Zdravím všetkých a prosím o pomoc s touto vecou: mám trenažér (off wheel, interaktívny) osadený trekingovým bicyklom. Zvažujem kúpu cestného bicykla čisto za účelom indoorového použitia na trenažéri. Nejaké doporučenia, čo mám sledovať pri kúpe? Hmotnosť asi nebude relevantná, za to cena aj hej. Teoreticky by mohol stačiť nejaký nízkorozpočtový bicykel z decathlonu...? Máte niekto nejaký konkrétny tip?
A používate niekto nejakú formu ochrany klávesnice notebooku? Nejakú fóliu? Plexisklo? A písať pod plexisklom? Kvapká mi z nosa na písmenka, keď sa na bicykli postavím :-D
Máte niekto skúsenosť s použitím trenažéra pri outdoorových teplotách, napr. v zime okolo nuly, prípadne v mínusových teplotách? Na balkóne? Mechaniku by to snáď nemuselo poškodiť, ale čo jemná elektronika? Človek sa u toho celkom zahreje...
02.12.2020 - 19:57:27
00
Cauko. Takze Decathlon bajk mam, cenovka cca 900 eur co mne osobne pride vela za bajk na trenazer ale maju v decathlone aj lacnejsie kusky. Podla cepovho videa, nie kazdy bajk je vhodny na trenazer, neviem ci to plati aj pre hlinik, ale teda urcite sa nato treba spytat v predajni. Na klavesnicu by som dal potravinarsku foliu, obalis dva krat a mozes pisat veselo. Samozrejme robia sa aj klavesnice do tazkych podmienok ale tam bude cena dost vysoka. Tocit na trenazeri na balkone ? Preco ? Ked chcem byt v chlade, idem sa previezt von, ked jazdim trenazer chcem mat prijemne teplo domova :D
03.12.2020 - 08:33:18
01
Ja pouzivam smart trenazer napojeny na notebook v nevykurovanej garazi, kde je teplota v zime od 1C-5C a ziaden problem.
03.12.2020 - 09:08:34
00
keyboard_arrow_up