raz sa mi stalo ze som v 70 km rychlosti dolu kopcom (skycov) asi 30 metrov suchal prednou vidlicou zvodidlo po tom ako som nabral jamu a zlomil 3 spice na prednom kolese... nastastie som nespadol lebo som nemal ani prilbu vtedy... odvtedy davam bicyklom mena... to bola stara dobra nelinka co ma nezhodila :wink:
03.06.2008 - 22:18:48
00
no comment

Prílohy:

untitled.jpg
untitled.jpg 71.84 KiB thumb_up0thumb_down

04.06.2008 - 09:40:29
00
raz sa mi stalo ze som v 70 km rychlosti dolu kopcom (skycov) asi 30 metrov suchal prednou vidlicou zvodidlo po tom ako som nabral jamu a zlomil 3 spice na prednom kolese... nastastie som nespadol lebo som nemal ani prilbu vtedy... odvtedy davam bicyklom mena... to bola stara dobra nelinka co ma nezhodila :wink:
no martinko si borec, klobuk dole v 70km/h a 30m si fakt profik no a co noha? predpokladam prava v tej rychlosti a dlzke stretu o zvodidlo bola v pohode :?:
04.06.2008 - 09:51:25
00
Rudo pozeram ze vozis i-drive, zaujimalo by ako si spokojny najma s ramom a dalej by som potreboval dake info o tycpoch tychto ramov, link by stacil. Chcem sa v tom trocha zorientovat a moc zatial nerozumiem pojmom ako jednocap, 4 cap, virtualny 4 cap, horstlink, FSR, atd.. ako sa to deli rozlisuje atd... ten I-drive je kolko cap ?
04.06.2008 - 10:06:52
00
Rudo pozeram ze vozis i-drive, zaujimalo by ako si spokojny najma s ramom a dalej by som potreboval dake info o tycpoch tychto ramov, link by stacil. Chcem sa v tom trocha zorientovat a moc zatial nerozumiem pojmom ako jednocap, 4 cap, virtualny 4 cap, horstlink, FSR, atd.. ako sa to deli rozlisuje atd... ten I-drive je kolko cap ?
no si z Trencianskej Turnej a ja z TN-Juh tak sa mozeme stretnut a dam ti sahnut :D inak vcera som isiel cez vas z Inovca 8)
04.06.2008 - 11:55:43
00
no martinko si borec, klobuk dole v 70km/h a 30m si fakt profik no a co noha? predpokladam prava v tej rychlosti a dlzke stretu o zvodidlo bola v pohode :?:


noha v pohode, iba male odreniny na lytku. teda skorej taka fajna stiplava depilacia...
04.06.2008 - 13:39:23
00
Ty jazdíš chlpatý?????
To sa potom nečudujem, že si sa 30 m šúchal o zvodidlo v sedemdesiatke. Mám takú skúsenosť, že tí chlpatí cyklisti vždy pridávajú - na rýchlosti, vzdialenosti, priemerke...
04.06.2008 - 13:59:15
00
no si z Trencianskej Turnej a ja z TN-Juh tak sa mozeme stretnut a dam ti sahnut :D inak vcera som isiel cez vas z Inovca 8)


to by som si rad pozrel. Nepojdes s nami v nedelu na ten klasik Dubnicaku? Vid prispevok v inej teme...
04.06.2008 - 14:11:50
00

to by som si rad pozrel. Nepojdes s nami v nedelu na ten klasik Dubnicaku? Vid prispevok v inej teme...
co bude v nedelu ani srnka netusi ale ja mam cas skor v sobotu 8)
04.06.2008 - 14:23:25
00
no nemal som dnes pad, ale neviem kam to napisat.

sli sme dnes v lese na modrej ceste od alpinky pod bankovom, a na konci som siel cez listie, a samozrejme som nevidel co je pod tym, a bol tam taky ostry kamen, po ktorom som dostal defekt aj vpredu aj dozadu :)

skoda ze sa my vybil mobil, nevedel som to sfotit, ale bol to fakt ostry kamen.

lepit sa to uz ani nedalo, lebo velka diera, a na oboch stranach jak to kleplo o rafik :)
04.06.2008 - 20:07:04
00
Ja tiez pridam jeden.
V pondelok rano som sa bol po sobotnom maratone v Stranavach prevetrat na cestaku. Valim si to po hlavnej, domov som to mal tak asi 5minut, blizim sa ku krizovatke, kontrolujem si pravu stranu, aby mi nieco nevybehlo z bocnej cesty, ked tu zrazu rovno predomnou auto - odbocovalo z hlavnej na vedlajsiu, takze mi do cesty voslo zlava, co som necakal. Nieco som sice dobrzdil, aj smer som trochu korigoval, ale narazu som sa nevyhol. Trafil som sa presne do SPZ-ky, nasledoval 2metrovy let (to viem len z pocutia) a dopad rovno na hlavu. Podstatnu cast narazu schytala prilba, cest jej pamiatke, a ten zbytok tvar a zuby. Lekarka zo zachranky to vystihla trocha morbidne ale presne, keby nebola prilba, nebola by zachranka, ale pohrebak...
Takze vysledok, otras mozgu, narazene zuby, rozbite usta, monokel, malicky skrabanec na lakti a strasne vycerpany anjel strazny :)
Len neviem ako dopadol bicykel, ani som ho totiz nevidel, mna brala zachranka a bicykel policajti. Dnes ma pustili z nemocnice a zajtra idem vypovedat na policiu, tak som zvedavy v akom bude stave.

Na zaver, skuste si tipnut kto ma sejmul ... no predsa policajt :wink:

213.215.107.72

213.215.107.72
04.06.2008 - 23:18:25
00
Na zaver, skuste si tipnut kto ma sejmul ... no predsa policajt :wink:


... tak je to jasné, bol si na vine a všetko platíš, ešte aj policajtovi psychickú ujmu :)

... bicykel Ti policajti nezobrali, ale zabavili, pre prípad, že by si odmietol zaplatiť ... :wink:
05.06.2008 - 07:59:15
00
Z textu mi vychádza, že policajti išli pred tebou a zastavili, lebo chceli odbočiť vľavo. Vina je jednoznačne tvoja - nevenoval si pozornosť premávke a nedodržal si bezpečný odstup. Len nechápem, prečo píšeš, že ťa "sejmul" policajt. Však predsa ty si "sejmul" policajta... Vlastná chyba sa ťažko priznáva.
05.06.2008 - 09:09:38
00
ja to vidim tak ze policajti sli pre teba domov ta zabasnut za ucelom predvedenia na policajnu stanicu. Ty si ale pred nimi prchal na cestaku a na opakovane vyzvy na zastavenie si neregaval. Pouzitie strelnej zbrane by bolo neprimerane tak boli nuteni ta zhodit s bicykla. Ktory naviac nevyhovoval podmienakm pre prevadzku na verejnych komunikaciacha nemal potrebne nalezitosti. Dalej si kladol odpor atd atd... no uz to mas :-)))

ale teraz uz vazne, preto sa vzdy asflatu snazim vyhnut a ani po lesnych asfaltkach nevalim ako besny lebo aj tam chodia auta a nacastejsie sa vynaraju v kvalitnom klesani a v zakrute. Okrem toho ak je to niekde pri potoku co vacsinou byva, tak tadial prebehuje aj zver najma podvecer.

Inac som rad ze to dopadlo len takto, mal si velek stastie v nestasti. Drzim palec a prajem skore uzdravenie :wink:
05.06.2008 - 10:04:24
00
Z textu mi vychádza, že policajti išli pred tebou a zastavili, lebo chceli odbočiť vľavo...

To veru z textu nevyplyva.
... blizim sa ku krizovatke, kontrolujem si pravu stranu, aby mi nieco nevybehlo z bocnej cesty, ked tu zrazu rovno predomnou auto - odbocovalo z hlavnej na vedlajsiu, takze mi do cesty voslo zlava ...

Ale uznavam, mohol som to napisat jednoznacnejsie, takze: isiel som po hlavnej ceste a auto, ktore islo v protismere, odbocovalo z hl.cesty na vedlajsiu, teda mi krizovalo jazdnu drahu a nedalo mi prednost v jazde.

to ROpa:
dakujem, ja som tiez rad ako to dopadlo.

Dnes som bol aj na policii, vypovedat a vydvihnut bicykel. Vypoved v pohode, uznali moje nevinu :)
Zato bicykel je na tom horsie. Zatial som zistil rozbite radenie, ohnute riadidla a asi aj vidlica, a zlomeny pedal :(
05.06.2008 - 13:22:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up