratené existencie po vražde Jána a Martiny pospolu verklíkovali, že vláda má mandát na základe volieb. Dal som snáď každý dostupný stream, vypočul si planktón a hoci som počul kopu hlúpostí, riešenie som nepočul ani jedno. Nič. Nula. Len Matovič je vírus a keď zmizne Matovič, zmizne vírus. Tak hlúpy a tupý názor, že viac sa nedá.
Toľko k tomu najhoršiemu na Slovensku. To najsprostejšie bolo všetko ostatné. Resp. Všetci. Ktokoľvek, čo tam bol s komunistami, fašistami, tlieskal im, skandoval s nimi, je taká istá čvarga ako oni, možno ešte trochu horšia, lebo im tie donebavolajúce sprostosti verí. Ak si tlieskal na výročie nežnej Ficovi, Mazurekovi, Čarnogurskému, alebo vlastne ktorémukoľvek z tejto bandy nedostatočných, nie si slušný človek, ale obyčajný a sebecký tupý ch*j a zaslúžiš si každý posmech, ktorý kvôli svojej účasti dostaneš.
Si ukážková ovca, ideálny nástroj populistov bez mozgu a ja ti gratulujem, zase si sa nechal využiť bandou zločincov a ľudí, ktorí nemajú v slušnej spoločnosti miesto. Každý z vás si zaslúži pokutu v hornej hranici, posmech a hanbu.
Toto nie je o opatreniach. Keby bolo, prišla by tá sebranka s aspoň nejakými riešeniami. Oni ale prišli len s prázdnymi kecami a konšpiráciami. Toto je o tom, že zdochýnajúce kone typu Fica a Kotlebu zvyknú kopať. Toto je ich posledná šanca. Chvalabohu ich podporuje len to najsprostejšie, čo v republike máme a vôbec by som sa nečudoval, ak by miesto ďalšieho pochodu spolu pekne ležali o dva týždne v preplnených nemocniciach a to len kvôli vlastnej sprostote.
No čo už, Darwin sa nakoniec vždy postará.


Súhlasím. Na plno. Tí ľudia, ktorí boli na protestoch iba pičujú, ale žiadne riešenie nemajú a bránia sa výhovorkami že oni predsa nevládnu. Takže ako to je? Matovič nech odstúpi a nech sú predčasné voľny a všetko bude ok? Kto bnude mať lepšie riešenia ako sú terajšie? Kotleba? Ten do mesiaca od vyhratých voľieb zriadi koncetračné tábory. Fico? Ten ukradne posledné euro na plúcnu ventiláciu a bude mu úplne jedno, v akom stave bude Slovensko. Tak kto? Krajníková? Harabin? Všetci ktorí nadávajú nato že nepôjdu na plošné testovanie lebo je to plošná situácia a hrozí tam nakazenie a potom idú protestovať si serú do huby tak, že im hovná vytekajú z každého otvoru ktorý majú. Politický fanatizmus nás doviedol do pekných sračiek. Fico a tá jeho banda spravia čokoľvek, aby sa nedostali do basy. Verím, že sa dožijeme dňa, kedy pôjde do Leopoldova. Najsmutnejšie je to, koľko ľudí verí bludom ako je čipovanie a podobne, verí ľuďom ako je Kotleba, Harabin a podobní, že je to smutné. Ale povedzme si pravdu, tento národ je strašne blbý, česť výnimkám. Rozumný človek už je úplne v koncoch z toho, akí ľudia podporujú takéto "mierumilovné" protesty.
17.11.2020 - 22:33:55
05
zihadlo 5 napísal:
ale tý ludia tam nešli kôli tým dvom farizejom ,ale kôli tomu že ich už zmetkovič se..ie

Možno hej, ale to by netlieskali a neskandovali po tých "zvratkoch", čo tam púšťali z úst...
17.11.2020 - 22:37:55
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up