to je aká jednotka "m/b"?
23.11.2020 - 11:56:17
00
Sovicka30 napísal:
500m/b internet je dostatočne rýchli si myslím a musel som z expresu stiahnuť aktualizáciu aby sa vrátila slovenčina!!!

No vidíš aký si šikovný a ani to nebolelo. Ale stále to nieje dôvod byť rozčarovaný, nieto rozmýšľať o reklamácii. Proste vyriešil si to k spokojnosti.
23.11.2020 - 11:59:56
00
Ked stiahnem 50mb subor za 5sekund.tak 700mb mp3 nemôže trvať hodinu a pol.. Co to natahovalo z deezer
23.11.2020 - 12:00:19
00
Akym sposobom si mal pripojene hodinky k tomu rychlemu internetu?
Mimochodom mb = milibit? ;-)
23.11.2020 - 12:02:43
00
Mik98 napísal:
Neviem aky presny problem mal kolega.. Ja mam Tactix delta solar. Pred asi dvoma dnami bola aktualizacia na bluetooth, odvtedy mi nefunguje wifi pripojenie, ale ze vobec. Cital som aj na nete, ze maju ludia podobny problem.

Určite to Garmin rýchlo vyrieši v najbližších dňoch. Wifi nieje taká podstatná vec v tých hodinkách aby sa nedali plnohodnotne používať, na ukladanie tréningov je tam pamäte až až a dovtedy ti aj wifi bude fungovať keď vydajú nový firmware. A už keď nejde wifi, tak stále funguje či už bluetooth alebo kábel.
23.11.2020 - 12:03:40
00
WiFi.. Co ma rýchlosť 10mb za sekundu. Takže CD 700mb reálne stiahne za 70sekund!!! Takže nechápem tu hod a pol.
23.11.2020 - 12:04:35
10
Strejdo napísal:
No vidíš aký si šikovný a ani to nebolelo. Ale stále to nieje dôvod byť rozčarovaný, nieto rozmýšľať o reklamácii. Proste vyriešil si to k spokojnosti.


Ja som rozmýšľal o predaji nie o reklamácii!!!!
23.11.2020 - 12:38:07
00
Sovicka30 napísal:
Ja som rozmýšľal o predaji nie o reklamácii!!!!

Načo toľko výkričníkov v každom komentári?
V sobotu si ich kúpil a dnes by si už predával :), takýmto prístupom ti nebude dobré žiadne zariadenie, keď Tactix Delta ti niesú dobré a si z nich rozčarovaný. Ale to už je každého osobná vec, určite sa nájde nejeden chlapec, ktorý ich hneď od teba kúpi a bude s nimi spokojný, stačí hodiť inzerát ;).
23.11.2020 - 12:43:38
05
Čítaj s porozumením.. Keď budú pretrvávať problémy, pôjdu preč, od zariadenia za 800 eur očakávam bezproblémové fungovanie.
23.11.2020 - 12:50:11
00
Sovicka30 napísal:
Čítaj s porozumením.. Keď budú pretrvávať problémy, pôjdu preč, od zariadenia za 800 eur očakávam bezproblémové fungovanie.

Hmm s Tebou je radosť komunikovať asi aj osobne...Jediný, kto nečíta s porozumením si Ty. Strejdo a ďalší Ti slušne vysvetľovali rozdiel medzi BT a Wi-Fi prenosom.
A áno Garminy Fenix sú nabité funkciami. Áno ich OS nepatrí medzi tie najprehľadnejšie, ale na to máš manuál a Google, aby si si aspoň základné veci dohľadal.
A ak kupuješ vec za 800€ "na blink" a potom sa pozastavuješ nad základnými vecami plný hnevu a negativizmu, hmmm to potom nie je problém hodiniek, ale toho, kto ich ovláda.


Naposledy upravil mikhail dňa 23.11.2020 - 13:02:43, celkovo upravené 1 krát.

23.11.2020 - 13:01:12
06
Strejdo napísal:
Určite to Garmin rýchlo vyrieši v najbližších dňoch. Wifi nieje taká podstatná vec v tých hodinkách aby sa nedali plnohodnotne používať, na ukladanie tréningov je tam pamäte až až a dovtedy ti aj wifi bude fungovať keď vydajú nový firmware. A už keď nejde wifi, tak stále funguje či už bluetooth alebo kábel.


Ja som s nimi v poho, verím, že sa to opraví updatom. Wifi nepoužívam, ale chcel som pre tú srandu skúsiť stiahnuť hudbu zo spotify, po tom čo som tu čítal tú "sťažnosť" ohľadom pomalého sťahovania. Inak by som na to ani neprišiel. Za mňa mega dobré hodinky :)
23.11.2020 - 13:02:38
02
Ako môžeš z deezer sťahovať cez Bluetooth to by ma zaujímalo?
23.11.2020 - 13:02:45
00
Sovicka30 napísal:
Čítaj s porozumením.. Keď budú pretrvávať problémy, pôjdu preč, od zariadenia za 800 eur očakávam bezproblémové fungovanie.

Neviem o akom pozorumení píšeš. Na túto debatu končím, nemá zmysel, len ťa prosím do budúcna, už nechci odomňa žiadne Garmin veci, nemám chuť ich zháňat nevďačným ľuďom, ktorí si nevážia dobrú cenu, tak ani si nevedel poďakovať ako za dobrú cenu tak aj za to, keď som ti napísal celý postup ako do nich natiahnúť naspäť slovenčinu. Prvá tvoja správa, keď si s čistonovými hodinkami prišiel domov bola citujem "No už mám problém zničoho nič sa reč zmenila na angličtinu a v menu už nie je položka slovenský jazyk" a pokračovalo to problémom bluetooth slúchadlami a pomalým sťahovaním pesničiek, žiadne ďakujem, nevyžadujem to, ale sluši sa to. Ako som písal v prvej správe, niekedy sa na to treba pozrieť sebakriticky a priznať si, že problém môže byť aj medzi hodinkami a stoličkou.
Ináč ako tu bolo spomenuté mb=milibit, MB=megabajt a Mb=megabit, tj. 800MB/s=100Mb/s.
Chlapi už nereagujme, myslím si, že problém Garmin Tactix je vyriešený, vlastne...., žiadny ani nebol :D.
23.11.2020 - 13:12:51
011
Pokial nevies, akou verziou wifi hodinky komunikuju, tak je skoda sa bavit o prenosovej rychlosti. Podla Garminu je jedina specifikacia wifi v hodinkach len ta, ze bezi v 2.4 GHz pasme, co je podla IEEE noriem hocico od 1 Mb/s az po 600 Mb/s.
23.11.2020 - 13:18:34
01
Mik98 napísal:
Ja som s nimi v poho, verím, že sa to opraví updatom. Wifi nepoužívam, ale chcel som pre tú srandu skúsiť stiahnuť hudbu zo spotify, po tom čo som tu čítal tú "sťažnosť" ohľadom pomalého sťahovania. Inak by som na to ani neprišiel. Za mňa mega dobré hodinky :)

Jasné, Garmin to vyrieši, v tom sú promptní. Väčší problém by bol, keby vypadávalo bluetooth alebo ANT+, to sa mi stalo počas tréningu, že sa mi odpájal hrudný pás a wattmeter a práve počas intervalov kedy som tie čísla najviac potreboval vedieť, najprv som dal reklamovať pás, ale robilo to stále, potom Edge 830, vymenili mi za nový a problém vyriešený :).
23.11.2020 - 13:21:30
02
keyboard_arrow_up