ale tý ludia tam nešli kôli tým dvom farizejom ,ale kôli tomu že ich už zmetkovič se..ie


Nie, tí ľudia tam išli preto, lebo si myslia, že keďže žijú v slobodnom štáte, môžu si robiť čo chcú a nemá im kto čo rozkazovať a podobne. Ale sloboda bez zodpovednosti je anarachia. Len to pár ľudom nedochádza. A je ich šialene veľa. A hlavne sú potom dementi, ktorí to vedia poriadne zneužiť, ktorí sa hrajú ako chcú vlastne ľuďom pomôcť, ale v skutočnosti myslia iba na seba a svoje zadky. Keby to nebolo také nebezpečné, ja by som Slovákom doprial vládu Kotlebovcov, aby otvorili oči. Len škoda, že by skôr skončili v plynových komorách, ako by stihli odporovať.
17.11.2020 - 22:38:40
011
" Chvalabohu ich podporuje len to najsprostejšie" - to chvalabohu nieje na mieste. najsprostejsie bude zachvilku vatsina a oni to dobre vedia.
17.11.2020 - 22:47:17
00
fašisti s komunistami ... toto by mi nikto neveril
to už je riadny bordel :)
18.11.2020 - 00:14:32
04
https://www.youtube.com/watch?v=EgxmN3-6pqM&feature=emb_logo
18.11.2020 - 05:03:57
01
https://fb.watch/1QBjKlp786/

Coze to chcu? Tato sebranka tu ide moralizovat a kazat v den vyrocia neznej revolucie?
18.11.2020 - 09:34:17
00
tato fotka krasne ilustruje "elitu" naroda, ktora sa vcera zisla na protestoch. No kto uz by len nechcel mat hento za suseda...
Príloha:
elita.jpg
elita.jpg 187.56 KiB thumb_up0thumb_down

18.11.2020 - 09:56:43
01
bladerunner napísal:
Možno hej, ale to by netlieskali a neskandovali po tých "zvratkoch", čo tam púšťali z úst...

tak stačí že sa tam našlo par desiatok blbcov neznamená to že tam sklandovali tisíce.... nerobte zavery z par reportáží medíí ,ktoré si vždy vyberu len tu špinu :)
politicke hieny sa potrebovali zviesť a prihriať si polievočku
18.11.2020 - 18:06:40
04
stanos4 napísal:
skorpion ja som sa vyjadroval hlavne k tvojmu statementu ze "Nemozes povedat, ze nejake riesenie je zle, ked nemas ine (lepsie).". To ze ti ludia co boli na namestiach, resp. velka vacsina z nich rozmysla v medziach "rusko mi skodi bo brani CO2" a sucasne "jak ti rusko moze pomoct ked nefiltruje sars-cov-2 virus".... je nieco ine. Kazdopadne to neznamena, ze ci uz oni, alebo hockto, nemoze kritizovat "riesenie" ktore nieje dobre, bez toho aby vedel o nejakom lepsom rieseni (cela veda je vpodstate o tomto, a prist s lepsimi rieseniami casto trva roky, a nefungujuce veci maju dovtedy v lepsom pripade "akademicky" zmysel)

Je to uz debata skor do zbytocnych detailov a trochu mimo, co som sa vlastne chcel dozvediet. Ale len som vychadzal z toho, ze povedat ci je nieco zle, alebo dobre mozes len vtedy, ak mas nejake porovnanie. Aby som zostal v teme stranky: ked si sa vobec prvykrat zviezol na svojom prvom biku, nedokazal si povedat, ci je dobry, alebo zly, pretoze na ziadnom inom si nikdy nesedel. Ale ako som pisal, je to uz zbytocny detail. Mna skor zaujimalo, ci maju nejaky plan. Ale zasa som sa nic nedozvedel :-)
18.11.2020 - 19:21:32
00
len toľko k Pelleho ankete:
Je to CHYTÁK a ani nie vychytralý. Systém zahlasuje bez Peťkovho vedomia.🤓
Pokus o zbieranie akýchkoľvek dát zlyháva na plnej čiare vtedy, keď sa v ankete dá:
👆hlasovať každých 12 hodín
👆hlasovať z viacerých IP adries
👆hlasy sa započítavajú bez toho, aby sa ľudia zapojili
Takto to vyzerá, keď anketu vyrábajú digitálni lídri z Hlasu: Richard Raši a Peter Pellegrini.😂
Ešte, že ľudia nie sú ovce a nežerú seno, ako si v SmeroHlase desať rokov namýšľali a namýšľajú.🙈
18.11.2020 - 19:23:20
03
trefne komentare
https://dennikn.sk/2141913/matovic-ma-pomerne-vysoku-spotrebu-expertov-udalosti-tyzdna/
18.11.2020 - 21:33:37
00
zihadlo 5 napísal:
tak stačí že sa tam našlo par desiatok blbcov neznamená to že tam sklandovali tisíce.... nerobte zavery z par reportáží medíí ,ktoré si vždy vyberu len tu špinu :)
politicke hieny sa potrebovali zviesť a prihriať si polievočku


na protest oficialne agitoval Fico, LSNS atd... pokial sa organizator neohradil voci tymto ludom, tak to schvaloval...

preto si kazdy, kto tam stal, zasluzi ich nalepku
19.11.2020 - 08:22:56
00
Viacerých ľudí, ktorí išli na protest a tvrdili, že tam nešli podporovať náckov ani Fica, som sa opýtal, kto iný teda zvolával. A nikto mi nevedel uviesť kohokoľvek iného, kto by vyzýval na nejaký alternatívny protest.

Potom som ich ešte žiadal, aby mi dali príklad videa, kde by rečnil napr. nejaký poškodený majiteľ reštaurácie. Ale nedostal som nič. Nada. Ničevo. Mafiš.

Tak vám poviem ako to je. Aj keď ste tam boli z nejakej inej pohnútky, všetku publicitu dostali náckovia, Fico a ten syn arizátora, čo tam blúznil o tom, že Američania idú zaútočiť na Rusko. Podporili ste zberbu a ohľadom svojej agendy ste nedostiahli nič. Gratulujem.
19.11.2020 - 14:36:47
010
boze, tu uz na namesti tlieskaju takymto sprostym reciam, uzasne
19.11.2020 - 14:54:16
00
Nech si hovorí kto chce čo chce, či to boli fašisti, komunisti, alebo hocičo iné, všade na Slovensku to boli stretnutia intelektuálov. Len by som ich neprirovnával k opiciam. Naď by sa im mal ospravedlniť a poslať do Bojníc škatuľu banánov.
19.11.2020 - 20:34:03
04
23.11.2020 - 12:11:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up