hansol710 napísal:
Mal som covid pohoda aj na buduce, aj mama pomaly 70r poohoda, suseda čo jej mali rezať nohu z cukrovky cez 70r 3 dní teplota už pohoda, ono ide o to že si pozrite umrtiabza min rok celkovo a teraz, žiadne extra navýšenie, veľa ľudí čo zomrelo by zomrelo aj tak, každý má iné prejavy a zvláda to inak, posrat sa z choroby po polka ľudí nevie že ju má je choré. Nech sa starajú i seba rizikovi a nech už s tým idú doordelenna čelenka psychopatom a konzilium dementov.


Co tym presne myslis, ze nech sa staraju rizikovi ? Mas nejaku ucelenu predstavu,ako by to malo fungovat ?
Btw,to ze ty poznbas 3 ludi, ktori ten virus znasali dobre neznamena, ze sa tak bude chovat cela zemegula. Ja zas poznam ludi, co boli relativne mladi,zdravi,akurat nadvaha..a do tyzdna bolo po nich.
01.12.2020 - 14:02:39
03
Poznám viac dal som 3 priklady, áno poznáš mladých zdraviť bla bla. Chod voliť psychopata, a netrep kraviny, pozri štatistiku nezomrel žiadny mladý človek tak toto hovor na stretnutí magorov.
Ako sa starať? Čo má chorý z DSS spoločne či sa idm ja lyzovat alebo do krčmy alebo aquaparku? Magor tak nech sedia doma keď sa boja a nech škálu na preležaniny, ako sa nakazim doma? A off štatistiky sú drísty, mal som to od zdroja ciny tipek to doniesol na začiatku, plno ľudí z môjho okolia to malo ani neriešili ani nevedeli, kľudne to malo už cez pol mega ľudí.
A kde nám povedia odborníci nejaké statiky? Kde je výskum koľko pozitívnych ti vôbec roznáša, akým spôsobom, ako moc, hivno vieme nič nepovedia. Celé je to už prehnané a ten idi..t začne treoabo mrrvolach ako v IT. Magor sak keby bola taká úmrtnosť ako vtedy už sme všetci mrtvy.
01.12.2020 - 14:13:55
03
Jezus napísal:
No, tak uplne to zas tu populaciu nevycisti... :)

Sak toto. Nakazeni tupci, co sa vyliecia, sa spravidla vratia medzi zdravych este spupnejsi ako predtym. Vid Kotleba, Trump, ci Bolsonaro.
01.12.2020 - 14:18:05
02
Ci hansol710.
01.12.2020 - 14:25:12
07
hansol710 napísal:
Poznám viac dal som 3 priklady, áno poznáš mladých zdraviť bla bla. Chod voliť psychopata, a netrep kraviny, pozri štatistiku nezomrel žiadny mladý človek tak toto hovor na stretnutí magorov.
Ako sa starať? Čo má chorý z DSS spoločne či sa idm ja lyzovat alebo do krčmy alebo aquaparku? Magor tak nech sedia doma keď sa boja a nech škálu na preležaniny, ako sa nakazim doma? A off štatistiky sú drísty, mal som to od zdroja ciny tipek to doniesol na začiatku, plno ľudí z môjho okolia to malo ani neriešili ani nevedeli, kľudne to malo už cez pol mega ľudí.
A kde nám povedia odborníci nejaké statiky? Kde je výskum koľko pozitívnych ti vôbec roznáša, akým spôsobom, ako moc, hivno vieme nič nepovedia. Celé je to už prehnané a ten idi..t začne treoabo mrrvolach ako v IT. Magor sak keby bola taká úmrtnosť ako vtedy už sme všetci mrtvy.


Velmi ta nechapem. Kto ma sediet doma ? Ludia z DSS a magori ?
Vid graf nizsie, ake vekove skupiny umierali v SR..Magori tam urcite budu, ale zeby tam boli 40rocni ludia z DSS to asi tazko

Co to ma spolocne, ze ty nemozes do krcmy,lyzovat ? Asi to, ze tam sa to viac siri..a aj ty si potrebujes nakupit potraviny, ist k lekarovi..a tam stretnes aj ludi, ktori su potencialne rizikovi. Predstav si, ze oni to vediet nemusia. Nakazis ho, umrie..keby si to nechytil v krcme, tak mohol zit.

Prílohy:

Bezd názvu.png
Bezd názvu.png 134.08 KiB thumb_up0thumb_down

01.12.2020 - 14:50:32
02
tie ich podozrenia nech si strčia do zadnej časti riti, nech daju radšej potvrdene umrtia :) takto len klamať by sa mim hodilo :) strach je najmocnejší nastroj ludstva už os čias faraonov
bud sa všetci zavrite doma do konca života nech ste v klidku ,alebo sa stým naučte žiť.. ina cesta nebude :)
hádžem tuto temu do koša :P
01.12.2020 - 15:10:46
011
Hadz, konecne, dakujeme!
Hansol si si isty ze to na tebe nezanechalo trvale nasledky? Bol si takyto aj predtym?
01.12.2020 - 15:25:14
03
zihadlo, teraz mas hrdinske reci, lebo Ty si Covid zvladol bez problemu a ani nikto z Tvojich blizkych nebol kvoli nemu v nemocnici na JIS. Mal by si ale taketo silne reci aj keby Tvoja zena alebo dcera po nejakych komplikaciach lezala s Covidom v nemocnici a nevedel by si, ci ju este opusti po svojich, alebo ju rovno odvezu na kremaciu? Alebo to by si zrazu retoriku zmenil a chcel by si, aby sa ludia zbytocne nezhromazdovali a neohrozovali ostatnych? Ja nemam dojem, ze inteligentnych ludi ovlada strach z Covidu. Strach ovlada len idiotov. Strach z cipovania a pod. Inteligentny clovek sa vyhyba rizikam a zije celu dobu trvania tejto epidemie v pohode. Dokonca si ani nemusi robit zasoby cestovin a toaletaku na rok dopredu aby bol v pohode.
01.12.2020 - 15:31:03
012
On nemal covid. On mal pozitivny antigenovy test. Covid by mal, keby bol pozitivny po PCR teste.
01.12.2020 - 15:47:48
02
Casso napísal:
skadial sa furt berie tolko pozitivnych? sak tu 3 krat otestovali cele sk, obmedzenia boli.. naco to bolo dobre potom tie testovania


Príčinou udržiavania hladiny aktuálnej premorenosti 1 až 2 % /50 až 100 tisíc bezpríznakových a príznakových ľudí/ je z 80 % nejakých 600 - 700 tisíc bezpríznakových detí v škôlkach a v 1. až 4. ročníkoch základných škôl, ktorí pre nich prirodzenými každodennými fyzickými kontaktami šíria vírus medzi sebou a potom do svojich rodín medzi dalšie 2 miliony ľudí.
01.12.2020 - 15:54:50
00
Sesulak napísal:
On nemal covid. On mal pozitivny antigenovy test. Covid by mal, keby bol pozitivny po PCR teste.

Myslím, že ani okolo toho ešte nie je zhoda. Pozitívny PCR test hovorí o tom, že v odobratej vzorke je RNA vírusu, Ag test zasa o tom, že v nej je antigén (vírusová bielkovina). Lenže keď nemáš žiadne problémy ani klinické príznaky, tak je to asi ťažké považovať za chorobu. Blbé ale je, že aj bez príznakov môžeš vírus ďalej roznášať.
01.12.2020 - 15:55:39
02
Covid je ochorenie - stav s príznakmi ako kašel, zvýšená teplota, ... Testy sú o zistení vírusu v tele ktorý môže ale nemusí byť príčinou vzniku Covidu - ochorenia. Covid nie je vírus teda nemá nič spoločné s testami.
01.12.2020 - 16:02:19
10
Sesulak napísal:
On nemal covid. On mal pozitivny antigenovy test. Covid by mal, keby bol pozitivny po PCR teste.

nie, nemal by covid
ako pise Ivan,covid by mal, jedine ak ma vsebe virus s telo nan reaguje priznakmi choroby

zihadlo 5 napísal:
tie ich podozrenia nech si strčia do zadnej časti riti, nech daju radšej potvrdene umrtia :) takto len klamať by sa mim hodilo :) strach je najmocnejší nastroj ludstva už os čias faraonov
bud sa všetci zavrite doma do konca života nech ste v klidku ,alebo sa stým naučte žiť.. ina cesta nebude :)
hádžem tuto temu do koša :P

z tych 1000 podozreni je ale 700 presne diagnostikovanych covid umrti, k dnesku je ich 868..to je za 2 mesiace celkom dost..
ale furt to nie je nic oproti tomu,co to moze byt


Naposledy upravil juju_pepe dňa 01.12.2020 - 16:34:41, celkovo upravené 1 krát.

01.12.2020 - 16:26:04
00
presne tak a test nespolahlivý, a PCR test mi bol zakázaný, len aby boli číselká, tak čo to na nás hrajú.. nech sa strčia niekam!
a tie ich vakciny nech si trčia tiež, neni som pokusný kralik ani moje deti kludne budem za debila , ukamenujte ma
01.12.2020 - 16:34:15
010
Jezus napísal:
Vsak ale prave toto je sanca na zvysenie priemerneho IQ celosvetovej populacie. :) Rozumni sa vyhybaju kontaktom s druhymi a specialne velkym skupinam a interierom, hlupaci sa dobrovolne zdruzuju na protestoch, v radoch v bufetoch, pripadne sa hrnu do obchodov / kostolov...

Vysoke IQ v boji proti koronavirusu? Obavam sa, ze mizive percento intosov da 40 klikov v rade. Chlap ktory to nezvladne, by mal teraz radsej sediet doma a strikovat. Ja sa idem poprechadzat do nakupneho centra :)
01.12.2020 - 16:37:32
01
keyboard_arrow_up