Moje skúsenosti s alzou sú zatiaľ fajn. Rýchle dodanie, rýchla podpora. Raz som kúpil tovar, ktorý po zaplatení na druhý deň výrazne zlacnel, nepamätám presne, ale asi o 20 eur. Ozval som sa im čo s tým a po výmene 2 mailov a poslaní jedného čestného prehlásenia (z dôvodu, že som si stiahol PDF faktúry) mi rozdiel peňazí vrátili na účet.
Doplnkové služby ako nalepenie fólie okrem iného nesú riziko aj v tom, že telefón už nebude originálne zabalený a kto vie, čo sa s ním v procese "lepenia" stane. Takéto služby si necham urobiť v predajni mobilov, ktorý je v každom väčšom "tescu" a ak s nalepením nie som spokojný, sprdnem toho čo to lepil, nech to lepí znova...(aj to sa mi stalo).
01.12.2020 - 10:16:20
03
keď už sa tu riešil utopený ajfón
https://www.zive.cz/clanky/apple-podle-italu-lhal-o-vodeodolnosti-iphonu-musi-zaplatit-pokutu-261-milionu-korun/sc-3-a-207258/default.aspx
02.12.2020 - 10:25:32
02
tak jablko XR je v pecku..... v autorizovanom servise nasli vo vnutri kvapku vody tak ma rovno poslali do kelu..... servis kde mi doteraz opravili kazdy telefon, ti ho nedokazali rozchodit.... neviem ci ma viac serie ze odisiel telefon co mal 2 tyzdne alebo to ze sa neviem dostat kvoli nejakej softverovej ko.kotine k zalohe v PC..... no nic... kaslem teraz na telefon, kupim si radsej kolesa alebo vidlu :-D
02.12.2020 - 20:56:45
07
dpc vo vodeodolnom telefone najdu kvapku vody a poslu ta do pecka. by som ich poslal ja ci im neebe - ved prave to reklamujes ze sa tam ta kvapka dostala a nemala. pri predrazenych znackach som zvyknuty aspon na rozne vyhody ako rychle a bezproblemove reklamacie. ufon je ale asi z ineho sveta.
02.12.2020 - 21:37:23
09
dal by som to na SOI a pripadne vyssie, lebo ak nieco deklaruju tak nech to tak kurv4 aj je a nie ze reklamujes deklarovane a poslu ta do pecka...hajzli
02.12.2020 - 21:59:53
01
Tesak

02.12.2020 - 22:02:00
00
sledujem to.....ziadny operator a ani Apple na svoje stranke nespominaju IP67.... na Alze, NAY a hocikde inde to je.... ale tam kde by mali zaruku uznat to nieje.... tak neviem.... SOI skusim ale kedze to nema Apple na stranke, oni nezavadzaju.... maju to urcite osetrene.... pritom by mozno stacilo pustit mesacne 1-2 e na poistenie a si v klude..... kazdopadne zvazim ci dalsi bude jablko aj ked som s nim max. spokojny 8 rokov a cela rodina sme presli na jablka..... SOI skusim ale prioritu ma vyskladat bajk.... teraz pouuzivam 7r. iphone6 a v poho okrem tych kontaktov, nastaveni, fotiek , kedze sa k tomu neviem dostat kvoli softwaru.... co tiez nechapem..... novy fon som pred pouzitim aktualizoval na najnovsiu verziu SW, potom ho spravil so starym 6+ a hned zalohoval nanovo novy fon.... ked skapal, vytiahol som zalozny 6+, aktualizoval ho na najnovsi SW a ked som ho chcel urobit zo zalohy, vypisalo mi to ze ta posledna zaloha (tyzden stara) sa nezhoduje s SW telefonu kam to chcem natiahnut.....
02.12.2020 - 22:12:30
00
Do iCloud-u alebo Google účtu si to neukladal? Ja okrem zálohy do PC používam aj to.
02.12.2020 - 22:14:21
00
davno nie..... ak bude jablko, uz budem robit aj tak :-D
....aj tak mam pocit ze jablko zaspalo a konkurencia ich kope do riti.......
02.12.2020 - 22:16:51
00
Tesak napísal:
...ziadny operator a ani Apple na svoje stranke nespominaju IP67...


Akože nie, tu to píšu.

Edit: ale malými písmenkami na spodku stránky je “ iPhone XR je odolný voči poliatiu, vode a prachu a bol testovaný v kontrolovaných laboratórnych podmienkach s hodnotením IP67 podľa normy IEC 60529 (maximálna hĺbka 1 meter do 30 minút). Odolnosť voči poliatiu, vode a prachu nie je trvalá a postupom času sa môže znížiť v dôsledku normálneho opotrebovania. Nepokúšaj sa nabíjať mokrý iPhone. Pokyny na čistenie a sušenie nájdeš v používateľskej príručke. Na poškodenie kvapalinou sa nevzťahuje záruka.”
02.12.2020 - 22:19:16
00
dik....to som nevedel najst.... skusim to na SOI....... otazka bude dokazovanie kolko a kde bol ten telefon pod vodou..... aj ked mam dvoch svedkov ze bol v tej vode chvilocku.... zas, su to rodinny prislusnici, z toho jeden nezletily.....

perez ... a presne na tom Ta dostanu, myslim si ........ je.at... nebudem sa nervovat...... ide jezisko.... vidla/kolesa/susicka.... potom sa uvidi....
02.12.2020 - 22:23:26
00
Vsak som to sem pisal, proste tu odolnost u seba testuju, ale negarantuju. Dava to nejaky zmysel, ked cloveku ten telefon s kovovym ramom raz padne, trochu sa zdeformuje (tak, aby to nebolo vidiet na prvy pohlad, ale dost aby to, aby nedoliehalo to tenucke tesnenie), no a ty ako vyrobca potom ako dokazes to mechanicke opotrebovanie? Zbavis sa zodpovednosti rovno a je. Nijak zvlast ma to nerozrusuje, a to sam pouzivam ajfon na podkasty vo vani.
Neviem to porovnat s konkurenciou, ako sa stavia k vodeodolnosti napriklad Samsung - podelte sa ak niekto mate slusenost.
Tesak, s tym starym 6 ti zaloha nefunguje lebo 6 uz nema podporu najnovsieho systemu, tam ti ide max IOS 13.Y, na XR (a vsetkom novsom ako 6S, tesne si netrafil) je 14.2 aktualne
Akurat zhanam zene novy (bazarovy) ajfon, na sucasnom ma uz dost strbavy display- ked zozeniem (zajtra idem pozriet jeden), ten jej sucasny ti mozem doniest, podporuje ten novy system, mozes si cezen vytiahnut data zo zalohy.
03.12.2020 - 00:01:51
03
IP67 sa riesilo aj pri samsungoch S7. Tiez neuznavali reklamacie. Vraj pri pade do vody alebo pohybe pod vodou je tlakova sila vacsia ako pri opatrnom a nehybnom ponoreni podla IP67.
03.12.2020 - 07:37:09
00
Tak aj špongia na riad spĺňa tú normu 😂😂😂
03.12.2020 - 08:51:27
00
Ano je velky rozdiel namocit a supnut do vody.
To som zistil, ked som sa na tobogane pustal s vodotesnym Nikon fotakom, ktory som utopil.
Vtedy mi ho v Alze vymenili za novy.
03.12.2020 - 09:45:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up