Tesak napísal:
..... zaujimala by ma statistika kolko ludi zomrelo v 2018, 2019, 2020 na chripku...... a kolko zomrelo v 2019 a 2020 na covid..... a kolkym len covid dopomohol pritom ked mali X diagnoz... dalsia otazka, vraj poistovne preplacaju viac ak ide o covid (hospitalizaciu...bla bla bla ..... etc).... kto dava nato peniaze ked poistovne skrtia kde sa da aj bezne vykony?.....

Jezusmaria ešte to tak! To sa tu nenosí! Veď uvidíš keď si to lekárko zo Zapadnej Ukrajiny prečíta toto! 🙈
18.12.2020 - 22:00:03
00
Minister obrany rano antigen negativ, potom PCR pozitiv a uz je v tom .. horucka, bolesti .. ale tak za dva dni bude ok. No, hadam zmenia nazor na chorobu /a hlavne na nezmyselne testovanie AG bezpriznakovych/, ktora ma 0.5% pravdepodobnost vaznych komplikacii a 0.05% pravdepodobnost najhorsiu. Ale zaujimalo by ma, kde to nachytali aj s premierom :D .. este vraj aj Macron to chytil, a mali dake stretko. Co nenosia ruska ? :^) :D
18.12.2020 - 22:11:25
00
A prachy su prachy :) .. PNky https://www.dailymale.sk/articles/vianoce-budu-a-spravime-si-ich-sami_5490
18.12.2020 - 22:19:58
00
+Nad
+Remisova
18.12.2020 - 22:39:04
00
Boja sa inekcie ta sa premorujú bez nej. Majú aj obavy z nebezpečných vedľajších účinkov vakcinácie napr. pravdomluvnosť, skromnosť, monogamia, ... :D
18.12.2020 - 22:47:23
02
Kotleba bol davnejsie, teraz Matovic, Nad, Remisova, Holy, Budaj.
Kollar a dalsi v karantene, kvoli tomu.
Ono je to na skodu, ked zname osoby nemaju vazne tazkosti. Je to horsie, ako keby sa nenakazili vobec. Ouce sa zacnu bat a respektovat virus, az by zo 9 poslancov umrelo. Oni maju najlepsiu zdravotnu starostlivost a vacsinou bez dalsich diagnoz.
Boris Johnson zmenil nazor, az sam zazil potrebu kyslika. Mali by ochoriet aj vedenia velkych podnikov. Inak nezavru podnik, ani keby mu umrelo 50% zamestanov. Tak isto u knazov, keby ich zomrelo 20 knazov a 5 biskupov, tak az vtedy by zatvarali sami od seba.
18.12.2020 - 23:09:05
00
Dostalo sa uz aj mne do rodiny a veru chripocka to nie je. Robili co mohli, aby sa vyhli nakaze, ale ked sa ti zapali zub tak to doma nerozchodis...a u zubara zrejme nakupili.
18.12.2020 - 23:21:07
00
Trosku z ineho sudka, ale korony sa to tyka...takze asi takto...
https://blog.kolasvorada.cz/aktuality/co-ceka-cyklobyznys-v-roce-2021-problemy
19.12.2020 - 00:05:39
01
Ramon odomkni to prosim pre chripockarov a zvlast pre lto,aj ked to nepomoze...
https://dennikn.sk/2191586/toto-nerobila-chripka-ani-horucavy-v-niektorych-statoch-zomiera-najviac-ludi-od-druhej-svetovej-vojny/

Najviac mrtvych od vojny, ale aj tak budu vypisovat sracky.

Ennio keby to bolo take jednoduche, tak prosto dychame iba ustami. Je to blbost, nos to mozno zahlieni, ale usta/pluca a oci ostanu nechranene.
19.12.2020 - 00:27:54
00
Taiwan a Čína sú bez,alebo skoro korony takže tam sa bude makať.
19.12.2020 - 00:28:00
00
Hosť napísal:
Kotleba bol davnejsie, teraz Matovic, Nad, Remisova, Holy, Budaj.
Kollar a dalsi v karantene, kvoli tomu.
Ono je to na skodu, ked zname osoby nemaju vazne tazkosti. Je to horsie, ako keby sa nenakazili vobec. Ouce sa zacnu bat a respektovat virus, az by zo 9 poslancov umrelo. Oni maju najlepsiu zdravotnu starostlivost a vacsinou bez dalsich diagnoz.
Boris Johnson zmenil nazor, az sam zazil potrebu kyslika. Mali by ochoriet aj vedenia velkych podnikov. Inak nezavru podnik, ani keby mu umrelo 50% zamestanov. Tak isto u knazov, keby ich zomrelo 20 knazov a 5 biskupov, tak az vtedy by zatvarali sami od seba.


Vidim, ze si naozaj dobroprajny.
19.12.2020 - 00:32:23
01
tomasspura a to teda maju podla teba radsej umierat chudaci?
Ja to neprajem nikomu, ale ako chces prinutit nevercov respektovat infekciu?
Aby umrel blizky pribuzny nejakeho chudaka. On nemoze za to ze ma syna neveriaceho blazna. A mozno aj ten jeho otec je blazon.
A ich smrt bude uplne zbytocna.
Boh potrebuje virusy aby mohol regulovat populaciu. Ak by ich nemal, bolo by okate vsetkych zabijat inafarktom, rakovinou, nehodami... a potrebuje aby fungovala aj suhra so zvieratami.
Nechat umriet nevercov, vykapal by aj virus.
Virus ma tiez evoluciu a chce prezit. Bojuje proti inym zivym tvorom a zabije aj zdraveho.
Proti velkym zvieratam sa da branit lebo ich vidime. Virus je najzakernejsi tvor aky pozname.
19.12.2020 - 00:41:40
00
Hosť napísal:
Boh potrebuje virusy aby mohol regulovat populaciu. Ak by ich nemal, bolo by okate vsetkych zabijat inafarktom, rakovinou, nehodami... a potrebuje aby fungovala aj suhra so zvieratami.

Ktory boh, mozes ho prosim pomenovat ? Kazdy boh ma totiz meno. Alah, Budha, Siva, atd. .. Boh, to je take vseobecne. Zaujima ma to, lebo neviem si predstavit tak krvilacneho boha, rad by som vedel, ako sa vola.


Naposledy upravil lto dňa 19.12.2020 - 01:11:21, celkovo upravené 1 krát.

19.12.2020 - 00:43:39
15
cokupit napísal:
Ramon odomkni to prosim pre chripockarov a zvlast pre lto,aj ked to nepomoze...
https://dennikn.sk/2191586/toto-nerobila-chripka-ani-horucavy-v-niektorych-statoch-zomiera-najviac-ludi-od-druhej-svetovej-vojny/
Najviac mrtvych od vojny, ale aj tak budu vypisovat sracky.

Snazis sa prekrucat ? "nadmerná úmrtnosť" najvyssia od 2. sv. vojny znamena, ze nie je tak vysoka, ako bola spanielska chripka, o ktorej uz vela ludi velice rado pisalo, ze je to teraz omnoho horsie .. no nie je a ani nebude tak zle. Dovody su zrejme. A ano, ludia zomieraju. S tym sa musis zmierit. Smrti nezabranis a odklad nic neriesi. Lenze ani ty, ani ja, ani ziaden lekar, ani clovek nezabrani smrti. Zomiera sa nielen na chripku, nielen na koronavirus. Ak by media zverejnovali kolko kazdy den ludi zomrelo na konkretne problemy, pretocili by sa ti oci. Si klasicky pripad mediami zmanipulovaneho a zhysterizovaneho cloveka, ktory nenavistne utoci na kazdeho, kto si dovoli mat iny nazor ako ten, ktory sa ti paci. A nechapes, co sa naozaj deje. Nikto tu nepopiera virus SARS-CoV. Rovnako nezlahcujem niektore opatrenia a dokonca netvrdim, ze netreba v rozumnej miere pouzivat ochranu hornych dychacich ciest.
Pripominam ti, ze som jeden z tych, ktori na zaciatku celej tejto hysterie upozornovali, ze toto nie je "chripocka" a tento nazor som nezmenil /btw chripka nie je viroza a je to pekny masaker, ked chytis zapal pluc, ale to vy mlade ucha nepoznate/. Za to vela ludi sa predtym tomu smialo a teraz utocia na druhych a nazyvaju ich "srackami", podobne ako ty. Nedokazu mat vlastny nazor, nedokazu prijat realitu. Nedokazu najst v sebe ani kusok niecoho, co by druhych budovalo, zasmiat sa na niecom, naopak, jedine co dokazes je vypisovat nenavistne prispevky obsahovo podobne tomu, o com si v tomto poslednom aj pisal... tj, ak ta odcitujem .. "sracky". Nedokazes celit vlastnemu strachu a hadzes zodpovednost na druhych. Nedokazes pochopit, ze treba byt opatrny, ale urcite netreba panikarit. Ja osobne mam obavu samozrejme, na druhej strane som minuly rok prekonal nieco, co by dnes podla priznakov bola prave tato pliaga /mojich najblizsich sa to ale dotklo minimalne/. Podla nejakych informacii v Taliansku bol tento SARS uz minulu jesen. Mozno som to mal tiez. Nebudem to rozpisovat .. ale taky hnus som este nezazil ako vtedy.
Ale na kazdy velmi tazky pripad, alebo umrtie, kde figuruje COVID19, najdes v okoli najmenej 10x, mozno 30x tolko pripadov, kedy pozitivita neznamena bud vobec nic, alebo lahky priebeh /a nie, dva dni horucky 38 naozaj nie je tazky priebeh, to je prd/. Ale o tom sa nikde v novinach nepise. Pretoze paniku je treba udrziavat za kazdu cenu. Totiz vystraseni ludia sa najlepsie ovladaju. Su uplne ako ovce, blacia a behaju hore dole v panike. Pretoze sa boja vlka a nevedia sa mu postavit. Tak sa vzchop,postav sa tomu a neblac ako ovca.
19.12.2020 - 01:10:19
96
:bow:
19.12.2020 - 01:19:01
00
keyboard_arrow_up