hansol710 napísal:
Bla bla ani mladí nauč sa matematiku tých 0,1 je jeden človek a to medializovaný so 100 chirobami, aj ten doktor čo psychopat plakal kvôli ormu mal nadváhu nábeh na cukrovku atď... Tak smrteľný vírus ešte nezabil žiadneho mladého človeka bez inej choroby??? Väčšina mŕtvych sú nad 70 s viacerými ochireniami, celková úmrtnosť nestupla tak wft??

Miláčik dôchodcovia majú čas v obchode pre seba, u lekára som 1x za 10 rokov a predsa nosím Rusko, Rusko je spása tak aká nákaza. tak nech si dá respirato kedr sa boji o život obleje chlorom. Daj si aspoň 3 vakcíny a hodnto igirovi.

Všetkým šibe opatrenia sú neadekvátne, idiot do roboty môžem ísť a na lyže nie? Nik v robote u nás nenosí Rusko, všetci na to seru a nosia len do obchodov len hysterický sfanatizivani magori a stým chodia na papuli po vonku a sami v aute.

rozmyslal som nad argumentami co by som tu mohol dat, a nebolo ich malo, ale naco. Bratu si retard, ak si doteraz nepochopil tak uz to je jedno. chod lyzovat
01.12.2020 - 22:55:03
08
na hento pomáha elektrokonvulzívna terapia podávaná tzv. na neandertálca
teda bez myorelaxácie a anestézy
vtedy aj keby nemala terapeutický účinok môže ešte furt mať aspoň odstrašujúci :D
01.12.2020 - 22:58:22
02
Pekne a vtipne zhrnul 🙂
01.12.2020 - 22:59:31
00
Hazard napísal:
Treba túto tému už skončiť...


čo ti šije ? :D najlepša téma , len by som ju trocha premenoval na hansolova korona :D
01.12.2020 - 23:21:07
02
scarinko napísal:
Pekne a vtipne zhrnul 🙂

Neviem čo je to za magora a nebudem ho komentovať. Pozrel som kúsok a zachytil som, že ako musia odbery robiť vysoko kvalifikovaní zdravotníci.
V UK si robíte odbery sami. Rsp. môžete. Na hromadných testovaniach a rovnako sú aj domáce testovacie sady, ktoré si objednáte, spravíte odber a pošlete do labáku. Royal Mail na to vyčlenil expresné post boxy.
01.12.2020 - 23:32:28
00
Blahoslavení chudobní duchom.
https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#excess-mortality
01.12.2020 - 23:56:08
02
Ale tak, ako tam píšu: "Must be interpreted with caution as adjustments for delayed registrations may be imprecise."
02.12.2020 - 07:21:21
00
Hosť napísal:
Vysoke IQ v boji proti koronavirusu? Obavam sa, ze mizive percento intosov da 40 klikov v rade. Chlap ktory to nezvladne, by mal teraz radsej sediet doma a strikovat. Ja sa idem poprechadzat do nakupneho centra :)


OK, ale "dať 40 klikov" je otázka pár mesiacov tréningu. Na druhej strane sprostému mozog nenarastie :D
02.12.2020 - 07:49:02
00
Trochu mi unika pointa cloveka co chce zrusit akukolvek temu. Ked raz nieco nechcem citat tak tam jednoducho nejdem. Su tu pomocne ikony ako srdce alebo kôš pre toho kto s tym ma problem. Nerozumiem takemuto myslienkovemu pochodu tema ma nebavi ale idem sa tam pozriet evidentne precitam a napisem skoncime ju :facepalm:
02.12.2020 - 08:15:51
03
V tej Cine im uz asi preplo...oni jedia netopiere, hady, macky, psy, krvi na trhoch po kolena a ano, korunka prisla z CR...im uz fakt prepina :fubar:
https://svet.sme.sk/c/22545437/koronavirus-mohol-vzniknut-aj-v-cesku-tvrdi-cina.html?ref=trz

Prílohy:

Koronavírus mohol vzniknúť aj v Česku, tvrdí Čína - Svet SME.pdf [607.96 KiB]

02.12.2020 - 08:37:24
00
tino888 napísal:
rozmyslal som nad argumentami co by som tu mohol dat, a nebolo ich malo, ale naco. Bratu si retard, ak si doteraz nepochopil tak uz to je jedno. chod lyzovat


bla bla, bratu ake arguemty??? ze mozem nakazit ineho? sak ti hovorim nech sa rizikovy chrania a vybavene, sak maze uzasne ruska co ta zachrania, tak v obchode sa dochodca nenakazi, u lekara sa nenakazi a kde este potrebuje ist? nikde tak nech sedi doma. a v podstate nemusi chodit ani do obchodu, nech mu donesu decka, sused, A hlavne ti hovorim ze na ruska kazdy sere okrem obchodu. osobne si myslim ze nakazenych uz bolo urcite viac ako pol mega ludi za chvilu to uz bude mat kazdy a mozno bude aj nejak prirodzena imunita - nevieme lebo to nik nepovie.
A zvaz si tie idiotske opatenia, kino nie, poslovna, restika nie, ale sediet na terase z 3 stran igelit hlava na hlave je ok lebo som von? Aha ale na lyze nie lebo asi von nie som ze... a do roboty chodit to ano, kino nie praca v hale / kancli ano? 8 hodin? zavodne stravovanie ano- Jasne zerte to tym idiotom a psychopatom, Jasne vyplacajme prispevky, berme miliady dlzobu sak bude v pohode, Pohoda dnes mi prislo 800 e z tvojich dani na ucet, a dalsi mesiac pride znova a dalsi znova a mozem lezat doma, super opatrenia..
02.12.2020 - 09:13:31
02
Len by som ťa chcel poprosiť... Keď už ti prišli tie peniaze z našich daní, kúp si za ne nejakú knižku. Pokojne začni šlabikárom a potom pokračuj na zložitejšie veci, nech si osvojiš nejaké základy, lebo tvoje príspevky sa fakt nedajú čítať. A to hovorím len o forme. Na obsah by to nestačili ani knižky za všetky naše dane.
02.12.2020 - 09:39:50
07
tých 800 eur nieje zo žiadnych daní. Spravilo sa presne toto niekto v ECB zadal do systému toto číslo 700 000 000 000 EUR a rozposlal to štátom.Prezentuje sa to ako nákup cenných papierov pomoci pred Covidom. Splatnost niekedy v roku 2060. Toto iste môže ECB a aj robí že dáva peniaze bankám a tie nám a firmám. 50% toho čo vidíte svojimi očami je na základe tohoto procesu. To isté spravil aj FED v USa preto sú akcie na maximách a ceny bytov neklesaju naopak stúpajú. Samozrejme tieto peniaze sa musia splatit v budúcnosti z daní ale realita je taká,že sa enormne požičiavalo aj včase ked nebol žiadny covid len aby všetci na koncoročných poradach sa môhli pochvalit skvelími vysledkami a mali prémie. Do roku 2060 budu dalsi tri vírusy možno aj vojny či meteorit takže sa to nikdy nesplatí ale neviem povedat ale povedať ale čo bude. každopadne banky a štáty si môžu bezlimitne požičiavať kolko chcú.
02.12.2020 - 09:54:22
02
hmmm o 800€ na strane 800 :D
02.12.2020 - 10:01:42
06
"sak maze uzasne ruska co ta zachrania" - dalsi simpleton, ktori ani po roku nedokazal pochopit, ze ruska su na ochranu inych, nie mna.
02.12.2020 - 10:05:11
06
keyboard_arrow_up