Ja mam 184/89, hrud 103, pas 99.. a tiez neviem co vybrat 🤔 ci M alebo L
24.11.2020 - 18:38:54
01
mne prisli nohavice sportful norain pro - konecne mi nieco sadlo strihom (skusal som force, mam silvini, castelli, isadore a vsetko problem) tabulkovo som bol ciste M zobral som L - myslim ze by som zniesol aj to M-ko ale v L-ku sa citim velmi pohodlne - snad sa moc neroztiahnu. vlozka je ako plienka ale pohodlna. vcera som pral a dnes bola este mokra - sa mi nestalo zatial pri ziadnych nohaviciach.
dnes okolo 0 - nad hmlou uz bola poladovica (skoro som ich pokrstil) v hmle zasa strasne mokro, tesne nad nulou a pohoda - vsetka voda na povrchu v kvapkach, na rukaviciach namraza na biku tiez. krasne hreju. len nechapem to panelovanie - preco je na celom predku zdvojeny material okrem panelu okolo rozkroku - zbytocne tadial taha na rozkrok vo vyssich rychlostiach. (pri nizsich teplotach vyriesim boxerkami active intensity co mam doma)
isadore ovada maju zasa cely predok neprefuk okrem kolien kde je len ciastocny - chapem ze koli ohybu lebo membrany niesu take pruzne ale vsade mi je teplo a na kolena mi taha
24.11.2020 - 18:46:58
02
mne zas tahá na sportfuloch total comfort , nad vložkou vzadu na križoch, človek sa potí a zrovna tam by mal byť dvojitý material, lebo vložka je hruba ,vyššie je už bunda ,ale tých 10cm je tenkých, rozmýšlam si tam našiť nejaký tenký kusok zo starých gatí. Strih mi sedí parádne, aj ked pri obliekaní treba obuvák, pri jazde ale parádna pohyblivosť, kolená pekne v teple, aj vercajg
24.11.2020 - 19:01:41
00
norain pro maju krize pekne hrube a zdvihnute - navyse vodeodolne (uvidi sa ako dlho) (asi aj preto vlozka po oprati tak dlho schla)
total comfort maju okolo rozkroku co? neprefuk ci tiez jednovrstvovy tenky material?
24.11.2020 - 19:30:42
00
celá predná časť je hrubý material, kolená dvojmo, na krížoch a zadnej časti stehien je tenší, preto mi je tam zima, keby na krížoch bol ten čo vpredu ,bolo by to naparádu
24.11.2020 - 19:46:12
00
fixska Mik98
Objednajte obe velkosti a jednu vratte
Podla mna berte M ale mam pocit ze tie co maju ochranu na ramenach su ovela dlhsie ako tie bez. Moje M je ledva pod pupok a to M s ochranou je na foto az po vajca 😁
24.11.2020 - 19:52:38
02
Jj, je lacnejsie objednat 2 velkosti a jednu potom poslat spat.
Nez objednat len jedno, posielat spat na vlastne naklady a este dalsie postovne platit ked mi poslu novu velkost 🤦
24.11.2020 - 20:12:31
00
scarinko napísal:
fixska Mik98
Objednajte obe velkosti a jednu vratte
Podla mna berte M ale mam pocit ze tie co maju ochranu na ramenach su ovela dlhsie ako tie bez. Moje M je ledva pod pupok a to M s ochranou je na foto az po vajca 😁

Kto tu chce objednávať? Ale konečne normalne vyzerajúci chlap dal fotku v sieťke tak by ste ešte mohli porovnávať 👍
24.11.2020 - 20:29:36
00
No len vsetci tu riesite velkosti a udavate vahu co je pri tomto podruzny udaj. Ja mam 86kg a mam rovnaku velkost ako 76kg chalani lebo velku cast vahy mam nizsie. Cize ked tak vysku a rozmery cez prsa a mozno brucho.
24.11.2020 - 20:37:49
00
Gusto0 napísal:
mne prisli nohavice sportful norain pro - konecne mi nieco sadlo strihom (skusal som force, mam silvini, castelli, isadore a vsetko problem) tabulkovo som bol ciste M zobral som L - myslim ze by som zniesol aj to M-ko ale v L-ku sa citim velmi pohodlne - snad sa moc neroztiahnu. vlozka je ako plienka ale pohodlna. vcera som pral a dnes bola este mokra - sa mi nestalo zatial pri ziadnych nohaviciach.
dnes okolo 0 - nad hmlou uz bola poladovica (skoro som ich pokrstil) v hmle zasa strasne mokro, tesne nad nulou a pohoda - vsetka voda na povrchu v kvapkach, na rukaviciach namraza na biku tiez. krasne hreju. len nechapem to panelovanie - preco je na celom predku zdvojeny material okrem panelu okolo rozkroku - zbytocne tadial taha na rozkrok vo vyssich rychlostiach. (pri nizsich teplotach vyriesim boxerkami active intensity co mam doma)
isadore ovada maju zasa cely predok neprefuk okrem kolien kde je len ciastocny - chapem ze koli ohybu lebo membrany niesu take pruzne ale vsade mi je teplo a na kolena mi taha

Ja mám tu vložku na letných a takisto drží vodu hádam raz tak dlho ako na iných. Navonok vyzerá suchá, ale ako ju stlačím zostanú gate mokré.
25.11.2020 - 09:06:12
00
presne az ked som na nu sadol tak som citil mokro. z vonku sucha ale ta pena vo vnutri stale mokra.
25.11.2020 - 09:54:50
00
zihadlo 5 napísal:
mne zas tahá na sportfuloch total comfort , nad vložkou vzadu na križoch, človek sa potí a zrovna tam by mal byť dvojitý material, lebo vložka je hruba ,vyššie je už bunda ,ale tých 10cm je tenkých, rozmýšlam si tam našiť nejaký tenký kusok zo starých gatí. Strih mi sedí parádne, aj ked pri obliekaní treba obuvák, pri jazde ale parádna pohyblivosť, kolená pekne v teple, aj vercajg


Možno toto? https://isadore.com/sk/thermoroubaix-navlek-na-pas
25.11.2020 - 15:39:23
01
Mam z lidla bandaz na krize, stala 8€ tusim :D
25.11.2020 - 16:12:48
00
Predávam v bazoši tu :) lebo S ledva zapnem a M je zas veľké :) Mám starý ľadviňák Gore bike wear a ten má vertikálne výstuhy takže sa nekrčí, čo je kľúčové, lenže, mám pocit, že sa pod tým spotím a to je horšie ako keby som ho nemala.
25.11.2020 - 16:27:09
00
Ty čo aa nevedia rozhodnúť akú veľkosť zobrať.Super sadlo veľkosť M 188/83 obv.hrud 100.

Prílohy:

CDF71795-175A-4F8D-AD38-3D9EE2172477.jpeg
CDF71795-175A-4F8D-AD38-3D9EE2172477.jpeg 1.2 MiB thumb_up-1thumb_down

25.11.2020 - 16:55:42
01

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up