Strejdo napísal:
Neviem o akom pozorumení píšeš. Na túto debatu končím, nemá zmysel, len ťa prosím do budúcna, už nechci odomňa žiadne Garmin veci, nemám chuť ich zháňat nevďačným ľuďom, ktorí si nevážia dobrú cenu, tak ani si nevedel poďakovať ako za dobrú cenu tak aj za to, keď som ti napísal celý postup ako do nich natiahnúť naspäť slovenčinu. Prvá tvoja správa, keď si s čistonovými hodinkami prišiel domov bola citujem "No už mám problém zničoho nič sa reč zmenila na angličtinu a v menu už nie je položka slovenský jazyk" a pokračovalo to problémom bluetooth slúchadlami a pomalým sťahovaním pesničiek, žiadne ďakujem, nevyžadujem to, ale sluši sa to. Ako som písal v prvej správe, niekedy sa na to treba pozrieť sebakriticky a priznať si, že problém môže byť aj medzi hodinkami a stoličkou.
Ináč ako tu bolo spomenuté mb=milibit, MB=megabajt a Mb=megabit, tj. 800MB/s=100Mb/s.
Chlapi už nereagujme, myslím si, že problém Garmin Tactix je vyriešený, vlastne...., žiadny ani nebol :D.


Akože za co ti nám stále ďakovať, keď som odchádzal od teba tak som poďakoval.. A písal som niečo také, že si mi predal smejd alebo niečo podobné? Som len napísal, že pri nastavovaní mi z ničoho nič skočila angličtina a v menu nebol sk jazyk..
23.11.2020 - 13:28:40
00
Strejdo napísal:
... 800MB/s=100Mb/s...


Len pre upresnenie 800 Mb/s=100MB/s. Tie velke a male pismenka su zakerne. :-)
23.11.2020 - 13:29:43
01
Bruco napísal:
Len pre upresnenie 800 Mb/s=100MB/s. Tie velke a male pismenka su zakerne. :-)

Jasné prepáč, naopak som to napísal.
23.11.2020 - 13:32:22
00
inak k tejto téme, u nás sa tak hovorí, že "komu niet rady tomu platenú podporu"
23.11.2020 - 15:12:59
06
No daj komu sa stalo, že by mu fenix 6 pri nastavovaní WiFi samo od seba naskočil anglicky jazyk a bez aktualizácie cez PC sa nedal vrátiť SK jazyk..? Asi to nie je úplne bežné ci je? A pri takom drahom zariadení ktoré más 2 hodiny od kúpy, máš obavu ci je všetko ok
24.11.2020 - 13:53:19
00
vladoPN napísal:
Asi ešte chvíľu potrvá, kým bude táto značka braná vážne ako konkurent známych značiek ako Garmin, Suunto a pod..


Tato znacka ide raketovym tempom dopredu.. mam apex pro uz takmer rok a nedam dopustit.. vydrz pecka, funkcie doplnaju updatmi, teraz uz kludne konkuruju vsetkym najdrahsim hodinkam.. plus zafir a titan za velmi prijatelnu cenu.. nehovorim o ich supporte ktory je na vysokej urovni... Su to skvele hodinky...
25.11.2020 - 17:36:34
03
Ešte nedávno som opisoval moje Fénixi ,že ako sľapu. A hold dnes ráno 5:30hod došlapaly. Zamrzli. Ale zaujímavé bolo že keď som otvoril v aplikácii tak aj kroky doplnilo aj tep išiel , synchronizácia prebehla. Ale displej nereagoval. Po reštarte nič .
27.11.2020 - 11:27:10
00
Hodinky si ako reštartoval?
27.11.2020 - 11:40:14
00
Fenix notifikácie nula bodov.. Iba Gmail, sms volania a strava funguje.. Whatsapp messanger nič... Zaujímavé že na garmin 530 to ide
27.11.2020 - 13:03:52
00
Sovicka30 napísal:
Fenix notifikácie nula bodov.. Iba Gmail, sms volania a strava funguje.. Whatsapp messanger nič... Zaujímavé že na garmin 530 to ide


Tak ešte raz. Z mojej skúsenosti tieto notifikácie fungujú na Vivoactive 3, Fenix 5X plus aj Tactix Delta solar.. problém bude inde a nie v Garmine.
PS: citujem posledný príspevok len preto, aby bolo vidno na čo reagujem ak si niekto zase rozmyslí a vymaže príspevok.


Naposledy upravil Mik98 dňa 27.11.2020 - 13:07:58, celkovo upravené 1 krát.

27.11.2020 - 13:07:09
06
Ahojte, ako ste na tom s vybíjaním hodiniek GARMIN? Konkrétne Garmin 645, prípadne podobné. V poslednej dobe sledujem, že idú nejako rýchlo dole percentá (napríklad včera som ich nabil na 90% o pol hodiny už mali 88%, teraz sa to zasa nejako ustálilo a majú 85%, ale sú dni kedy ide čo pol hodina, to percento dole). Sledujem, že hodina aktivity ma "výjde" tak na 25%. Hodinky majú rok (pochopil by som, ak by som ich mal dlhšie), tak 3 - 4x do týždňa na nejakú aktivitu. Chcel som ich dať reklamovať, žiaľ mi bolo v Alze povedané, že keďže boli brané na firmu, záruka je len jeden rok (čo som počul prvýkrát a pri kúpe som si to ani neuvedomil). Skúšal som už aj povypínať všetky "nepotrebné veci" a dať hodinky do výrobných nastavení ale nepomohlo. Ďakujem.
27.11.2020 - 13:07:34
00
Tactix Delta solar vydržia v smart režime 21dní (24/7 záznam tepu, notifikácie, Bluetooth). Pri zázname aktivity tak 3-5% za hodinu ubudne.
27.11.2020 - 13:10:10
00
KINGofFAILS napísal:
Ahojte, ako ste na tom s vybíjaním hodiniek GARMIN? Konkrétne Garmin 645, prípadne podobné. V poslednej dobe sledujem, že idú nejako rýchlo dole percentá (napríklad včera som ich nabil na 90% o pol hodiny už mali 88%, teraz sa to zasa nejako ustálilo a majú 85%, ale sú dni kedy ide čo pol hodina, to percento dole). Sledujem, že hodina aktivity ma "výjde" tak na 25%. Hodinky majú rok (pochopil by som, ak by som ich mal dlhšie), tak 3 - 4x do týždňa na nejakú aktivitu. Chcel som ich dať reklamovať, žiaľ mi bolo v Alze povedané, že keďže boli brané na firmu, záruka je len jeden rok (čo som počul prvýkrát a pri kúpe som si to ani neuvedomil). Skúšal som už aj povypínať všetky "nepotrebné veci" a dať hodinky do výrobných nastavení ale nepomohlo. Ďakujem.

Toto som mal na mojich Garmin 245 tiež. Z nevysvetliteľných príčin aj počas kľudového stavu rýchlo stráclai energiu. Možno nejaká HW/SW. Na nete je takých prípadov viac, ale väčšinou súvisias s hodinkami , ktoré majú senzor na okysličenie krvi, čo 645 a 245 nemajú. Popravde kvôli tomu som ich vrátil a teraz využívamstaré Amazfit. Kým nájde niečo čo plne uspokojí moje tech-športové ambície :)
27.11.2020 - 13:12:21
00
Sovicka30 napísal:
Fenix notifikácie nula bodov.. Iba Gmail, sms volania a strava funguje.. Whatsapp messanger nič... Zaujímavé že na garmin 530 to ide

Čo mám povolené v garmin connect app, to mi ide.
27.11.2020 - 13:12:25
03
Mik98 napísal:
Tak ešte raz. Z mojej skúsenosti tieto notifikácie fungujú na Vivoactive 3, Fenix 5X plus aj Tactix Delta solar.. problém bude inde a nie v Garmine.
PS: citujem posledný príspevok len preto, aby bolo vidno na čo reagujem ak si niekto zase rozmyslí a vymaže príspevok.


Problém je jediné v Garmine ked cez ten isty mobil a garmin connect vidím upozornenia na garmin 530.. Tak asi vo mne problém nebude..
27.11.2020 - 13:14:22
00
keyboard_arrow_up